Purito

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. október 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 6200 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Tápláló, bőrvédő, nyugtató hatású szérum 49% ázsiai gázló kivonattal.

Ár: 6200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

marnella

2022. január 9.

Nagyon szereti a bőröm az ázsiai gázlót, szépen lenyugtatja, üdébb lesz tőle (is), jó használni és sokáig is elég. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Lencseee

2021. október 30.

Nem tudom megszeretni, mert semmilyen hatasat nem erzem, akar 1, akar 5 retegben akar nappalra, akar estere hasznalom. Nekem egy sima TO niacinamid szerum hatasosabb. Taplalo hatast kizarolag ettol varni talan zsiros bor eseten lehet, meg talan akkor, ha valami gaz van a bor felso retegevel, ami nem hormonalis eredetu. Nem csodaszer szamomra, nem.vesz ujra, sot azt hiszem, meg is bantam hogy megvettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

minimancs

2021. szeptember 16.

A felét elhasználtam már, de az első pillanattól nagyon szeretem. Az ára nem húzós ha azt nézzük, hogy milyen sokáig elég, napi használattal legalább fél évig. Szóval gazdaságos. Enyhe levendulaillata van, ami hamar elillanik, a hatása viszont tartós. Szebb bőrkép, selymes, ragyogó bőr. Nekem már az újraformulázott van, nem tudom az előző milyen volt, de ez nagyon jó. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

javi

2021. július 7.

Amikor megvettem, pár alkalom után abba is hagytam a használatát, úgy éreztem nem ér semmit. Mondjuk én főleg azzal az elképzeléssel vettem, hogy a niacinamide miatt jó lesz a pattanásokra, pattanás utáni foltokra. Ott állt a polcon, közben bőrgyógyász által felírt gyógyszert szedtem, megváltozott a bőröm, sokkal szárazabb lett. Ekkor újra előszedtem, és megszerettem használni, jól esett a bőrömnek. Hidratálta, de főként nyugtatta. Legtöbbször elég volt ez a fényvédő alá.
Drága, de ha úgy nézzük, duplaannyi mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Drága, de ha úgy nézzük, duplaannyi mennyiség.

ziadrienn

2021. június 21.

Semmi jó hatását nem vettem észre ,nem nyugtat egyáltalán ,feleslegesnek érzem

Update: Nem is tudom miért húztam le pár alkalom kenegetés után ,egyfolytában használva teljesen megszerettem :) Szerintem újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

Semmi jó hatását nem vettem észre ,nem nyugtat egyáltalán ,feleslegesnek érzem

Momiji

2021. június 12.

Nagyon-nagyon szeretem! Nyugtatja az érzékeny, vízhiányos bőröm, segít a gyulladt pattanásokon is. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Mauniki

2021. május 16.

Egyszerüen imàdom teltebb tőle a kombinált vegyes èrzèkeny bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 16.

Egyszerüen imàdom teltebb tőle a kombinált vegyes èrzèkeny bőröm!

Októberi Lány

2021. május 9.

Nagyon megszerettem. Kellemes a használata, tetszik a pumpás kiszerelés, az hogy nem teljesen átlátszó a csomagolás (nem üveg, ez mondjuk ellenérv), de mégis látni, mennyi van még benne. Az állaga abszolút megnyerő, nem az a nagyon folyós, inkább kicsit géles, de jól eloszlik, lehet rétegezni is. Minden szérumot este használok, így a kissé fényes bőr száradás után nem érdekes. (Nyilván hidratáló is megy még rá.) Levendulás illata nem zavar, sőt, imádom (a bőröm igazából) a levendulát, a hatása miatt.
Belepasszol a rutinomba, de hát mivel sokmindent használok együtt, azt hiszem, nehéz megmondani, milyen pontosan csak ennek a hatása. Viszont az tuti, hogy hozzájárul a hidratált, szebb bőrképhez, nem okoz mitesszert vagy ragyákat, és ugye peptidek, nia és hialuron, ez mind kell a bőrömnek, szóval naná hogy hasznos.
Ára lehetne barátibb, de mivel nem 30, hanem 60 ml, nem is annyira vészes a dolog. Tinamuban könnyen és olcsóbban hozzá lehet jutni, de dm polcain is találkoztam már vele.
Egyelőre 5 csillag, így kb egy hónap után, reméljük, hosszú kapcsolat lesz belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

anneshirley

2021. április 17.

Imádom a levendulát - kertben, limonádéban, szekrényillatosítóként, esetleg kézkrémben, de - amint ez a termék ráébresztett - semmiképpen nem az arcomon. Elég erősre sikerült benne ugyanis a levendulaillat, ami számomra maximum közepesen használhatóvá tette a szérumot. Pedig jó állagú, kellemesen hidratáló, gyorsan beszívódó kence, praktikus kiszerelésben. Ugyanakkor előfordult néha, hogy az arcomat érzékenyebb állapotában csípte és kipirosította (könnyen elképzelhető, hogy az illóolaj-túladagolás miatt). Azóta megjelent belőle illatmentes változat is, de nem hiszem, hogy próbálkoznék vele (amúgy is elment a kedvem a márkától a fényvédős botrány és minőségbeli problémák miatt is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

kawaiichan

2021. március 11.

Az újabban zsíroskás bőröm tökéletes csodaszere lett a Deep Sea Water Creammel együtt. Nagyon könnyű termék, gyorsan felszívódik. Amióta használom, elmúltak a pattanásaim, kisimultak a kezdődő finom ráncaim, és összességében nagyon szép lett a bőröm, a zsírosságnak is búcsút mondtam. Az INCI-je pedig abszolút gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Asiaticoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Dipeptide-10
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>