RdeL Young

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   Rossmann

Hosszan tartó hatás, tökéletes fedés - magas pigment tartalommal a tökéletes fedésért és természetes arcbőrért. A fényvisszaverő mikrorészecsék ragyogóvá teszik a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Caesarine

2017. december 4.

Az egyik legrosszabb alapozó, amit valaha kipróbáltam. Az ára miatt vettem meg, nem volt túl sok pénzem, de gyorsan kellett valami.
A krém szerintem túl sűrű, alig tudtam felvinni a bőrömre, és amikor sikerült, akkor is lemorzsolódott. A legvilágosabbat vettem, de az is kicsit sötét volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

liladiva01

2017. november 14.

Nem lesz kedvenc, de el tudtam használni, ami pozitívum. Nem kell belőle sok, kézzel könnyen eldolgozható, az a tapasztalatom, hogy egy kissé "nyomkodni" kell a bőrbe, beleütögetni ujjal, lehet blenderrel jobb, én nem próbáltam. A legvilágosabb árnyalat is sötét, sárgás nekem, világos, fehér bőrűeknek nem ajánlom. Fedése meglepően jó, pattanásokra is megfelelő, viszont 12 órás műszakjaim végére már nem sok tartása van. Nem érintésálló, nyoma marad az ujjamnak, ha hozzáérek, és pár óra elteltével megkérgesedik, pedig frissen felkenve szép bőrt lehet vele alkotni, ami nem maszkszerű, természetes, mint egy erős fedésű BB krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Charlena08

2016. június 10.

Gyorssegélynek vettem, azonnal kellett valami, és az ára miatt emeltem le a polcról... Ennek fényében az elvárásaim a nullával voltak egyelőek, főleg hogy a BB krémmel anno jól befürödtem... A képen lévő sand hasonlított legjobban a bőrömhöz, ki is próbáltam gyorsan a tükörben. Hazaérve ért a kellemes csalódás. Bár először szivaccsal vittem fel, és nem volt az igazi. Legközelebb kézzel próbáltam, és elámultam. Nagyon könnyen, gyorsan fel lehet vinni, kissé híg állaga ellenére nagyon jól oszlik. Nem ígéri, mégis engem remekül mattít (t-vonalban vagyok zsírosodó, orcáim kissé szárazak). Az eredmény: jó fedés, nem maszkos, szinte észrevétlen. Ez az árnyalat TÖKÉLETESEN passzol az arcszínemhez, nem is emlékszem, találtam-e valaha olyan alapozót, ami ennyire egyezett volna a bőrszínemmel.
Továbbá, karikáim is vannak, elég sötétek, de lusta voltam korrektort használni. Láss csodát, szinte teljesen elfedi azokat is. Szóval elképesztő. Nálam kitart a nap végére, de könnyű lemosni, remekül tartja a sminket. El is felejtem sokszor, hogy rajtam van - szinte az összes eddigi alapozó alatt feszült a bőröm estére -. Nem is tudnék róla rosszat mondani. Pattanásokat, problémákat nem okozott (már vagy 2 hónapja használom), pedig a bőröm extra érzékeny..
A felvitel előtt kell vigyázni, mert ha el volt fektetve előtte, akkor lecsavaráskor hajlamos hirtelen 3x-os mennyiség az ember kezében landolni. De ennyi. Szóval kenterbe verte minden eddigi - drágább - alapozómat. Lehet, h nem csodaszer, de már csak az ár-érték arány miatt is, nálam egyértelműen 5-ös. ;) Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

tarkacica

2016. május 27.

Szerintem tökéletes. Évek óta keresek olyan alapozót, ami lefedi a rendkivül erős bőrproblémámat. Megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 27.

Nelly91

2016. május 19.

Én csak 3 csillagot adok. Jól fed, de sajnos az illata nem a legjobb. Amikor az orrom alatt kenem be a bőrömet kicsit fullasztó szaga van. Tömény, de púderrel egészen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

magyaredina

2016. április 19.

Egész jó.
Könnyen eloszlatható, közepesen fedő alapozó, használható árnyalatokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Egész jó.
Könnyen eloszlatható, közepesen fedő alapozó, használható árnyalatokban.

luckyschr

2016. január 11.

