RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Horvathangelika1, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

Vízálló szemöldök formázó pomade ecsettel a tökéletesen formázott és hangsúlyos szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Lovemakeup

2020. október 26.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Eddig a Maybelline pomádéját használtam, de simán tudja azt, mint a Maybelline, az ára pedig verhetetlen.
Tartós, jó a színe, könnyű vele dolgozni és még a mini ecsete is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Tartós, jó a színe, könnyű vele dolgozni és még a mini ecsete is használható.

Zituska77

2020. október 9.

Fura, hogy nem írtam még véleményt ehhez, pedig már a második tégelyt nyúzom. Előtte a Revolution tégelyesét használtam, ami nagyon szuper, de kétszer ennyibe kerül. Gondoltam teszek ezzel egy próbát, és pont ugyanannyira megállta a helyét. Napi szinten használom, nagyon tartós a szemöldökömön, 2 órás edzést, szaunát is bír, bár nyilván nem dörzsölöm az arcom, csak felitatom az izzadságot a törölközővel. Nem tudom, meddig használtam az első tégelyt, talán egy évig is, és az utolsó "cseppig" el tudtam használni, nem száradt be. Sokan megkérdezték már, hogy tetoválva van-e a szemöldököm, mert olyan szép. Szerintem ez is egy pozitív kritika neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

szata1

2020. október 7.

Nagyon tetszik a csomagolása, már rival loves me alatt fut. A harmadik színt vettem meg, nem vöröses, amit nagyon nehéz találni. Tényleg tartós, nap közben lerobbanthatatlan, nem maszatol ha dörzsölöm akkor sem, viszont sminklemosóval könnyedén lejön. Az ecsetről levágtam elég sok szálat, így sokkal vékonyabb. Most azt használom hozzá, de nem annyira praktikus mert túl rövid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

SziKri

2020. szeptember 24.

Van néhány új árnyalata, én a blondot vettem, ami felvitel után sötétebb, mint a Makeup Revolution medium brownja. Ugyan extra tartós, jó az ára, de nekem a blond árnyalat ZÖLDES a szemöldökömön. :D Más is járt így?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

melanie500

2020. augusztus 11.

Szerintem en mar vagy 2 eve használom es meg egyaltalan nem (!) szaradt be. Nekem is a sotetebb arnyalat van meg, es valoban vegre nem voroses barna, bar kicsit lehetne hidegebb tonusu. Ennek se masszas, se meleg, se edzes, se semmise art. Nem maszik, nem folyik, nem kenodik. Szepen lehet vele dolgozni. En nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Sammael

2020. augusztus 8.

Nem fogok mádt venni, ha valaha elfogy. Több, mint fél éve megvan és nem száradt be. Nap elejétől a végéig bírja, szóval emelem a kalapom. Árban pedig olcsó, nagyon szeretem. 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Gotiii

2020. április 16.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Én a dark brown áranyalatot használom. Az ecset amit adtak hozzá nekem tetszik, kicsit kicsinek érzem, de precízen tudok vele dolgozni. Még nem száradt be, kb fél éve vettem. Nagyon sokáig elég, amint megszáradt nem maszatolódik el, viszont a nap végén micellás vízzel könnyen eltávolítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

ipszilonze

2020. március 27.

A sötétebb árnyalatot vettem meg, és tökéletes. Végre nem egy vöröses-pirosas barna. Nekem még a hozzá járó ecset is bejön, mondjuk azt inkább akkor használom, ha utazásnál viszem magammal. Arra kíváncsi leszek, mikor kezd el beszáradni, egyelőre viszont teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

isabelle007

2020. január 3.

Nem jutottam el a kozmetikusomhoz szemöldökre,ezért gyorsan vettem egy ilyen pomádét...én sajnos elég béna vagyok szemöldökformázásban,de ezzel nagyon szépen meg tudtam csinálni magamnak.Szép a színe (dark brown),nem vörösödik be a szín (mint pl.az Avonnál),tartós.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Mia27

2019. június 22.

Ma vettem. Untam mar hogy ha nincs tuhegyesre kihegyezve a ceruzam akkor mintha egy zsirkretaval dolgoztam volna. Szokom kell meg, ecsetet is vennem kell masikat, bar mivel “szuz” vagyok pomade szempontjabol nekem ez a pindurka ecset is jonak tunik, szval szokom, keretezek vele de eddig nagyon bejon. :) Az meg hogy a rossmann, dm ecsettelen....sehogy nem kaptam ecsetet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.