RdeL Young

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meaviolet, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   Rossmann

Ragyogó hangsúlyozás az arcon és a dekoltázson.

Sminkcsomag
Ár: 2000 Ft + posta/Foxpost , Eladó: boszilvi
Állapot: Próbált, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: --

novembermesi

2019. október 20.

Instagram Rossmann nyereményjátékon nyertem. Mivel én nem használok ilyet felteszem eladásra. Szépen csillogó, krémes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Vivikee

2019. június 20.

01-es Moon dust tulajdonosa vagyok. Amikor megláttam a drogériában, azt gondoltam, ez milyen jó lesz, mert én imádom a rózsaszínes fényű highlightereket. Hát hazaértem, felkentem és borzalmas lett a végeredmény. Mintha megütöttek volna. Arca úgy tudok csak használni, ha nagyon keveset viszek fel, és a pirosító helyére rakom. Szemre szép, de ekkora mennyiséget így sosem fogok tudni elhasználni... Kicsit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

fancsy666

2019. március 10.

Olcsósága miatt került a kosaramba, és első próbára egyáltalán nem tetszett. Majd elolvastam itt a sok pozitív kommentet és egy másik ecset használatával csodaszép hatást értem el. Azóta is a kedvencem, van ezer másik highlighterem, high end márkás is, és mégis ez a kedvenc. (Moon Dust árnyalatot használom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Bettii98

2019. február 19.

Sem szemhéjpúdernek nem jó, sem highlighternek. Nem tartós. Inkább színt ad, mintsem ragyogást. Nekem a 01 moon dust àrnyalat volt meg. Ujjal felvéve nagyon intenzív a színe, ecsettel építgetni kell. Sok értelmét nem látom annak, hogy van egy szín két oldalt az arcon, de nem fényes/csillogós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

eeeee

2018. december 22.

Szép fényes, elég intenzíven rózsaszín, de mégsem hivalkodó. Arcra és szezugba is jól mutat. Nem lett a kedvencem, de szívesen használom és ár-érték aranyban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

nikiam97488

2018. december 5.

Highlighternek nem igazán tartós, viszont nagyon sok van benne és szemhéjpúderként is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

georginasz

2018. november 18.

Először nem igazán tetszett, többet vártam tőle. Amikor ecsettel vittem fel az arcomra, akkor egyáltalán nem látszódott, de ujjal nagyon szépen fel lehet vinni, hogy látszódjon a csillogása. Szemhéjpúdernek is jó, mivel a színe inkább egy pirosítóhoz hasonlít. Jobb lenne, ha nem lenne ennyire erős a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Kiscsillag5

2018. július 27.

Érdekes termék. Highlighter-nek talán kicsit túl erős a színe, mégis szépen tud mutatni. Kicsit lejjebb is szoktam vinni belőle, szóval igazából mondhatni pirosítóként is funkcionál. Nincs vele bajom. Teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

candus

2018. június 15.

Örök élet plusz két nap, annyi termék van benne... Most jutottam el a pan aljára, közel két év után. Nagyon megszerettem, mert természetesen ragyogó; konkrétan photoshop hatása van, ha magamra rakom. Fél napot kibír, de ezért az árért ez már nagyon jó teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

unicorntheterrible

2018. június 15.

Már meg sem tudnám mondani, hogy mikor vettem, de még mindig rengeteg van belőle. Nekem arcra túl sötét, és túl csillámos. Főleg a szememre szoktam használni, és a matt rúzsokat is nagyon feldobja. A csomagolása ilyen gagyi műanyag, egyébként a termék önmagában nagyon szép. Néha csak úgy elő szoktam venni nézegetni, izgalmasan néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).