La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

5% C vitamint és gotu kólát tartalmazó krém.

Missy

2013. február 20.

Ránctalanítás céljából vettem meg, főként az összetevői miatt, és nem bántam meg. Már egy hét után láthatóan feltöltötte a ráncaimat. Én szemkörnyékre is kentem és ott is látszik a hatása. Nálam ez az egyik alapdarab az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

passievrucht

2012. szeptember 1.

30 után ez volt az első krémem, amit konkrétan bőröregedés ellen, ráncfeltöltés céljából választottam az általam kedvelt LRP palettáról. Sajnos, nem győzött meg. Tudom, hogy koncentrált C-vitamint tartalmaz, de... Esténként, arctisztítás után alkalmaztam, az állaga kellemetlen, az illata is, kicsit csíp - de gondoltam majd hatni fog. Egy teljes tubusnyi krémet elhasználtam, sajnos nincs igazán látható eredménye. Kezdődő ráncokat szerettem volna eltüntetni vele, nem sikerült, pedig minden este használtam. Nem feszesedett, nem töltődött föl - sajnálom, mert eléggé bíztam benne. Egyébként kedvelem a LRP termékeket, de ez nem hatott. Nem szívódik be, és nincs látható eredménye. Sajnálom, mert bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

JoyBlond

2012. március 5.

Pár napja használom, és nagyon jó felszívódik, nem nehéz a kombinált bőrömnek. Jól hidratál, látható pluszt ad a bőrnek, táplál. Nagyon jók az összetevői én megelőzésre kezdtem el használni.
A tárolásával vigyázni kell, a dobozra írtakkal ellentétben nem szabad, hogy megsárguljon/megbarnuljon, mert az a C-vitamin oxidációjának a jele, ami nem túl jó...így én hűtőben tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

horsy

2012. február 8.

Sajnos felkenés után nem szívja be a bőröm teljesen,így marad rajta egy réteg,amit le lehet dörgölni.Nem éreztem tőlehidratáltnak a bőrömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.