Redken

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annama, az összetevőket feltöltötte: g.gallatz, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

• Könnyen kibonthatóvá teszi a sérült, igénybevett hajat. Helyreállítja a szerkezetét, és rugalmas tartást ad.
  • Segít megelőzni a további károsodást, így használatával az eredmény egészséges, fényes és rugalmas frizura.

jdangyal91

2019. november 17.

Imádom, akciósan rendeltem de nem bántam meg. Első alkalommal éreztem ahogy rákentem a hajamra sokkal selymesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

yasmine1122

2019. március 22.

A samponjával együtt használom, nekem nagyon bevált a szőkített, száraz hajamra. Sok sampont, balzsamot kipróbáltam már, de eddig a Redken a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

baratidorina

2018. december 2.

Igénybevett , szőke hajammal csodat művelt a sampon -balzsam kombó. Minden szőkének ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

scorpionqueen

2018. október 27.

Bő 6 hónapot adtam neki és a samponjának, de sajnos nagyon gyengén teljesítettek. 3 csillag akkor lenne, ha a hajam akkori állapotát fenn tudták volna tartani, amikor elkezdtem használni (tehát ha nem javítanak, de nem is okoznak kárt), de sajnos láthatóan rosszabb lett a hajam a duótól. Fakó lett, szöszös, erőtlen, az utóbbi 6 hónapban nem volt "jó haj" napom. Nagyon gyorsan be is zsírosodott tőle a haj. Nem tudok többet íri, nem szép a hajam mostanság, ez a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

annama

2015. október 1.

Nagyon kíváncsi voltam, mi történik, ha egy 6000 forintos balzsamot kenek a hajamra a 600 forintosom helyett. Létezhet-e olyan hatás, amit ez megér. Egy 70%-os leárazáson vettem egy flakonnal, és ma kipróbáltam, így már tudom, miért kerül a L'oreal balzsamom tízszeresébe. Igen egyszerű a válasz, mert azt teszi a hajjal, amiért bazsamot használunk. A bontásnál egyetlen hajszálam sem görbült, a szárításnál körkefére tekerhettem, fennakadás nélkül minden hajszálam átsiklott a kefe sörtéin, s mikor megszáradt? olyan lett, amilyenre szárítottam, és nem olyan, amit a gravitáció szeretett volna. Úgy fénylett, mint a reklámokban, lágy lett, de ruganyos maradt, együtt mozgott a frizura már formázás előtt is.
Az ára viszont... hát igen, ha megengedhetném magamnak, hogy ennyi pénzt költsek balzsamra, megtenném, de így maradok csak turista.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.