Ralph Lauren

Ár:   19 310 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 5.

Ár:   19 310 Ft

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyei: nárcisz, narancs, mandarin, feketeribizli, büdöske, zsálya, rózsa, nőszirom, narancsvirág, jázmin, virginiai cédrus, vetiver, szantálfa, pacsuli, ámbra

Ralph Lauren Safari fújós eladó
Ár: 2000 Ft/3600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 2.300 Ft (5 ml); 3.800 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

BDG33

2020. július 11.

Kérem szépen én szerelembe estem! Ez az illat úgy csodás, ahogy van, mint a ragyogó nyári napsütés Toscanaban, egyszerre édes és bújós, mégis ropogósan friss, de közben melengető és felvidító. Igazi meleg időre tervezett finomság. Rajtam extra tartós, még 8 óra múlva is meg-meg csapott a finom virágos illatt. Kell kell kell!
Update: Mostanában a nagy kánikulában többször használtam és többen megjegyezték, milyen finom illatom van :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

Dottir

2019. április 30.

Sajnos rajtam nem úgy működik, mint reméltem. Felfújás után erőteljes a galbanum, édes és zöld egyszerre amit érzek, aztán felkavarodik a sok jegy, cédrusos-virágos lesz az illat. Leszáradás után vetiver-reaktív bőrszerkezetem miatt férfiassá válik rajtam, viszont nem a rossz értelemben: az ámbrának köszönhetően jól szituált-nyaksálas öregúr illatom lesz. Ami abszolút nem jelent problémát (simán locsolok férfikölnit, pl. a Cartier Déclaration d'Un Soir-t), ennél jóval nagyobb bánatom, hogy irtó gyenge rajtam, és nagyon hamar elillan a bőrömről. Na sebaj, nekem kell, akkor is ha én neki nem, mert gyönyörű és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Kucy

2018. május 8.

Eredetileg Notino mintát próbáltam, majd később egy vintage üveges verzió került a birtokomba, így van összehasonlítási alapom. 1990ben debütált, úgy tudom 2008ban reformulálták, az üvegesen 2005-ös. A reformuláltat ismertem meg először, ez kezdetben harsánynak tűnik, elsőre picit szúrós de inkább széna-fa mint igazán zöld. Fanyar füves, mégis puha és meleg, hamar "megpuhul" a bőrömön. Erős, és tartós illat. Elsőre féltem a vintage-től, hogy még erősebb lesz, amit már nem tudnék viselni, de kellemesen csalódtam. Ugyanaz az illatvilág, erősség, csak semmi nem ugrik ki belőle, semmi nem szúr, sokkal "kerekebb", észrevétlenül kúszik egyik fázisából a másikba. Egyszerűen gyönyörű! Részletes jellemzéssel még visszatérek, most emlékezetből írtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Verona5

2018. április 11.

Hát kedveseim, rötyögjetek ki, de ez nekem, főleg az elején, de később is, a Robert Piguet Bandit-ja. Azt is imádom és ezt is! Tipikus zöld illat nekem, már hogy megint a színhasonlataimmal éljek, hiába sárga a kis minta lötyi. Tartós, orrbakúszós, finomságos!!! Persze, hogy tetszik, naná!

update:
megjött az üvegesem - hát ez sokkal gyöngyörűbb, mint a fújósból, fűszeresebb, összetettebb és nem annyira zöld, inkább sárga, és egyáltalán nem dominál benne a büdöske ;) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 11.

pomme

2017. december 7.

Hozzám került egy kisebb kiszerelés, és habár nem az én világom, nagyon szép illat :) Egyboszorka tökéletesen jellemezte, én még pluszba mintha valami lédús gyümölcsöt is beleéreznék, talán egy kis mangót (nem a szappanos fajtát). Szenvedtem, hogy megtartsam-e nyárra, de tudom, hogy úgysem hordanám eleget, meg Férj is "rózsavizes nyanyás"-ozza, bár nála a parfümök 4 kategóriába sorolhatók: 1:"finom" (gyümis Escadák), 2: "közönséges-ribancos" (rózsás dolgok), 3:"nyanyás" (kb bármi kicsit is klasszikusabb vagy 2000. előtt készült :D), és az utolsó a 4:"húgod..." :DDDD (ezek pedig a brutál édes és pacsulis éppen aktuális menőségek, mint a LVEB, Black XS, Nuit Tresor). Szóval adom is el, de ettől még egy gyöngyszem, itt a mediterránban szerintem nyáron még finomabb lenne, de megfogadtam, hogy nem raktározok semmit, amit félig szeretek, vagy ritkán használnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

egyboszorka

2016. augusztus 27.

A kiváncsiság az én örök és notórius megrontóm. Megint és újfent. Az őszi illatokat nagyjából előtérbe helyeztem a szekrénykében, már csak a Cinnabar-t várom, utánpótlások megérkeztek, békében és figyelemmel olvasgattam a véleményeket. Safari. Érdekel, persze, jó ideje meg akartam szaglászni, mindjárt meg is kellene rendelni, annyi jót írnak róla a kedves pályatársak. Nyugalom, Boszi, nincs elég üvegcse itthon? És a fogadalmak ? Persze, mindegyikhez pár kiskapu a megkerülhetőség jegyében...Mikkamakka véleménye visszarántott a realitás talajára, az önuralom jegyében vártam Tőle a mintát...
Két napja tesztelem, és próbálom meggyőzni magamat, hogy ez nekem NEM KELL! Francost nem. Zöldes- fás az eleje, perverz vagyok, nekem ez is tetszik ( a Vent Vert rontott meg...), de ami utána jön, na az, az valami nagyon szép. Tényleg jó a névválasztás, van benne perzselő nap, száraz füvek illata, forró szél és párolgó virágosság, semmi sem a túláradó, és semmi sem a mázasan csordogáló módon. Melengető, virágos- ámbrás, ugyanakkor zöldes- füves különlegesség Ő. Manapság különleges persze, mondjuk, jó húsz éve nem minősült volna annak. Be is szüntették a gyártását természetesen, ennek megfelelően gondolhattam volna, hogy nekem tetszeni fog...Na, még ezt az egyet az idei őszre, szigorúan csak azért, mert nem gyártják már...

Még valami. Nem bontakozott ki az illat amolyan csiribí- csiribá és hipp- hopp módra, bő fél óra kellett neki, amíg előbújt a lelke...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

jomosono

2016. augusztus 21.

Nagyon különleges számomra kissé férfias illatú ez a parfüm,de maga a megtestesült luxus!!
Markáns,domináns illat vezér egyéniségeknek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Markáns,domináns illat vezér egyéniségeknek!!!

Mundow

2015. november 11.

Nagyon kellemes és sokáig tartó illat. Nem mondanám sem túl intenzívnek, sem túl visszafogottnak az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Lola21

2014. június 30.

Ha valakinek van eladó példánya engem érdekel! Vagy ha valaki tud ajánlani erre az illatra alternatívát szívesen veszem. Nem mai darab, de máig emlékszem az illatára és gyönyörű reklámjára. Az illat valóban tükrözi a szafari lüktető, száraz, perszelő világát, a felkelő nap sugarait!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

edi74

2013. november 3.

imádom a virágos-zöld illatokat! nemrégiben - csak úgy, ismerkedésképpen - begyűjtöttem miniatűröket régebbi klasszikusokból, és safarit is rendeltem. hát ez egy csoda! először csak otthon tesztelgettem cseppenként, de most már pár napja tavaszváróként löttyintem magamra reggel, és hihetetlenül tartós, tegnap 12 óra után még illatozott a kézfejem! az illat tényleg egészen egyszerűen zöld és virágos, üde és puha. utánanéztem, de sajnos nagyon drága, azt hittem, hogy ezek a régebbi illatok (a safari olyan 80-as vége, 90-es eleje??) már alacsonyabb árfekvésűek. engem pár nap alatt meggyőzött, szívesen birtokolnék egyet!

update:
birtoklom!! cseréztem valakivel, akinek nagyon nem kellett már. kifújva más, mint a kis löttyintős. az első negyedóra elég harsány: galbánum-jácint-aldehydek??-zöld jegyek stb, kicsit olyan chanel 19-es, aztán csillapodik az egész és szépen lassan kibontakozik valami gyönyörű, száraz, meleg, fás-virágos csoda. nagyon nőies, és talán nem a legfiatalabbaknak. szupertartós. most ősszel különösen jó viselni. továbbra is 5-ös! :)
jut eszembe, szagoltam büdöskét! :) rájöttem, hogy ez a sárga-narancssárga virág tök sok családi ház előkertjében megtalálható. és tényleg ez a Safari legjellegzetesebb virágillata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 3.