PuroBIO Cosmetics

Ár:   €13   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   €13
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 590 Ft

Primer száraz bőrre. Tökéletes sminkalapot biztosít a száraz bőr számára. Hidratálja és táplálja a bőrt - a ragyogó arcszínért és a tartós alapért. A Primer gyorsan felszívódik, így azonnal lehetséges utána sminkelni. Enyhén pigmentált, így akár önmagában is tökéletes. A lágy, egyenletes és természetes arcszínért. Certifikált natúrkozmetikum.

Ár: 3 590 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Tvylvis

2017. június 12.

Csatlakozom Nancikához azzal, hogy nagyon oda kell figyelni az adagolásra, mert ha picit is többet viszünk fel, szépen morzsálódik. Egyébként annyira engem nem győzött meg, elhasználtam, de nem fogom újból megvenni. A fő bajom, hogy ez a termék száraz bőrre való, viszont az én bőrömön szinte szárítónak érzem. És a tubusban a termék állaga is változott szerintem, ahogy a levegővel érintkezett (2-3 hónap alatt elhasználtam, nem állt sokat). Az arcszínt valóban kicsit egységesebbé teszi, és nagyon szép természetes fénye van. Nálam közepesnél nem érdemel jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Nancika

2016. november 7.

Már egy jó ideje megvan ez a kis kence, de nem tudtam, hol is fogjak hozzá a véleményezéséhez, mivel valóban reális képet akartam róla alkotni. Első körben azt el kell mondanom, hogy nagyon furcsa: ha egy kicsit is többet kenek fel, akkor ilyen apró kis kukackákba felgyűrődik és lejön egyben, és kezdhetem előről az egészet, úgyhogy nagyon keveset és nagyon óvatosan lehet csak felvinni belőle.

Ezen kívül mégis nagyon egyszerű használni, és hasznos is: valóban tartósabb tőle az alapozó (bár a legjobban a saját alapozójával működik együtt, de más termékekkel is jóban van), szépen fedi a pórusokat, egységesít, a szemráncokat olyan szépen feltölti, hogy még azok a korrektorok sem ülnek meg benne, amik eddig megültek (bár van ez ellen egy ecsettel kipiszkálós módszerem, de ha ezt használom, arra sincs szükségem). Természetes, kellemes, tartós, szép az összetétele, és ha rááll a kezünk, a felvitele sem olyan vészesen bonyolult vagy nehéz.

Nekem valóban az egyik kedvencem lett az utóbbi hetekben (a Nude by nature primerrel együtt).

Update: Feltöltöttem egy sminket "Power of makeup" címmel, ami nagyon jól mutatja, hogy ez a kis csoda mire képes a sajátmárkás alapozójával együtt. Hamarosan elérhető is lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.