Qianyu

Ár:   395 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kínai üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: smilery.adri, Módosítva: 2015. március 27.

Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   kínai üzletek
Bőrtípus:   Normál

smilery.adri

2015. március 14.

A képen látható 02-es van meg és a 07-es, ami egy erősebb pink árnyalat. Mindkettőt nagyon szeretem, kicsit lehetnének tartósabbak, de ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0