Hát...látszik, hogy tapasztalatlan vagyok sminkelés terén. Lett egy folt az arcomon amit szerettem volna valahogy eltakarni. Bementem a Rossmannba és azt sem tudtam mit keressek. Ennek az ára tetszett és tényleg csak egy-két használatra kell, így gondoltam jó lesz ez.
Szín...hát próbálgattam, és a 01es beige színt választottam. Valahogy ott a tükörben jónak nézett ki, otthon már láttam, hogy rettenetesen vilagos...mintha porcelánbaba lettem volna xD
Nem sokat segített a folt eltüntetésébe. Talán arra jó, hogyha valaki kicsit egyenletesebbé akarja tenni a bőrszínét.
Lemosni lehetetlenség. Kézzel vittem fel és nem győztem a kezemről mosni, nem hogy az arcomról...
Hát...aki ért hozzá az biztos elégedett...én nem voltam.
Ha valakinek kell egy beige árnyalatú, annak szívesen elküldöm a posta költseg cserébe :D
Max ha 3x használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

Hát...aki ért hozzá az biztos elégedett...én nem voltam.
Max ha 3x használtam.

profectuscat

2015. november 19.

Szeretem:
- a legvilágosabb szín tökéletesen passzol a sárga tónusú, de ugyan fal fehér bőrömhöz
- könnyű eldolgozni bármivel gyakorlatilag
- nem túl fényes a végeredmény, nem zsíros hatású

nem szeretem:
- nem érintésálló. Gyakorlatilag lejön azonnal, ha bárhogy bármivel hozzáérek
- nem matt, nem ígéri, de olyan tapadós, ragacsos kissé, ami engem zavar
- nem lehet utólagosan úgy lemattítani, hogy úgy maradjon

tanulság: nem zsíros bőrre való, nem lesz matt se, se érintés álló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Szeretem:
- könnyű eldolgozni bármivel gyakorlatilag
- nem túl fényes a végeredmény, nem zsíros hatású

nem szeretem:
- nem érintésálló. Gyakorlatilag lejön azonnal, ha bárhogy bármivel hozzáérek
- nem matt, nem ígéri, de olyan tapadós, ragacsos kissé, ami engem zavar
- nem lehet utólagosan úgy lemattítani, hogy úgy maradjon

tanulság: nem zsíros bőrre való, nem lesz matt se, se érintés álló.

KlaudiaZs

2015. június 12.

Ha eltekintek attól, hogy a fedése nem a legjobb, ez egy igen jó alapozó ár/értéket tekintve. A színe (medium 02) jól passzol a bőrömhöz, azt hittem, kicsit túl narancssárgás lesz, de meglepően jól illeszkedik az árnyalata az arcomhoz. Sajnálom, hogy a bőrhibákon, az itt-ott előforduló pirosas pattanásokon nem halványít annyit, amennyit a CC krém amit leváltottam ezzel. Mindenesetre kellemes a viselete, nem fullad meg alatta a bőröm mint minden más alapozóm illetve CC alatt, szépen el lehet oszlatni, a finishe az én zsíros bőrömön ilyen melegben is egész jó, viszont a púder az kell. Nem maszkos, viszont ebből adódik hogy a fedése tehát max bőrszínkiegyenlítő és nekem nem is tűnik szépen építhetőnek. Mindegy, ettől független szeretem, olcsó is volt és parfümmentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

jzsofi

2015. április 25.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Kézzel viszem fel, könnyen és gyorsan el tudom dolgozni. Fedése szerintem nagyon jó, közepes alapozók közt szerintem magas. Szépen mattítja a bőröm, nap végére fényesedik át. Szépen mutat rajta minden féle pirosító, egész nap tart. Ennek ellenére könnyen le lehet mosni. Problémát abszolút nem okozott, pedig nagyon érzékeny a bőröm, bármitől képes kicsattogni. Nem szárít, de nem is zsírosít. Remélem a melegebb időszakot is bírni fogja. A legvilágosabb árnyalat teljesen passzol. Ár érték arányban nem volt még ilyen jó alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag