RIVAL loves me

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

A 2 in 1 alapozó és púder tökéletes társ és választás utazáshoz. Tükörrel és szivaccsal, így mindig frissítheted arcod, és gyönyörű színt varázsolhatsz bőrödnek. Ha megvizezed a szivacsot, egy krémes, alapozót kapsz. Ha szárazon használod, akkor pedig egy mattító, finom púdert kapsz, mely tökéletesen elfedi az arcbőr pirosságát, egyenlőtlenségeit.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

csiniteki

2017. szeptember 20.

Nekem teljesen bevált.Már rengeteg alapozót , púdert kipróbáltam ,végtelenségig kerestem a nekem való ,illő púdert. Már sokszor újravettem , szuper árba van.Nekem tovább matt az arcomon mint a társai, üde ,kellemes illata van . Megy az 5 pont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Anita1978

2017. szeptember 20.

Akciosan vettem kuponnal, igy 500ft volt.Munkaba napkozben fel kell itatnom az arcomrol az olajat, es utana kell vmi mattosito cucc.Ez tokeletes erre, meg utazashoz is.Ma vettem megegyet mert bevallt amire akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

ebabucci

2017. július 26.

Egy hete használom a 01-es legvilágosabb színt. Vörös haj-fehér bőrre nekem nagyon bejött, nem irritálja a szemem környékét, nem könnyezem tőle, nem hámlasztja a bőröm, de hamar átüt a reggeli krém, nem mattít túlzottan.
Jó illat, könnyű textúra, tükör jár hozzá, ennyi pénzért nagyon jó vásárt csináltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

csudex

2017. július 15.

Anyukamnak vettem meg a legsotetebb szinben. Ugy nyilatkozott, hogy semmi extra termek. Mattit, de nem fed erosen. Osszessegeben jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

banos71

2017. március 21.

Nekem nagyon bevált,színben fedésben és illatra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 21.

Nekem nagyon bevált,színben fedésben és illatra is.

szirimiri

2017. február 26.

akartam szeretni...tényleg... nem sikerült. az én bőrszínemhez a 02 sötét, de az egyes már világos és sárga is. O.o meg aztán nem nagyon fed, csak porosnak nézek ki tőle. a tükör az tényleg menő benne. szerencsére hamar elfogyott. számomra sajnos használhatatlan volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Noah27

2017. január 2.

Nagyon tetszett,hogy alapozó és púder is egyben,és még tükör is van :))
Neten rendeltem,mondom legvilágosabb 01-porcelain-al nem hibázhatok...hát de.....kinyitottam, ez mondom mi ez? sárgás, sötét tónus.
Jó,nem gáz,biztos igazodik a világos bőrömhöz...na majdnem.
Sajnos csak a nyakam és az arcom "összemosásához" tudom csak használni,akárcsak a young&fresh alapozóját.
Ezen kívül amúgy az illatát imádom,a fedése szuper jó,tartóssága is klassz,nem fénylik át....csak hát a színe miatt igazából nem nagyon tudom használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Nagyon tetszett,hogy alapozó és púder is egyben,és még tükör is van :))
Jó,nem gáz,biztos igazodik a világos bőrömhöz...na majdnem.

v1blanka

2016. december 4.

Mattít, becsületesen fed és szép a színe, de találkoztam már jobb púderrel is. Az árát tekintve teljesen jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

katuus15

2016. május 1.

Nekem nem fed túl jól. Helyenként foltos, de mattításra alkalmas. Nem bántam meg mert nagyon olcsó de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

kittaa

2016. április 13.

Nemrég vettem és viszonylag meg vagyok vele elégedve, bár az alapozós részét nem igazán értem és tudom alkalmazni, de a púder nagyon jó a kiszerelése pedig nagyon jó, főleg a tükör. Bár újravenni nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate