Purito

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. október 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 6200 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Tápláló, bőrvédő, nyugtató hatású szérum 49% ázsiai gázló kivonattal.

Ár: 6200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4000 , Eladó: tamoooka
Állapot: Két hetet használt, 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 5000 , Eladó: baluanyu
Állapot: új, Helyszín: Budapest, XXI., fizetés: személyes átvétel Csepelen, vagy előreutalás után Foxposttal.

anneshirley

2021. április 17.

Imádom a levendulát - kertben, limonádéban, szekrényillatosítóként, esetleg kézkrémben, de - amint ez a termék ráébresztett - semmiképpen nem az arcomon. Elég erősre sikerült benne ugyanis a levendulaillat, ami számomra maximum közepesen használhatóvá tette a szérumot. Pedig jó állagú, kellemesen hidratáló, gyorsan beszívódó kence, praktikus kiszerelésben. Ugyanakkor előfordult néha, hogy az arcomat érzékenyebb állapotában csípte és kipirosította (könnyen elképzelhető, hogy az illóolaj-túladagolás miatt). Azóta megjelent belőle illatmentes változat is, de nem hiszem, hogy próbálkoznék vele (amúgy is elment a kedvem a márkától a fényvédős botrány és minőségbeli problémák miatt is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

kawaiichan

2021. március 11.

Az újabban zsíroskás bőröm tökéletes csodaszere lett a Deep Sea Water Creammel együtt. Nagyon könnyű termék, gyorsan felszívódik. Amióta használom, elmúltak a pattanásaim, kisimultak a kezdődő finom ráncaim, és összességében nagyon szép lett a bőröm, a zsírosságnak is búcsút mondtam. Az INCI-je pedig abszolút gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Soraya

2021. január 6.

Kissé csodálkozom a rengeteg pozitív véleményen ezzel a szérummal kapcsolatban. Én ugyan csak termékmintákat használtam el belőle, de szérum után felkent (Swiss Image)arckrém soha így még nem potyogott le darabokban az arcomról. Más szérumok után ilyen gondom még nem volt az arckrémemmel. A szérum önmagában felkenve kifejezetten fénylő, ragacsos érzetet hagyott maga után a zsírosodásra hajlamos arcomon. A rövid használat után az egyébként valóban szép összetevők jótékony hatását nem éreztem. Azt hiszem, nem fogom megrendelni, ennyi nekem elég is volt belőle. Más koreai termékek jobban tetszettek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Fruzsi90

2020. december 29.

Nagyon szép összetevők, kellemes állag az illat elsőre nekem intenzív, de kellemes volt. Másnapra visszahúzta az egy másik terméktől kialakult pattanásokat. TO NMF-el együtt használtam és nem zavarták egymást :) Vízhiányos, száraz itt-ott kipirosodásra hajlamos bőrömet szépen nyugtatta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

princzess

2020. december 21.

Egyszerűen imádom! Nem csodatermék,de nem is ígérik ezt,a helyén kell kezelni. Gyönyörű INCI pihe puha bőr,jól kombinálható és szeretem a krémjével is használni!
Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Újravevős :)

MeaGNewcastle

2020. október 20.

Most kezdtem el a K-Beauty őrületet, így ez a sokak által dícsért serum sem maradhatott ki :)
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, érdes dudoros felület, tág teli pórusok és bőrpír, ezért kell a nyugtatás és ápolás, főleg a kémiai hámlasztók után.
A csendes nindzsának mondanám, ami nem tűnik fel használatkor, de hiányzik ha kimarad. Egy hűsítő hidratáló zselének mondanám, nem serumnak. Ez az illatos verzió, ami nekem nagyon bejön, kellemes, friss, zöld minta pfrányos, fenyős illatot hozna. Bármire kenhető és akár a hidratáló krémmel is keverhető, nem kukacosodik, könnyen terül, kevés is elég belőle. Felkenem és a bőröm hidratált életteli fényes nyugodt lesz, sőt a közérzetem is jobb lesz tőle :) Optikailag meg a csomagolás is egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Csobanka

2020. október 15.

Nem rossz. Segíti a bőr zsírosság érzetét tompítani, pattanást nem csinál, általában lehet kombinálni is. Önmagában vagy csak tonikkal használva kellemetlen érzést kelt.Jojobaolajjal elkeverve (1-2 csepp+2-3 pumpálásnyi) jó esti arcápolásra. Viszont idősebb és nagyon zsíros bőrre nem ajánlom. Nagyon érzékenyeknek sem. Nekem közepesen volt hasznosítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Yura

2020. augusztus 20.

Nagy reményeim voltak ezzel a szérummal kapcsolatban, mivel gyönyörű az incije, és ez az első ázsiai gázlós termékem és azt ígérték hogy segít eltüntetni a hegeket. Nos, ez utóbbira nem vált be annyira, de még így is egy kellemes kis esszenciának találom (szerintem szérumnak nem elég sűrű). Habár a hegeimet nem, vagy csak alig halványította a sebgyógyító tulajdonsága valóban szembeötlő és tényleg tápláló, a bőröm mindig hálás érte. Az illata tipikus gyógynövény illat, ami első alkalommal nekem annyira nem jött be, de most már kifejezetten szeretem, olyan frissítő. A csomagolása egyszerű, de szerintem szép, és könnyen adagolható a pumpának köszönhetően, viszont nem tudom mikor, de én nekem használat közben sikerült egy repedést csinálnom a kupakjára, úgy hogy le se ejtettem egyszer sem, szóval az nem olyan tartós. Ma viszont tényleg leejtettem az üveget és semmi baja nem lett :D
Összességében egy jó kis kiegészítése a rutinomnem, kellemes használni, de azért nem elengedhetetlen eleme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2020. augusztus 8.

Szeretem a levendula illatát, ezért is kedvelem ezt a terméket, az én kombinált, kicsit rozáceás arcomat nem irritálja. Rétegezős rutinhoz tökéletes, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Peggy73

2020. április 20.

Nagyon szeretem. Kb 1 hónapja rendeltem egy magyar oldalról. A Purito többi Centellás termékével használom együtt: olajos tisztító, bőrvédő habzó lemosó, toner, és krém. Napi 2x használom, és van, hogy több rétegben viszem fel. Számomra kellemes, gyógynövényes illata van. Mióta a Purito-s termékeket használom, azóta a T-zónám sokat javult, nap végére nem tocsog zsírban a homlokom, és a durva, száraz részek is puhábbak. Bár alig 1 hónapja használom, és rétgezek is vele, alig hiányzik az üvegből. Mostanában rászoktam arra, hogy 1 pumpányit a Centellás krémmel összekeverve visze fel, így sokkal puhábbnak érzem a végeredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Asiaticoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Dipeptide-10
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>