RIVAL loves me

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az áfonyakivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően optimális smink alap. A gazdag formula javított, revitalizált bőrfelületet nyújt és megköti a szükséges nedvességet. Nem hagy maga után zsíros réteget és meghosszabbítja a smink élettartamát. A makulátlan bőrért és lágy, matt végeredményért. A pipetta ellenőrzött és optimális felvitelt tesz lehetővé.

Alba1123

2020. szeptember 27.

Gyonyoru a csomagolasa teljesen a luxus erzetet adja nekem, konnyen felviheto formula, szeretem a gyumolcsosseget, a smink sokkal tartosabb lesz. Vannak benne apro csillamok de ezek annyira finomak hogy felvitelkor nem is latszik. Szerintem ennyi penzert nagyon megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Rita0126

2019. július 27.

Gondoltam egy próbát megér. Az állaga inkább egy szérumhoz hasonló, az illata az üvegcsében kellemes, arcra kenve viszont fura. Szerencsére nem sokáig érezni. Apró csillámok is vannak benne. Igazából túl sok mindent nem ad a sminkhez, sokkal tartósabb sem lett az eredmény, de még tesztelgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Forrás: truth-in-aging, BFT