Rausch

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: marta.kisasszony, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

A fűzfakéreg és a kakukkfű értékes hatóanyagainak optimális kombinációja, viszketéssel és kipirosodással járó zsíros korpásodás esetére.

• Tartósan és kíméletesen megszabadít a zsíros korpától, csillapítja a fejbőr kipirosodását és a viszketési ingert.
  • Aktívan és kíméletesen véd a fejtetvek ellen (megelőzés).

Rendkívül kiadós: 30-45 hajmosáshoz elegendő!

TMZ

2019. április 27.

A fejtetőn lévő korpát valóban megszüntette,de a fejem hátulján korpalerakódások lettek,amik szörnyű viszketéssel és sebbel jártak. Mindemellett az egész fejem viszketett tőle,a hajam 2 nap után totál zsíros kinézetű lett.
Óriási reményeket fűztem hozzá,de soha többet nem venném újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Óriási reményeket fűztem hozzá,de soha többet nem venném újra!

Wikkencs91

2018. október 23.

Müllerben lehet kapni, 35-40 alkalom az kb. reállis seborrheas viszkető sebes fejbőrre nekem ez vált be illetve a sebamed nevű sampon. Gyógynövényes természetes eredetű összetevőkből kifejezetten üde friss hatást ad a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Bringa11

2016. szeptember 19.

Korpásodás ellen tényleg jó ez a sampon de nekem sokkal többet ártott, mint használt. :S Egyrészt viszket tőle a fejbőröm, másrészt az hogy hajhullás ellen jó az egy hatalmas nagy kamu! Nem igazán hullik a hajam szóval nem amiatt vettem meg ezt a terméket, de amióta ezzel mosom kb ötször annyi hajam hullik ki hajmosásnál illetve szárításnál, mint amikor másik sampont használok. Néhány éve már használtam ezt és akkor is nagyon hullott tőle a hajam, de akkor még nem gondoltam, hogy a sampon az oka, de most már biztos vagyok benne. Valóban szép fényes és puha lesz tőle a haj, na de milyen áron?! Azt sem mondanám, hogy kiadós, mivel szerintem elég híg, így viszonylag sok kell belőle. Kb. a fél flakont használtam el, de túl adtam rajta, még mielőtt nem marad hajam amit meg kéne mosni. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Cristally

2015. december 7.

Imádom ezt a sampont, finom gyógynövény illata van, sok sampon irritálta a fejbőrömet, de ez szuper évek óta. Mivel elég drága termék, ezért valami olcsóbbal szoktam kezdeni a hajmosást és ha jól választok párt hozzá, akkor gyönyörű, csillogós, könnyű hajat kapok eredményül. :D Pl bevált hozzá az Elseve Nutri-Gloss Crystal samponja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

ingyombingyom

2015. április 24.

Megelőzésnek vettem. Lányom osztályában jelentek meg a fejlakók és mi ezzel védekeztünk. Rettenetesen büdös , piszok jól habzik. Így ránézésre soknak tűnik az ára a mennyiségéhez képest , a 40- 45 hajmosásnyi ígért mennyiség enyhe túlzásnak tűnik de tény hogy kevés kell belőle. Nekünk jobban zsírosodott a hajunk tőle. Viszont jól védett , ezért ezeket a hibákat elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 24.

marta.kisasszony

2014. január 20.

A leírás szerit hajhullás és tetvek ellen is jó, ezt a hatását nem tudom értékelni, mivel nálam egyik sem áll fenn. Érzékeny fejbőrre vettem, arra viszont kiválóan bevált. Gyógyszertári ára ~ 3000-4000 Ft, ami elég sok a 200 ml-es kiszereléshez, viszont igaz, hogy nagyon sokáig elég a sűrű állaga miatt! A haj nagyon szép és fényes lesz tőle. Nem tudom, mennyire gubancol, mert mindig balzsamozok...nem lapít, nem szárít, nem zsírosít! Nem zselés, inkább vizes állagú, az illata a Jägermeisterre hasonlít. Azért kap 4 csillagot, mert, bár szépen ellátja feladatát, azért nem egy csodaszer, heti 2 hajmosás kell vele, a Dermipsorral pedig egy hurrikán esetén is egy elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid, Sulfur
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.