PureDerm

Ár:   $4   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2019. október 8.

Ár:   $4
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kifejezetten a bőr nedvességtartalmának és rugalmasságának javítására készült a gazdag kollagén, E vitamin, zöld tea és papaya kivonat tartalmával. Az arc frissebb, tisztább és fiatalabb kinézetet nyer. Mélyen a bőr alá hatol, táplál és hidratál selymes bőrt hagyva maga után.

elike

2019. október 6.

Elhasználtam egy csomaggal és leszámítva a számomra kissé kényelmetlen maszk formát és azt, hogy könnyen szakadt, csak jót tudok írni róla. Az a tipikus kozmetikum, ami nem csinál csodát egy nap alatt, de amikor elfogy, akkor észreveszem, hogy hiányzik.

Minden második-harmadik napon használta este az esszencia helyén, 20-30 vagy még több percig hagytam fent, a maszk anyaga jó sokáig "adta" az anyagot a bőrnek és amikor már szinte teljesen száraz anyagot vettem le az arcról, akkor is végig húzva pl. a karomon, éreztem, hogy az esszencia maradékai a karom bőrére kerül.

A csomagot kényelmesen vissza lehet zárni. Én forgattam, hogy a zacskóban lévő esszencia mindenhonnan áztassa a kendőket, nyáron a nagy melegben betettem a hűtőbe, úgy még kellemesebb volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Erythritol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.