Purito

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: angry, Módosítva: 2021. november 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gazdag formula 10% panthenollal erősíti a bőr védőrétegét, védi azt a környezeti stresszorokkal szemben, megnyugtatja az irritált, vörös bőr, azonnal hidratál, valamint nedvességgel látja el a bőr rétegeit. Olyan bőrbarát összetevőket tartalmaz, mint a niacinamid (B3-vitamin), mely hidratál, szabályozza a faggyútermelést, kiegyenlíti a bőrtextúrát, valamint erősíti a barriert. A cukornádból kinyert szkvalán hidratál, a bőrbe zárja a nedvességet, fokozza a bőr rugalmasságát, táplál, továbbá megnyugtatja és kisimítja a bőrt. Fokozza a sejtmegújulási folyamatokat, valamint a vörösség és az irritáció megnyugtatásával javítja a bőr általános egészségét. Az ázsiai gázlókivonat antioxidáns tulajdonságokkal bír, gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik, mely különösen áldásos aknéra hajlamos érzékeny bőrre. Az ellenálló képesség növelésével javítja és fenntartja az egészséges barrierfunkciót.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)