Purito

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a HelloSkin-n 6400Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. augusztus 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: HelloSkin, 6400Ft

Fehérítő, ránctalanító, bőrvédő és -erősítő krém 50% ázsiai gázló kivonattal, 2% niacinamide tartalommal.

Ár: 6400Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Imowka

2022. május 1.

Szuper állagú krém, nagyon puha lesz tőle a bőröm, szépen nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

Szuper állagú krém, nagyon puha lesz tőle a bőröm, szépen nyugtat.

linca002

2021. december 26.

Tavasszal használtam el egy tubussal.
A levendula illat nagyon zavaró volt - a bőrömnek nem, de az orromnak annál inkább.
Ennek ellenére egy kellemes kis krém, ősszel/télen nem lenne elég a hidratálása, de a gyulladásokat, piros pattanás utáni foltokat nagyon szépen lenyugtatta.
Nyári, nyugtató krémnek jó lehet, akit nem zavar az erős levendula illat.
Én emiatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Tavasszal használtam el egy tubussal.
Nyári, nyugtató krémnek jó lehet, akit nem zavar az erős levendula illat.
Én emiatt nem vettem újra.

Yette

2021. december 23.

Elég semleges élményeim vannak a krémmel kapcsolatban.
Zsíros pattanásokra hajlamos bőrrel rendelkezem. A krém nagyon erős a benne lévő levendulaolajnak köszönhetően ami már a krém illatán is érződik. Sajnos a bőröm stressznek kitett érzékeny részeit csípte és kipirosította, annak ellenére hogy érzékeny bőrre ajánlják.
Ennek ellenére egy igazán könnyű, könnyen beszívódó krém ami nem hagy maga után semmilyen réteget az arcon, hidratálni viszont csak elég limitáltan képes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 23.

Elég semleges élményeim vannak a krémmel kapcsolatban.

kockasfulu

2021. november 7.

Nagy szerelem lett! Én estére használom, kombinált bőrre. Sűrű az állaga, de amikor felkenem, nagyon könnyen beszívódik, az állagához képest könnyed krém. Nem zsírosít, nem tömi el a pórusokat. Kellemes kis enyhe illata van. Praktikus szempont, hogy a niát kihagyhatom a rutinból. Számomra pont ideális hidratálás a hétköznapokra, arra leszek kíváncsi, télre elég lesz-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Niki1991

2021. június 28.

Nagyon erős illata van, és ki is pirosodtam tőle min. 20 percre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Nagyon erős illata van, és ki is pirosodtam tőle min. 20 percre.

Timicat

2021. május 29.

Hu nekem sok ez a krém. Smink alá kentem de nagyon tömény ahhoz hogy szépen lehessen rá sminkelni,
De hidratalni sem hidratalt eléggé. Mintám volt belőle, mostanában csak próba után veszek ilyen termékeket, főleg amiben niacinamide van mert szerintem ezt nem bírja a bőröm. A tinamuba lehet kérni mintát ezekből a termékekből, érdemes használat előtt kipróbálni, mert a sok sok jó összetevő néha túl sok :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Steba

2021. május 18.

Nagyon bevált ez a krém, szuperül hidratálja az arcbőröm. Gyorsan beszívódik és kellemes tapintású, bársonyos lesz tőle az arcbőröm. Minden este használom. Az illata eleinte egy kicsit zavart, nagyon levendulás, de szerencsére gyorsan elillan. Eddig ez a legjobb hidratáló ami be is vált. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Lilla91

2021. április 12.

Nagyon megszerettem ezt a kencét :) mindennapokra nem tudom használni mert zsíros bőröm van és ő nem épp egy könnyű krém, de problémás napokon a megmentőm. Pár hete sikeresen legyilkoltam a bőröm különbőző hámlasztókkal, mert nekem mindegyiket kikellett próbálnom :D és száraz vörös foltok lettek a bőrömön és persze hámlott is. Na ezt a kis csodát rákenegettem az érintett területekre és 2 nap alatt eltünt a vörösödés és a hámlás is, és nem csípte a bőrömet. Nyáron is szuper ha szintén okos voltam és elfeljetettem utánkenni a fényvédőt és lepirulok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

bogcica505

2021. március 16.

Nagyon szépek az összetevői, de sajnos nekem nem vált be. Durván zsírosította a bőrömet, de közben pedig egyáltalán nem hidratált. Szerintem pattanásra hajlamos bőrűeknek, mint én nem a legjobb választás. Viszont elhasználtam a kezemre, és testápolóként, úgy nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

kitti.keresztenyi

2021. január 20.

Nekem ez a krém tényleg csodaszer, épp most vettem újra. Pedig amikor megrendeltem csak úgy mellesleg bedobtam a virtuális kosárba.
És amiért egy csoda: volt egy gríz szerű izé a pofimon. Kozmetikus azt mondta hogy Ő már inkább nem nyúl hozzá vigyem bőrgyógyászhoz. Ezt persze húztam halasztottam. Aztán megvettem Őt.. Amikor elkezdtem használni ez a gríz csak növekedett, már-mar ott voltam hogy tényleg megyek bőrgyógyászhoz. És akkor láss csodát..volt nincs gríz..A jelenség után hitetlenkedve néztem, hogy tényleg eltűnt. Egyértelmű hogy ez a krém tette mert ez volt az egyetlen, ami új volt. Ezen kívül más egyértelműen nem az arcomra való cuccot, foltot is eltűntetett.
Az illata gyógynövényes, szerintem finom. De az előzőek alapján akkor is újra venném, ha trágya szaga lenne :)
Ajánlom és egyébként más ázsiai gázlót tartalmazó termékekkel is pozitív a tapasztalatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Perilla Ocymoides Seed Extract, Beta-Glucan, Asiaticoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.