RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanilla0313, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2 ízben (eper és rágógumi) kapható ajakbalzsam, a puha ajkakért.

SzilAnn

2021. április 23.

Sajnos nekem nagyon nem jött be az illata, a gyermekkori játéksminkjeimre emlékeztetett. Miután felkente, a színe szép volt, de nem hogy hatása nem volt, inkább azok közé az ajakápolók közé tartozott, amik szárítják a számat és arra sarkallnak, hogy piszkáljam és lehúzzam a felpuhuló száraz réteget. Sajnos nem ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

nemetluca

2020. június 7.

02 bubblegum - az illata nagyon tetszik, az állaga már kevésbé. Zavaró érzetet hagy az ajkakon, ha vastagon visszük fel. Nagy változást nem vettem észre, de elhasználom. Nagyon keveset szoktam felvinni, rúzs/szájfény alá is szoktam használni. Nem pénzkidobás, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Cool

2020. május 31.

Hidratálást nem nagyon vettem észre rajta, de a színe és illata nekem nagyon tetszik! Rúzsozni nem nagyon szoktam, ezzel szerintme visszafogott, de mégis szép eredményt lehet elérni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Formidable

2020. január 17.

Nekem a rágógumis van meg, de sajnos borzasztóan mű az illata. :/
A tégelye valóban szép és aranyos, de ahogy előttem is rengetegen írták, nagyon nem praktikus, hogy ujjal kell belenyúlni. Én imádom a (nem extrém, de azért) hosszú körmöket, emiatt pedig irtó macerásan tudom használni ezt az ajakbalzsamot.
Alapjáraton erős rózsaszín, de az én ajkaimon ez szinte egyáltalán nem látszik, bár igazából arra is gondoltam, hogy talán az én szám alapszíne miatt, mert előttem többen is dicsérték a színét. Közepes csillogást ad az ajkaknak.
Viszonylag lassan szívódik be, de sajnos nem igazán hidratál. Az állága érdekes, kissé viaszosnak mondan - ennek ellenére nem nehezen kenhető azért, de számomra a viselete emiatt nem olyan kellemes... Olyan "egynek jó, ha egyáltalán nincs más opció " kategóriába fér bele számomra, de a hideg téli időszakban semmit sem ér.
Az kétségtelen, hogy sokáig elég, még napi többszöri használat mellett is lassan fogy.
Őszintén szólva pénzt nem adnék ki érte, nála sokkal jobb termékek is vannak ugyanebben az árkategóriában. A Viszkok Fruzsi kedvencei neszeszerből tettem rá szert, így nem sajnálom az árát, de ha elhasználom, az igazából csak azért lesz, mert rúzs alá jó, illetve a tégelyét később tudnám hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Nekem a rágógumis van meg, de sajnos borzasztóan mű az illata. :/

vadel98

2019. december 5.

Próbálkoztam már jó pár ajakápolóval, de eddig ez az egyik kedvencem. A legtöbb ajakbalzsam csak a szám tetején ült és nem hidratált túlságosan, ennél viszont úgy érzem, mintha beleolvadna az ajkaimba és belülről hidratálná. Vastagabban kenve viszonylag lassan szívódik fel, ezért inkább este lefekvés előtt mintegy "kúraszerűen" használom, és reggelre sima és puha lesz a szám.
Alkalom adtán rúzs alá is használom, de csak nagyon vékony rétegben. Magában ritkán hordom, a színe csak halványan látszik, de elsősorban nem is emiatt vettem meg.
Beszereztem az epres és a rágógumis változatát is. Illat-ügyileg a rágósnak elég erős illata van a tégelyben, még hónapok után is. Az epresnek viszont kevésbé van eper illata, már csak egy kevés édeskés beütése van. A számra kerülve egyik illatát sem lehet feltűnően érezni, számomra ez viszont egyáltalán nem negatívum, lehet még zavarna is, ha egész viselése idején intenzív szagot árasztana.
Összességében és ár-érték arányban is szerintem egy jó termék, nekem legalább is bevált.
Bónusz a csomagolásért, a kis fém tégelyek nagyon aranyosan mutatnak ééés ha kifogytak újra fel lehet őket használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Diana2

2018. augusztus 15.

Aranyos,illatos és még színez is egy cseppet.De hidratálni nem igen tud,egy kicsit olyan érzés mintha viasszal kenték volna be a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jdit04

2018. június 10.

Rózsás dobozúm volt, természetesen a csomagolása miatt vettem meg. Nem is értem magam, mert ezelőtt sem szerettem az ujjal (ecsettel) felkenős ajakápolókat. Mivel nincs semmi extra hatása, nem szenvedtem vele tovább, továbbajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

banhanna

2018. május 3.

Elsősorban a csomagolás miatt vettem meg... :D De magával a termékkel is elégedett vagyok, rúzs alá is tökéletes, illetve éjszakára is beszoktam kenni vele a szám és reggelre nincs kiszáradva/kicserepesedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

annabanana

2018. május 1.

Nem tudtam ellenállni a csomagolásának, de többet nem venném meg, ennél sokkal jobb ajakápolók is vannak. Én szeretem, hogy picit színezi az ajkaim, de nem ragad, mint egy szájfény. Gyenge a hidratáló hatása, ezért cserepes ajkakra már nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Katalin00

2018. április 6.

Semmi különös hatása nem volt de már a tégelyért megérte megvenni. azt megtartottam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Lanolin