Purito

Ár:   $20.50   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 6300 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shanja23, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   $20.50
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 6300 Ft

Illatanyag mentes, nyugtató hatású szérum 49% ázsiai gázló kivonattal. Revitalizálja és feltöltia bőrt, ami így ismét ragogó és rugalmas lesz.

Ár: 6300 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: Dömös, fizetés: Bármivel

Aizami

2021. július 15.

Kisimít, nyugtat, egységesít és nekem a gyulladásokat is láthatóan lejjebb vitte.

Látható volt azonnali calming/soothing hatás is, de miután elfogyott tűnt fel a legjobban, hogy az üveg elhasználása után mennyivel szebb volt a bőröm, minden téren. Kevésbé volt összevissza színű, rücskös, gyulladt, kevesebb pattanásom is volt. Egy par hétre hogy elfogyott, fokozatosan "csúnyult" vissza a bőröm. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Krisztina5

2021. július 1.

Nem irritálja az arcom és könnyen beszívódik. Rugalmasabb a bőröm de nem hiszem, hogy csak ennek a terméknek köszönhetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Niki1991

2021. június 28.

Illatmentes, viszont eléggé büdös, pillanatragasztóra emlékeztet a szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Illatmentes, viszont eléggé büdös, pillanatragasztóra emlékeztet a szaga.

cattitude

2021. május 18.

szerettem volna egy centellás szérumot kipattogós napokra, de egyszerűen semmi hatását nem látom, nem viszi le előbb a pirosságot, nem segít különösebben a gyulladásokon, mondjuk legalább nem pattogok ki tőle. sajnálom, mert jók az összetevők, de ez így pénzkidobás volt, amennyibe kerül a dm-ben, egy kazal mugwort fátyolmaszkot is rendelhettem volna az árából, ami tényleg segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Timicat

2021. május 17.

Én nagyon szerettem volna szeretni mert annyi jót olvastam, de semmi változást nem vettem észre a bőrömön. Sőt talán még több pattanásom lett tőle... nagyon szép az összetevő lista, és az tény hogy nem is irritál. Emiatt a 3 csillag. De ennél százszor jobb szerumok vannak amik feltöltik a bőröm. Azért elhasznalom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

friedblanka

2021. május 14.

Szuper INCI, talán a pattanás is gyorsabban gyógyul tőle, nagyon szépen leviszi a pirosságot reggelre és nekem pont ez a niacinamid mennyiség, amit elbír a bőröm, mindenképp újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

grd39

2021. május 1.

Nem igazán láttam bármi pozitív hatását, de nem is rontott az arcom állapotán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

Nem igazán láttam bármi pozitív hatását, de nem is rontott az arcom állapotán.

adrienn00

2021. április 26.

Nem irritál, gyorsan beszívódik. Nekem már két nap után láthatóan javított a bőröm állapotán. Szuper INCI, számomra abszolút megérte. Biztosan fogok még venni belőle. A pattanások nyomai is gyorsabban elhalványulnak, hamarabb gyógyul a bőröm. Ütős benne a Centella Asiatica extract + niacinamid kombó. Két pumpálásnyit használok reggel, este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Blaise

2021. február 18.

Nagyon kellemes szérum szuper INCI-vel. Elhasználtam, de nekem sajnos nem javított a bőröm állapotán. A legtöbb koreai termékkel az a tapasztalatom, hogy nagyon gyorsan elfogynak. Lehet, hogy az én fejem nagy, de ez a termék extrém rövid idő alatt elfogyott. Majdnem tovább tartott, amíg megérkezett a yesstyle-ról, mint amennyi ideig utána használni tudtam :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

AstraNauta

2021. február 3.

Végre valami, ami nem csapja szét a rosaceás, száraz, vízhiányos, halmozottan hátrányos bőrömet! Első koreai cuccom, de nagyon megérte! Az egyik peptides szérummal ráfaragtam, de szerettem volna valamit, amiben szintén van peptid, és szeméttől mentes. Ez olyan minden fontos az 1-ben szérum :) A niacinamidtól kicsit féltem, mert elég az elején szerepel a sorban, de szerintem nincs benne 4-5% sem, úgyhogy semmi gondot nem okoz. Hidratál, kicsit ragacsos, de pár perc múlva már nem zavaró. Előtte azért használok külön egy kis hialuront is. Szóval tetszik, 5*, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Asiaticoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Dipeptide-10
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak