Rasasi

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Fej - málna, citrom

Szív - ibolya, rózsa

Alap - pézsma, cédrus

silver

2019. április 26.

Nem kifejezetten rossz, de számomra zavaróan erős cédrusos és pézsmás illat. Száraz, keserű, karcos. Van benne ugyan valami rózsás és akár ibolyás derengés, de nem javít az összhatáson. Ami a málnát és a citromot illeti, bármilyen furcsán hangzik, az essence 2010-es fairytale kollekciójának szájfénye volt ilyen fanyar gyümölcsös illatú. Ebből mindenki vonjon le olyan következtetést, amilyet szeretne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Torpece

2018. november 30.

Micsoda szerencse, hogy csak egy 10ml-es fújósra ruháztam be belőle, annyira kíváncsi voltam már rá, régóta szemezek vele a webáruház kínálatában, de üvegében ismeretlenül nem akartam megvenni. Ezek a keleti illatok eléggé megosztóak, nem egyszer volt már melléfogásom még úgy is, hogy a leírt vélemények pozitívak voltak, nekem mégsem tetszett. Sajnos ő is ilyen. Borzalmasan zavaró, bántó, erőszakos tömény málnás rózsás illat, amit sajnos le is kellett mosni magamról. Úgy látszik megint én vagyok a kivétel, aki az első legkevesebb csillagot adományozza neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

Timi8

2018. október 11.

Update: Ráuntam, tùladtam rajta...majd baromira hiànyzott, ùjra be kellett szereznem! Még mindìg jò, ugyanannyira tetszik. Nem luxus-kategòria, egyszerűbb, lineáris málna-ròzsa kombò. De nagyon jò érzés viselni és folyamatos a pozitìv visszajelzés ha ezt az illatot viselem.

Aki a málnás illatokat szereti (mint pl.én), annak házi feladat: Beszerezni!!! MOST ! Nagyon-nagyon megéri! /7.000 Ft volt a 95 ml, de volt már, hogy 5.000 alatt láttam.../ A hét elején kaptam egy nagy üveggel ebből a finomságbòl, régi vágyam teljesült. Ne tévesszen meg senkit, hogy arab illat, aki fűszerkavalkádra, oud-ra és mittoménmég...mire számìt, csalòdni fog. Ròzsa mondjuk az van benne bőven, de abszolùt nem zavar, a zamatos málna édes gyümölcsösségével, a pézsmával, cédrussal nagyon szépen harmonizál. Finom, igényes, tartòs illat, viszonylag lineáris, de nagyon szerethető. Hasonlìt a Lancome Midnight Rose-ra és valòban az YSL Parisienne Extreme-re is. Nem egy egyedi illat, de igazán jò vétel!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Verona5

2018. március 10.

Tavaszi illat málna és gyümölcskedvelőknek. Az elején inkább arabos hatású, majd a Tresor-ra egészen hasonlóvá alakul a bőrön. Felkenve kissé olajos hatású, ruhára biztosan nem fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

LathatatlanOzike

2017. október 2.

Málna, málna, málna, rózsa :) Nagyon szerethető illat, itthon állandóan kapja a bókokat, már minden közeli családtagom megdicsérte. Így nem is volt kérdés, a fújós után be kellett szereznem a csodaszép üveges változatát. Tavaszra-nyárra vettem, ami igaz, hogy még messze van, de nem bírtam várni vele. Most már nyugodt vagyok, hogy a fiókomban tudhatom. :D
A tartóssága is jó, sokáig illatozik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

A tartóssága is jó, sokáig illatozik a bőröm.

Asianlover

2017. szeptember 13.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Amennyire élesen-fanyaran málnás rajtam a Trésor Midnight Rose, ez annyira édesen málnás. Kicsit hiányoltam is ezt az édességet az előbbiből. Rajtam a nyitány sajnos erősen rózsás is, amitől menthetetlenül jött a nagymamás asszociáció :( nem szeretem ezt a bolgár rózsavíz vonalat, sorry... de jó hír, hogy ez perceken belül lecsendesedik, és marad egy kedves-édes-kerek málna. Hátránya még, hogy rajtam nagyon bőr közeli. Az összecsapást a Midnight Rose nyerte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Anne74

2017. augusztus 25.

Nagyon kellemes és finom illatkompozíció.
Harmonikusan összetett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon kellemes és finom illatkompozíció.
Harmonikusan összetett.

Vizililiom

2017. február 12.

Egy kis mintát kaptam, így volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot. Ahogy felkentem a bőrömre, először nem fogott meg, egyből rózsavíz illatot éreztem, amit szeretek, de egy parfümtől többet várok pusztán rózsa illatnál. Aztán egy kis idő után elkezdett édeskés, gyümölcsös illata lenni, így viszont már nagyon kellemes lett, olyannyira, hogy hamar el is fogyott a minta, most meg gondolkozom rajta, hogy beszerezzem-e a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Vaslady

2015. június 30.

Nagyon málnás-gyümis rózsás illat.
Tetszik ez a vonal.
A Parisienne Extreme reinkarnacioja,negyed annyi áron.
Mivel ott már leirtam a véleményem ide már nem fogom,mert a két illat szinte teljesen megegyezik.
Nagyon csábitó,és mivel joval olcsóbb,őt fogom megvenni.
MIndenképpen 5 csillag,teljesen megegyezik a személyiségemmel.
Tavaszi,kora nyári illatnak fogom használni :)
Update:Ma hozta a postás,már nagyon vártam.
Szép a csomagolás,mint egy kis ékszerdoboz,és ezüst-lila kombináció.
Az illat meg,BOLDOGSÁG :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Nagyon málnás-gyümis rózsás illat.
Tetszik ez a vonal.
A Parisienne Extreme reinkarnacioja,negyed annyi áron.
Nagyon csábitó,és mivel joval olcsóbb,őt fogom megvenni.
MIndenképpen 5 csillag,teljesen megegyezik a személyiségemmel.
Tavaszi,kora nyári illatnak fogom használni :)
Update:Ma hozta a postás,már nagyon vártam.
Szép a csomagolás,mint egy kis ékszerdoboz,és ezüst-lila kombináció.
Az illat meg,BOLDOGSÁG :)

DFI

2015. január 11.

Mintát rendeltem belőle. Nagyon gyümölcsös, édes, leginkább málna és utána erdei gyümölcsök. Végül pedig a Müllerék aveo erdeigyümölcs illatú körömlakklemosóját lehet érezni. A fragranticás véleméyek alapján YSL Parisienne alterego, aki tehát ehhez hasonló illatot keres, annak bátran ajánlom. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 11.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Citral, Eugenol, Geraniol, Ionone, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725

Lásd denaturált alkohol.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)