RIVAL loves me

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TAnna, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   Rossmann

Ultra fekete színt és XXL volument ad a pilláknak.

tthfnn

2020. október 16.

Nagyon szép pillát csinál az tény és való, viszont nekem ha akarom építeni és többször át festem ilyen pókláb pilláim lesznek. Szóval inkább egyszer festem be de az nézzen ki jól :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

HFanni95

2019. július 24.

Jelenleg kedvenc szempillaspirálom. Mindig is ilyen nagy keféjű spirálokat használtam mivel hosszú pilláim vannak, és másmilyennel eddig nem értem el ilyen eredményt. Én szempillafésűvel át szoktam a végén menni rajta, hogy az összetapadt pilláimat szétszedje. Gyönyörű tekinteteket varázsol. A tartósságával sincs semmi problémám, mikor a munkából hazaérek ugyan olyan mint ahogy reggel elindultam, viszont nagyon könnyű lemosni, ami szintén plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

CrazyHairDontCare

2019. június 14.

2019. 05. 28.
Nemrég vettem leárazva, úgyhogy kicsit rosszul érzem magam, hogy panaszkodom róla, pláne, hogy majdnem ötös értékelést kapott itt.
- Nagyon ragacsos a formula, folyton összeragasztja a szempillámat.
- Lassan szárad meg, ha tíz perccel a felvitele után tüsszentek mosómedve-szem szindrómát kapok. Viszont mikor megszárad kegyetlenül elkezd peregni.
- De legalább tényleg nagyon fekete hatást kölcsönöz.
- A keféje furán nagy és kövér, de pár használat után megszokható.
Nem újravevős nálam, de kb 400 forintért szereztem, úgyhogy kb csak magamat hibáztathatom, hogy igénytelen vagyok sminkbeszerzés terén.

2019. 06. 14.
Mi a tosz, skacok?! Ebben a kellemes 40 fokban, mely melengeti a lakást úgy néz ki teljesen életre kelt a formulája. Nem ragasztja a szempillámat, tényleg dús hatást kelt. De még mindig nagyon pereg. Kap egy plusz csillagot tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

2019. 05. 28.
- Nagyon ragacsos a formula, folyton összeragasztja a szempillámat.
- De legalább tényleg nagyon fekete hatást kölcsönöz.
- A keféje furán nagy és kövér, de pár használat után megszokható.

2019. 06. 14.

timcho03

2019. február 8.

Már vagy fél éve megvan, és szinte mindennap használom, de még mindig van benne :D Alapvetően szeretem, nem ez a legjobb spirál, amit használtam, de igazából azon kívül, hogy nem a legtartósabb (nap végére elkezd leperegni), igazából nincs vele különösebb problémám. Talán még annyi, hogy kicsit nagy a keféje, amivel könnyen össze tudom maszatolni a szemhéjam, (ami az én ügyetlenségemből is fakadhat), cserébe viszont szépen ívelt, viszonylag jól szétválasztott szempillákat eredményez. A színe tényleg ultra fekete, azt nagyon szeretem. Cicaszemeket szoktam vele festeni, nekem arra bevált. Lemosni kicsit sok ideig tart, de nem is kis mennyiséget viszek fel, így ez azért még elfogadható. Ha kicsit tartósabb lenne, szerintem nem is váltanék, mert ár-érték arányban és mennyiségben is szuper. Ezért viszont nem vonok le pontot, nálam megérdemli az 5 csillagot :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

nandy.25

2018. május 22.

Jó duci sörtés keféjű, imádom! Potom, "nevetséges" áron kapunk egy szuper jó spirált!

Update: közben kipróbáltam 4500 Ft-os Bourjois szempillaspirált is, igaz annak nagyságrendekkel jobb az állaga, de ez továbbra is hatalmas tekintetet kölcsönöz! Csomódosádra hajlamos a pillákon, de ügyesen ki kell tapasztalni a felviteli technikát! Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Hibiszkusz

2018. január 18.

Kicsit nagy a keféje, azt meg kell szokni, meg talán egy kicsit sok festéket visz fel, de ha óvatosan bánok vele szép nagy pillákat, nyílt tekintetet varázsol. Ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

Kriszta180222

2017. december 3.

Első pár használat borzalmas volt, nem csinált a szempilláimmal semmit, max a feketeség látszott, de az viszont mindenhol a szemem környékén. Hanyagoltam is pár hétig, aztán hirtelen felindulásból egy alkalommal elővettem, adtam neki még egy esélyt, és lehet hogy a festék állagán változtatott valamit a pihenő, vagy csoda történt a kefével, nem tudom, de egész jól tette a dolgát, szépen dúsított, azóta jó barátok vagyunk, és már csak a pillák tövében vagyok tiszta festék, amit az én bénaságom számlájára írok. Negatívuma még ezen kívül, hogy elég gyorsan elkenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

jbbogi

2017. november 3.

Nagyon szeretem. Nagyon szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon szeretem. Nagyon szép pillákat csinál.

glockbarci

2017. október 14.

Nagyon jó kis szempillaspirál,szépen teszi a dolgát és nagyon olcsó. Csak azért vonok le egy csillagot mert úgy érzem,hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

shaddix

2017. augusztus 26.

legjobb szempillaspirál! karácsonyra kaptam még tavaly, de annyira bevált, hogy azóta nem is veszek másmilyet. az ára is jó, nagy pillákat csinál csomósodás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate