Purito

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérítő, ránctalanító, bőrvédő és -erősítő krém 50% ázsiai gázló kivonattal, 2% niacinamide tartalommal.

Schnebli

2020. június 12.

3 használat után látom a különbséget, a korábbi pattanásaimból fennmaradt hegeket már két nap után csökkentette, nem csodakrém de remekül teszi a dolgát. Az illata egyáltalán nem zavar, állaga kellemes, gyorsan felszívódik, ez az első repair krémem, és nagyon megvagyok vele elégedve. Nagyon jó összetevői vannak, ímádom az ázsiai gázlós termékeket, és nálam már beváltak, azért rendeltem ezt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

adrienn999

2020. május 25.

Az UV faktoros centenella krém bejött, és mire kifogytam a hidratálóból , úgy döntöttem kipróbálom. Kombinált bőröm van, és a legutóbbi C vitaminos kúra miatt 2 hónapig tisztult a bőröm (lsd. pattanás pattanás után, pedig alapvetően nem nagyon szokott lenni). Na de a lényeg, hogy persze nyomkodtam. A meglepő az volt, hogy sokkal gyorsabban gyógyultak a pattanás helyek, gyorsabban le is hámosodott és kevésbé volt piros az a rész. Alapvetően jó hidratáló is, gyorsan beszivódik, szóval reggel smink alá is mehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Rebellis

2020. május 13.

Nagyon szépen feltölti a bőröm. Féltem tőle, mert sűrű, nehéz krémnek tűnt, nekem pedig T vonalban eléggé zsírosodik a bőröm. Semmi ilyesmit nem tapasztaltam, éjszakára teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Bettiiyy

2020. május 8.

Egy darab mintát kaptam belőle, és tegnap este nem bírtam magammal, neki estem két-három ragyának. Utána persze a bűntudat. Gondoltam, majd a c-vitamin, artemisia és a centella lenyugtatja a pofimat. Az előző kettőt minden este használom, így tudom, milyen eredményeket lehet velük elérni (nagyon jókat), de azért ez a kis krém is nagyon szuper.
Könnyen kenhető állaga van, könnyed krém, szépen hidratál, és nyugtatja a bőrt. (Én tudtam volna belőle többet is használni, de sajnos ennyi volt csak a mintában, így a nyakamra nem jutott. Igaz, vastagabban kentem kicsit a bal orcámat, ahol megkínoztam a bőrömet.)
Igazából ennyit tudok róla csak mondani. Szép az INCI, jól hidratál és nyugtat. Észben fogom tartani, mert nem rossz krém így elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

sziluetta

2020. január 10.

Összegyűlt egy csomó mintám, így próbálgatásba kezdtem. A centella szérummal együtt használom esténként 2 naponta, 1 napot kihagyva és a megszokott kancéimet használva közöttük. Ismerem a centella előnyeit, használtam a purito tonikját és nagyon tetszett, ezért gondoltam ezekkel a mintákkal se lőhetek mellé. Maga a krém sűrű, de jól kenhető, szépen beszívódik, hagy egy fényes réteget, de estére utolsó lépésként használom, olyankor meg úgyis mindegy. Ami nagyon nem tetszik benne, az az erős levendula olaj, nem csak, hogy nagyon durva illata van, de irritálja is a bőrömet, akkor is, ha nem frissen hámlasztottam, hámlasztós estén is sikerült használni, na akkor nem kellett volna, vörös volt a fejem egész este, már azon gondolkoztam, hogy lemosom, de reggelre szerencsére rendbejött és nem okozott galibát. Emiatt sajnos egyáltalán nem jött be (nem hámlsztós napon is irritál sajnos), nem rendelném meg a teljes kiszerelést se ebből se a szérumból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Tardie

2019. december 28.

Nem rossz krém, de a T -vonalban nem tudom használni, mert nagyon zsírosít (gondolom a squalane és a makadámia olaj miatt), csak az orcáimra és a szemkörnyékre kenem. Úgy gondolom szárazabb, vízhiányosabb bőrre való inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Fujituli

2019. augusztus 12.

