PureTree

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Alveolashop.com, 399 Ft

Méz tartalmú egyszerhasználatos fátyol maszk, száraz bőrre, mely tápláló és hidratáló hatású.

• Az arc formájához tökéletesen illeszkedő fátyolmaszk
  • Extra méret a teljes arcfelület lefedéséhez
  • Hatóanyagokkal előre átitatott formula
  • Kibontás után azonnal használható

Ár: 399 Ft , Eladó: Alveolashop.com

nettas

2017. szeptember 3.

Csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Csíp.

CataKatinka

2016. június 12.

Kettőt vettem belőle,mivel nagyon szàraz az arcbőröm és màs mézes termékek màr segítettek a problémàn-így gondoltam kipróbàlom és milyen jól tettem,a fàtyolmaszkokat amúgyis nagyon szeretem -ezt meg külösen - több puretree maszkot is tervezek kipróbàlni és ezt is újra vàsàrolnàm.Az arcom pihepuha lett tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

merchajnalka

2016. január 4.

Legkedvencebb kedvencebbike számomra ez a fátyolmaszk! (A másik szintén Pure Tree Pearl, de ez még fent sincs, ha jól látom...)
Anno egy távol-keleti szépségpraktikák cikkben (köszönöm Krémmánia: itt - http://blog.kremmania.hu/2015/08/mitol-mas-koreai-borapolas-top-termekek.html és itt: http://blog.kremmania.hu/2015/09/fatyolmaszk-korkep-elemzes.htmlÍ) olvastam ezekről a maszkokról és hát persze, hogy megevett a fene értük, így amikor megláttam őket itthoni drogériák és egyéd beauty boltok polcain azonnal beszereztem párt és próbálgattam.
Heti egyszeri nagygenerálos wellnesfürdőzésemkor szoktam használni. Tisztító arcmosás, majd arcradírozás után felteszem ezt a kis csodafátlyat és elbújok mögötte a világ minden ártalma elől. Nekem felszíni vízhiányos és érzékeny a bőröm. Eléggé megválogatom, hogy mit teszek rá. Ezt a fátylat nagyon szereti, tulajdonképpen beszippantja róla a beáztatott lötyit. Nagyon kellemes maga a fátyol állaga, a mérete is pont megfelelő az én arcomra, a kivágások is jó helyen vannak, könnyű felilleszteni. Bevallom én ha ennek használata után már nem szoktam mást tenni az arcomra, hogy hogy ez dolgozzon. Száraz vízhiányos bőrre ajánlják és tényleg beválós, pedig nekem eddig mézes cuccokkal nem volt jó tapasztalatom a bőröm esetében. De ez teszi a dolgát. Ajánlom és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.