Rahua

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Samponok

Volumennövelő sampon.

Lorna

2019. augusztus 20.

Az összetevő listája egy álom. Úgy vonzott mint fény a pillangókat. Úgy értem előbb van a zöld tea mint a tisztítószer? Aloe vera két tisztító komponens között? Hány ilyen sampon van még? Mert én nehezen tudok olyanokat felsorolni ami ne "aqua, SLS"-el nyitna.
60 millis verzióm volt, ami néha jól működött, néha meg úgy éreztem gyakrabban kell vele hajat mosnom. Előtte egyszer felraktam egy olajos pakolást, és azt alig bírtam kimosni a hajamból, másik samponért kellett nyúlnom. Úgyhogy magában nem birkózik meg az ilyen mosás előtti olajos pakolássokkal, de a sima ó, épp, zsíros a hajam meg kell mosni,-val igen.
Update: leteszteltem nagy verzióban. Május elején vettem, és augusztus közepére fogyott el, úgy hogy egy mosás alkalmával kétszer is megmostam a hajam, amit általában nem szoktam. Úgyhogy lehetett volna még kitolni a használat/spórolni vele. Sűrű, kevés is elég belőle.
A végére nagyon megkedveltem a friss eukaliptuszos illatát, ami biztos nagyon hiányozni fog. (Annyira, hogy szerintem hagyok is egy kicsit a flakonban, csak úgy szagolgatni. :)
A végére pedig érezhetődn jobb állagú lett a hajam. Amikor használni kezdtem alig bírtam kifésülni. Kondicionálójával együtt kétnaponta mostam vele hajat. Nem nehezítette el a hajam, de nem is roncsolta, pedig a volumennövelő samponok szokták.
Szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Szerettem használni.

Scara

2017. július 29.

Tetszik a gyógynövényes illata, de nekem sajnos nem vált be. Új gazdát keresek az utazószettnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Josie

2013. március 22.

Nekem alapból hullámos/göndör hajam van, ezzel a samponnal inkább egyenesebb lesz a végeredmény, míg a "sima" Rahua sampon olajosabb azért az szép loknikba rendezte a hajam. Ennek a terméknek az az elönye, hogy kb. 5 naponta mosok csak hajat vele (még a másik Rahuával már a 3. napon zsírosodott a hajam). Kellemes gyógynövényes, levendulás illata van. Az ára az borzalmasan sok.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Oenocarpus Bataua Fruit Oil
Vitaminok: Panthenol

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>