RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: busa01206, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   Rossmann

Kontúrozó és alapozó paletta. Segít kiemelni az arc előnyösebb vonalait, és eltüntetni a bőrhibákat.

Rita05

2019. november 15.

Mit ne mondjak, nem lett a kedvencem. Zsíros, nehezen eldolgozható, korrektorként túl kevés ennyi fedés, kontúrozni valamennyire lehet a sötét árnyalatokkal, de annak se a legjobb. Újra meg újra előveszem, hogy használjam ha már van, de valahogy mindig visszakerül a neszeszer legaljába. Kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

novembermesi

2019. október 20.

Instagram Rossmann nyereményjátékon nyertem. Mivel nekem érzékeny a bőröm nem fogom használni, felteszem eladásra ha valakit érdekel. Az ujjamon próbáltam ki az egyik színt, jó krémes állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

KaradyAnn

2019. augusztus 5.

Kontúrozásra használom a sötétebb színeit, a világosakat korrektorként. Első kontúr palettának nekem nagyon bevált. Így nyáron könnyen kenhető, télen nem használtam, mert nehézkes volt az eldolgozása. Valóban nem egész napos a fedése, de nekem ez például nem gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

oliviag

2019. február 25.

Nagyon jó árban van, én kontúrozásra használom, tényleg szükséges hozzá egy púderes fixálás. Nekem bevált, jó árban van, jók a színek, könnyen kenhető.

2019: azóta már sok más terméket használtam, ami nem ez a kategória, aranyos kis paletta de abszolút nem tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

timcsike04

2018. október 22.

Nagyon nem lett a kedvencem! Egyáltalán nem tartós, nekem a fedése se tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

smilli

2018. március 23.

Nekem nagyon bevált. A szemalatti karikáimat egy kis korrektorral együtt el tudja tüntetni. A sötét árnyalatok pedig keverve nagyon jók a kontúrozáshoz. Sajnos amit korrektorként használok már kifogyóban van. De mivel sok van mellette ami még van, így nem lesz újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Viki986

2018. február 19.

Tervben volt, hogy venni fogok kontúrozó palettát, gondoltam attól, hogy olcsó még nem lehet rossz, az állaga krémes amivel nagyon könnyű dolgozni. DE a világos színek max. bőrhibák alacsony elfedésére tud szolgálni, mert rettentően zsíros és fénylő arcra kenve, ami az én esetemben nem éppen a legmegfelelőbb. Viszont, hogy valami jót is tudjak írni a termékről a sötét barna kontúrja egész jó és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

RarityRose

2018. február 14.

Nem szoktam olcsó termékeket használni, mert hiába jobb egy olcsóbb termék akkor is a drágabbat veszem mindig! De ez teljesen lenyügözött engem! Nagyon krémes könnyű vele dolgozni. Szuper kardashian konturt szoktam csinálni vele. De többször nem veszem újra, mert olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Reance

2018. február 10.

Ajándékba kaptam ezt a palettát, én nagyon szeretem. Jó krémes állaga van, jó fedést biztosít. Korrektorként és kontúrozáshoz szoktam használni, egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy :) Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, csak ajánlani tudom, kontúrozás kipróbálásához és gyakorlásához tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

stofareni

2017. november 19.

Nekem kicsit tömény, sűrű és kicsit nehéz szépen eldolgozni. De ennek ellenére aránylag jól fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.