Ez egy nagyon jó termék, de nem egy szentgrál. Egyedül használva okés, de a hatását igazán csak a teljes Green level széria termékeivel együtt fejti ki. Az arcbőr színét szépen kiegyenlítette, a hidratáló hatása nem túl intenzív, de gondolom, ennek a krémnek nem is ez a fő profilja.

UPDATE másfél hónappal később : Na jó... A korábbi 4 csillag heyett megkapja az 5öt. Miért? Mert csúnyán megroncsolódott a bőröm egy betegség miatt. Krokodilszerű volt az arcom hegekkel tarkítva. Nyami. Próbálkoztam mindenféle cuccal (sudokrém, bepanthen, aloe vera stb) Na és ez a krém 1 éjszaka alatt akkora változást okozott az arcomon, mint a fene. Bravo. Imádom a krémet. Regenerálásból nem találkoztam még ennél jobbal. Már kb 2 hónapja használom minden nap a green level szériáját a Puritonak. A többi testvértermék flakonjai szinte még tele vannak, iszonyú sok és jó minőségű kozmetikumokat kapunk drogériás áron. Sajnos egyedül ez a krém fogy vészesen, ebből sajnos nem adnak egy életre elegendőt egy tubusban.

Rutin: Általában először az arcomra rakom a tonert, aztán a kezemben a szérumot meg a krémet összekutyulom és együtt viszem fel. Így én jobb hatást érzékeltem. Hosszú távon teljesen eltüntette az enyhe hiperpigmentációt a szájam körül, gyönyörű egyenletesen fehér lett a bőr. A barátom - aki szintén velem együtt minden reggel és este magára kente a cuccokat - olajos bőrét tökéletesen normalizálta. Pedig öcsém... neki aztán nagyon finnyás bőre van. Már egy kicsi felesleges extrától képes kipattogzani, az arca pedig (így pláne nyáron) nagyon képes jajveszékelni a melegtől. És ez a krém... Mindent helyrerakott. Imádom. Most rendeltem újra tegnap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

zs001

2019. augusztus 5.

A teljes termèkcsalàdot hasznàlom, ès nagyon szeretem. A tonikja ès a szèruma utàn hasznom, egy borsónyi mennyiséget. Nagyon puha lesz tőle a bőr. Az összetètelèvel meg vagyok elègedve, az illóolajok ellenère sem okozott szàmomra semmifèle irritàciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Leda11

2019. április 15.

Termékmintákat kaptam belőle egy másik rendelés mellé. Iszonyú stresszes időszakban próbáltam ki. Az arcomon meg szokott látszani a stressz, hámlik a bőröm, száraz lesz, pattanásos leszek, és hullaszínem lesz, ne szépítsük, olyankor úgy nézek ki, mint akit kihánytak (bocs)
Aztán jött ez a kis krém egy hét alatt rendet rakott. Elmúlt a hámlás, szárazság. Mások meg is jegyezték, hogy milyen kisimult vagyok. Kevés is elég belőle, jól lehet sminkelni fölé, egész napra hidratált.
mint elfogy a mostani krémem, mindenképp meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

mint elfogy a mostani krémem, mindenképp meg fogom venni.

sunbeam

2019. március 31.

Engem szerencsére nem zavarnak az illóolajok. Nagyon kellemes számomra az illata. Éppen elfogyott a missha madecanol krémem, és ez a kora tavaszi vírusos megfázós nyavalya az arcomra is kiült, rettentően kiszáradt. Nem szokott ilyet csinálni, szerencsére szuper a rutinom, de most így jártam. Összetornyosult pár minta ebből a krémből, nekem 1 tubus 3 alkalomra elegendő volt. 2 nap alatt elmúlt minden hámló terület, szuper módon rendbe rakta a bőröm. Már meg is rendeltem a teljes kiszerelést, kell ez a krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Perilla Ocymoides Seed Extract, Beta-Glucan, Asiaticoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.