Ralph Lauren

Ár:   19 310 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 5.

Ár:   19 310 Ft

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyei: nárcisz, narancs, mandarin, feketeribizli, büdöske, zsálya, rózsa, nőszirom, narancsvirág, jázmin, virginiai cédrus, vetiver, szantálfa, pacsuli, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pacsirszkyh

2021. október 29.

Életem legelső parfümje volt, egy 5 ml-es kiszerelésű mini formájában a nagymamám jóvoltából, egy Chanel rúzsminta kíséretében, úgy 1997-98 körül, 4 évesen kaptam. Minden bizonnyal ezzel a parfümmel kezdődött az illatok iránti rajongásom! A mai napon gondoltam erre a parfümre és illatára, sikerült beazonosítanom az üvege alapján! Délelőtt itt a krémmánián sikerült lecsapnom egy példányra, amit már át is vettem (kiderült, hogy egy utcában lakok az eladóval, véletlenek nincsenek! :D ) Félelmetes, hogy mennyire jól emlékeztem az illatára, és milyen csodás! Klasszikus illat, egyáltalán nem hasonlítható a mai illatkreációkhoz. Nekem a régebbi luxus-sminktermékek púderes illatát juttatja eszembe. Nagyon örülök, hogy megtaláltam újra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

erda74

2021. február 13.

Két éve van egy kis üvegcsével a mintáim között ebből a parfümből. Bevallom, mikor először kipróbáltam és megcsapott a tömény büdöske illat szaladtam lemosni, így nem volt alkalma kibontakoznia. Most újra kipróbáltam, és megtörtént a varázslat, csodálatos illattá alakult a csuklómon, amit nem győzök szagolgatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

BDG33

Korcsoport: >54
2020. július 11.

Kérem szépen én szerelembe estem! Ez az illat úgy csodás, ahogy van, mint a ragyogó nyári napsütés Toscanaban, egyszerre édes és bújós, mégis ropogósan friss, de közben melengető és felvidító. Igazi meleg időre tervezett finomság. Rajtam extra tartós, még 8 óra múlva is meg-meg csapott a finom virágos illatt. Kell kell kell!
Update: Mostanában a nagy kánikulában többször használtam és többen megjegyezték, milyen finom illatom van :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 11.

Dottir

2019. április 30.

Sajnos rajtam nem úgy működik, mint reméltem. Felfújás után erőteljes a galbanum, édes és zöld egyszerre amit érzek, aztán felkavarodik a sok jegy, cédrusos-virágos lesz az illat. Leszáradás után vetiver-reaktív bőrszerkezetem miatt férfiassá válik rajtam, viszont nem a rossz értelemben: az ámbrának köszönhetően jól szituált-nyaksálas öregúr illatom lesz. Ami abszolút nem jelent problémát (simán locsolok férfikölnit, pl. a Cartier Déclaration d'Un Soir-t), ennél jóval nagyobb bánatom, hogy irtó gyenge rajtam, és nagyon hamar elillan a bőrömről. Na sebaj, nekem kell, akkor is ha én neki nem, mert gyönyörű és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Kucy

2018. május 8.

Eredetileg Notino mintát próbáltam, majd később egy vintage üveges verzió került a birtokomba, így van összehasonlítási alapom. 1990ben debütált, úgy tudom 2008ban reformulálták, az üvegesen 2005-ös. A reformuláltat ismertem meg először, ez kezdetben harsánynak tűnik, elsőre picit szúrós de inkább széna-fa mint igazán zöld. Fanyar füves, mégis puha és meleg, hamar "megpuhul" a bőrömön. Erős, és tartós illat. Elsőre féltem a vintage-től, hogy még erősebb lesz, amit már nem tudnék viselni, de kellemesen csalódtam. Ugyanaz az illatvilág, erősség, csak semmi nem ugrik ki belőle, semmi nem szúr, sokkal "kerekebb", észrevétlenül kúszik egyik fázisából a másikba. Egyszerűen gyönyörű! Részletes jellemzéssel még visszatérek, most emlékezetből írtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Verona5

2018. április 11.

Hát kedveseim, rötyögjetek ki, de ez nekem, főleg az elején, de később is, a Robert Piguet Bandit-ja. Azt is imádom és ezt is! Tipikus zöld illat nekem, már hogy megint a színhasonlataimmal éljek, hiába sárga a kis minta lötyi. Tartós, orrbakúszós, finomságos!!! Persze, hogy tetszik, naná!

update:
megjött az üvegesem - hát ez sokkal gyöngyörűbb, mint a fújósból, fűszeresebb, összetettebb és nem annyira zöld, inkább sárga, és egyáltalán nem dominál benne a büdöske ;) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 11.

update:

pomme

2017. december 7.

Hozzám került egy kisebb kiszerelés, és habár nem az én világom, nagyon szép illat :) Egyboszorka tökéletesen jellemezte, én még pluszba mintha valami lédús gyümölcsöt is beleéreznék, talán egy kis mangót (nem a szappanos fajtát). Szenvedtem, hogy megtartsam-e nyárra, de tudom, hogy úgysem hordanám eleget, meg Férj is "rózsavizes nyanyás"-ozza, bár nála a parfümök 4 kategóriába sorolhatók: 1:"finom" (gyümis Escadák), 2: "közönséges-ribancos" (rózsás dolgok), 3:"nyanyás" (kb bármi kicsit is klasszikusabb vagy 2000. előtt készült :D), és az utolsó a 4:"húgod..." :DDDD (ezek pedig a brutál édes és pacsulis éppen aktuális menőségek, mint a LVEB, Black XS, Nuit Tresor). Szóval adom is el, de ettől még egy gyöngyszem, itt a mediterránban szerintem nyáron még finomabb lenne, de megfogadtam, hogy nem raktározok semmit, amit félig szeretek, vagy ritkán használnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

jomosono

2016. augusztus 21.

Nagyon különleges számomra kissé férfias illatú ez a parfüm,de maga a megtestesült luxus!!
Markáns,domináns illat vezér egyéniségeknek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Markáns,domináns illat vezér egyéniségeknek!!!

Mundow

2015. november 11.

Nagyon kellemes és sokáig tartó illat. Nem mondanám sem túl intenzívnek, sem túl visszafogottnak az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Lola21

2014. június 30.

Ha valakinek van eladó példánya engem érdekel! Vagy ha valaki tud ajánlani erre az illatra alternatívát szívesen veszem. Nem mai darab, de máig emlékszem az illatára és gyönyörű reklámjára. Az illat valóban tükrözi a szafari lüktető, száraz, perszelő világát, a felkelő nap sugarait!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.