RdeL Young

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanilla0313, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2 ízben (eper és rágógumi) kapható ajakbalzsam, a puha ajkakért.

Formidable

2020. január 17.

Nekem a rágógumis van meg, de sajnos borzasztóan mű az illata. :/
A tégelye valóban szép és aranyos, de ahogy előttem is rengetegen írták, nagyon nem praktikus, hogy ujjal kell belenyúlni. Én imádom a (nem extrém, de azért) hosszú körmöket, emiatt pedig irtó macerásan tudom használni ezt az ajakbalzsamot.
Alapjáraton erős rózsaszín, de az én ajkaimon ez szinte egyáltalán nem látszik, bár igazából arra is gondoltam, hogy talán az én szám alapszíne miatt, mert előttem többen is dicsérték a színét. Közepes csillogást ad az ajkaknak.
Viszonylag lassan szívódik be, de sajnos nem igazán hidratál. Az állága érdekes, kissé viaszosnak mondan - ennek ellenére nem nehezen kenhető azért, de számomra a viselete emiatt nem olyan kellemes... Olyan "egynek jó, ha egyáltalán nincs más opció " kategóriába fér bele számomra, de a hideg téli időszakban semmit sem ér.
Az kétségtelen, hogy sokáig elég, még napi többszöri használat mellett is lassan fogy.
Őszintén szólva pénzt nem adnék ki érte, nála sokkal jobb termékek is vannak ugyanebben az árkategóriában. A Viszkok Fruzsi kedvencei neszeszerből tettem rá szert, így nem sajnálom az árát, de ha elhasználom, az igazából csak azért lesz, mert rúzs alá jó, illetve a tégelyét később tudnám hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Nekem a rágógumis van meg, de sajnos borzasztóan mű az illata. :/

vadel98

2019. december 5.

Próbálkoztam már jó pár ajakápolóval, de eddig ez az egyik kedvencem. A legtöbb ajakbalzsam csak a szám tetején ült és nem hidratált túlságosan, ennél viszont úgy érzem, mintha beleolvadna az ajkaimba és belülről hidratálná. Vastagabban kenve viszonylag lassan szívódik fel, ezért inkább este lefekvés előtt mintegy "kúraszerűen" használom, és reggelre sima és puha lesz a szám.
Alkalom adtán rúzs alá is használom, de csak nagyon vékony rétegben. Magában ritkán hordom, a színe csak halványan látszik, de elsősorban nem is emiatt vettem meg.
Beszereztem az epres és a rágógumis változatát is. Illat-ügyileg a rágósnak elég erős illata van a tégelyben, még hónapok után is. Az epresnek viszont kevésbé van eper illata, már csak egy kevés édeskés beütése van. A számra kerülve egyik illatát sem lehet feltűnően érezni, számomra ez viszont egyáltalán nem negatívum, lehet még zavarna is, ha egész viselése idején intenzív szagot árasztana.
Összességében és ár-érték arányban is szerintem egy jó termék, nekem legalább is bevált.
Bónusz a csomagolásért, a kis fém tégelyek nagyon aranyosan mutatnak ééés ha kifogytak újra fel lehet őket használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Diana2

2018. augusztus 15.

Aranyos,illatos és még színez is egy cseppet.De hidratálni nem igen tud,egy kicsit olyan érzés mintha viasszal kenték volna be a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jdit04

2018. június 10.

Rózsás dobozúm volt, természetesen a csomagolása miatt vettem meg. Nem is értem magam, mert ezelőtt sem szerettem az ujjal (ecsettel) felkenős ajakápolókat. Mivel nincs semmi extra hatása, nem szenvedtem vele tovább, továbbajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

banhanna

2018. május 3.

Elsősorban a csomagolás miatt vettem meg... :D De magával a termékkel is elégedett vagyok, rúzs alá is tökéletes, illetve éjszakára is beszoktam kenni vele a szám és reggelre nincs kiszáradva/kicserepesedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

annabanana

2018. május 1.

Nem tudtam ellenállni a csomagolásának, de többet nem venném meg, ennél sokkal jobb ajakápolók is vannak. Én szeretem, hogy picit színezi az ajkaim, de nem ragad, mint egy szájfény. Gyenge a hidratáló hatása, ezért cserepes ajkakra már nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Katalin00

2018. április 6.

Semmi különös hatása nem volt de már a tégelyért megérte megvenni. azt megtartottam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Nyafipocak

2018. április 6.

Akciósan vettem meg a gyümölcs illatú verziót. Hát elég büdös lett 3 hónap után...már nem hasonlít gyümölcsre az illata és az íze sem . A csomagolását imádom és ez az egyetlen pozitív tulajdonsága. Nem hidratálja a számat. Inkább szárító hatása van. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Franciacsaj

2018. április 4.

Imádom! Nekem a rágógumis van meg, önszántamból nem vásároltam volna ilyet, valamiért nem tetszik a kiszerelése. Higiénia szempontjából fura, hogy ujjal kellene belenyúlni és úgy felkenni. Könnyen herpeszes lesz a szám a hasonló ajakápolóktól eléggé féltem kipróbálni, de mindig kiszárad a szám így megpróbáltam. Ujjal kenegetés helyett én inkább megpuszilgatom (persze ez csak addig működik, míg sok van benne és elég vicces maga a jelenet....de legalább működik). :D Első olyan ajakápoló, amitől hosszabb távon nem lett herpesz a számon. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Dorkyi

2018. március 22.

A benne található Lanolin miatt kidobtam, mióta áttértem az állati összetevőktől mentes kozmetikumokra. Nem volt nagy veszteség mivel nagyon szárított. Egyedül a színe miatt szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Lanolin