Pussy Deluxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MLP, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2013. december 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő, amely gyengéden tisztít és hatóanyagaival ápolja bőrét.

Pille

2013. december 18.

Pixibagben érkezett, az illata szörnyű és mivel elég érzékeny a bőröm, viszketek tőle. :(

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

BNicol

Júj, nekem sem tetszik az illata, ami egy halra hasonlít szerintem. pfuj :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Júj, nekem sem tetszik az illata, ami egy halra hasonlít szerintem. pfuj :s

kbeata87

Nem tetszik az illata.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Nem tetszik az illata.

MLP

2013. január 9.

Nagyon tetszik az illata! Karácsonyra ilyet vettem a barátnőimnek is.
Tavaly a Velvet Kitten tusfürdőből már nem jutott nekem, de most úgy rendeltem hogy én is kipróbálhassam. Nem bántam meg! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Nagyon tetszik az illata! Karácsonyra ilyet vettem a barátnőimnek is.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Tea-Lactate, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol