Nivea

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 koenzimet tartalmazó formula elősegíti a ráncok kialakulása elleni küzdelmet, a megfelelő UVA védelem és a 15-ös napvédő faktor pedig segít megelőzni a nap sugarai által okozott ráncosodást – a simábbnak fiatalabbnak tűnő bőrért.  A tápláló krém E-vitamint tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott.

Reni91

2015. május 29.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg! Az illata nagyon kellemes, kiszerelésben is soknak gondolom! Nekem normál bőröm van, így nekem egy kicsit zsírosabb krémnek hat, nehezebben is szívódik fel, viszont kitapasztaltam, hogy nedves kézzel vagy nedves arcbőrre kenve egyből beszívódik akár több mennyiség is. Úgyhogy mivel alapból kicsit zsírosabb a bőröm, így csak ilyen módon használom, így teljes mértékben beszívódik. Hamar észrevettem, hogy a bőröm szebb, egyenletesebb, nem tűnik annyira fáradtnak. Pattanásaim sem lettek tőle. Bár a ráncmegelőzéséről még nem tudok nyilatkozni, mert egyrészt még csak 1 hete használom, másrészt pedig még nem tartok ott, hogy ráncaim legyenek, de pont ezért választottam ezt a krémet, bízom benne, hogy segít a megelőzésben!
Egyelőre még éjszakai krémnek is ezt használom, sajnos az ára miatt még nem vettem éjszakait, de szeretnék majd arra is beruházni, illetve a szemkrémre.
Összességében csak ajánlani tudom minden bőrtípusra! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Összességében csak ajánlani tudom minden bőrtípusra! :)

fnoori

2015. május 16.

Ajándékba kaptam, ráncaim ugyan még nincsenek, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de remélem megelőzés érdekében ér valamit. 2-3 hónapja használom, nekem is az a gondom vele, hogy a bőröm teljesen sose szívja be. Sminkelni nem lehet rá, akkor használom csak amikor tudom hagyni reggelente a bőrömön 3-4óráig így nem okoz gondot. Tipikus nivea illata van, amit én nagyon szeretek. Összességébe hidratál és szupi az illata de más pozitívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

fecsine

2015. április 29.

Nagyon szeretem a Nivea termékeket. Ez az egyik kedvencem. finom illat, jól hidratál, és kitart egész nap ez az érzés. Nem irritál, nincs tőle pattanás, pedig hajlamos rá a bőröm. Ránctalanító hatása nincs, habár nem is ezt ígéri, csak megelőzésre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

nadalandy

2015. április 5.

Én mintában használtam el. Szerintem nagyon nagyon zsíros, és borzasztóan nehezen szívódik fel.
Bár az illata és az állaga jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Bár az illata és az állaga jó.

szcs

2015. március 21.

Teljesen véletlenül kaptam ezt a krémet így 20 éves ránc nélkül, remélem nem tud ártani. Nekem zsírosítja a bőrömet, mintha valami réteget képezne, és fényes T-vonalam lesz a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

huka

2015. február 28.

Szeretem. Puha és ragyogó lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Szeretem. Puha és ragyogó lesz tőle a bőröm.

lunalovegood

2014. február 15.

Tényleg nagyon száraz, amolyan minden arcmosás után rögtön feszülős bőröm van. Ez az arckrém viszont azonnal megnyugtatja és egész napra sima, pihe-puha arcot varázsol nekem :) Sehol sem fénylik, úgy tűnik nekem ennyi kell....Az illatát is nagyon szeretem. Nálam 1-2 perc alatt beszívódik és utána minden gond nélkül sminkelek rá. A ránctalanító hatásában nem hiszek, szerintem megelőzésre jó lehet, bár erről biztosan nem tudok nyilatkozni 1 hónapos használat után. Azért vonok csak le egy csillagot, mert ezen az áron (talán még olcsóbban is) lehet találni hasonló hatású arckrémet is. De tény, ami tény, nekem ez is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Moonlight

2014. február 9.

A hideg kiráz tőle.Az illata tipikus nivea,azzal még nincs is baj.Bekenem az arcom,issza is rendesen,de teljesen sohasem szívódik be.És néhány perc elteltével elkezd fulladozni a bőröm tőle,egyszerűen izzad.Semmilyen friss érzetet ezáltal nem ad.Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

ZsapírPepi

2013. december 9.

Az illata és az állaga is tetszett, eleinte a bőrömnek is jó volt..2-3 napig, aztán kipöttyöződtem. Pár hétig győzködtem magam, hogy majd elmúlnak, de nem. Végül az összetevők meggyőztek: KUKA. Azóta elmúltak a piros kis foltok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

MiRae

2013. szeptember 10.

Az éjszakai változatát szeretem, de a nappali nem vált be. Kis mennyiségben használva is úgy fénylettem tőle, mint egy diszkógömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.