PuroBIO Cosmetics

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Naurel.hu, 3150 Ft

A PuroBio különlegessége egyesíti a rúzsokat a ceruzákkal. A sminkeszköz alkalmas arra, hogy precíz vonalakat húzz ajkaid köré és gyönyörű árnyalatokkal satírozd szájadat.

A benne található természetes olajok ápolják és selymes puhasággal ajándékozzák meg bőrödet.

Nikkelmentes, CCPB minősítéssel.

Ár: 3150 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Kobold

2018. november 16.

Ezt nekem találták ki. Nagyon jó a színe, tökéletes a mindennapokra, mauve pink árnyalatban van meg. Könnyű felvinni, és tartós. Nem szoktam sokat rúzsozni a kicsi gyerekeim miatt, de ezzel lehet puszikat osztogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

regerbeatrix

2018. július 24.

Nekem a kedvenc termékem a márkától, nagyon nagyon tartós, és nagyon szép színei vannak. A mauve pink vált be eddig a legjobban a hétköznapokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

aivil

2017. április 5.

Annyira cuki a neve, hogy azonnal beleszerettem. A PuroBionak korábban az alapozóját használtam, ami az egyik kedvencem, úgyhogy éreztem a hívást, hogy megrendeljem. Lányok, ez tényleg varázslatos! Hihetetlen könnyű felvinni, tartós, nem kenődik, gyönyörű a színe. Kell ennél több?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

rosetta5

2017. január 18.

Nagyon megtetszett az elnevezése, ezért nem titok, hogy sokat vártam tőle. Korábban mindig rengeteget szenvedtem a rúzsokkal, hogy szép egyenletesen vigyem fel, ne kenődjön, úgyhogy izgatottan vártam a csomagot. Az árnyalat, amit rendeltem egyszerűen gyönyörű és szájra felvíve sem ad más tónust. Nagyon könnyű használni és várakozáson felüli tartósságot biztosít. Elégedett vagyok vele maximálisan, tényleg varázslatos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

bingus86

2016. október 20.

Nagyon szeretem!Tartós és gyönyörű szín,mégis nagyon természetes a végeredmény.Be fogok szereni belőle több színt is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate