Raphael Rosalee

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   260 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VEdit06, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bella Natura ajándékcsomag része

Vanilíás mézes testápoló, amely egyaránt ellazítja a testet és az elmét.

VEdit06

2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam egy testradír, testápoló, testvaj csomagot. Semmilyen extra hatásról nem tudok beszámolni. Az illata viszont.... Én nem nagyon szeretem a vaníliás illatokat, de ez olyan igazi, őszi, hűvös estés, bekuckózós illat. Aki ismeri a The Body Shop sütőtökös termékcsaládját, annak ajánlom hogy szerezze meg a csomagot (még lehet kapni, és összesen 4.200,-Ft). Szerintem az illata sokkal kifinomultabb mint a TBS, töredékébe kerül, cserébe viszont semmi hatása nincs. :-( Épp, hogy hidratál, csak arra jó, hogy egy kicsit ellazuljon az ember miután használta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)