Redken

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sophie92, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajerősítő, regeneráló pakolás

Mélyen regenerálja és javítja a haj szerkezetét a könnyebb kezelhetőség érdekében.

Ftunde900111

2021. január 21.

Én nagyon szeretem, az én szőke-száraz hajamnak sokat segített:)

Már 3-4szer újra rendeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Én nagyon szeretem, az én szőke-száraz hajamnak sokat segített:)

Már 3-4szer újra rendeltem.

claudia.nyilas

2021. január 10.

Már szerintem olyan 5-6 hónapja használom, még félig van a tégely és úgy tűnik, hogy tényleg erősített a hajamon. Vagy a többi termékkel sikeres együtt használással így értem el sikereket. Illata tetszik, szerintem újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Vikiii05

2020. december 27.

Csudijó! Feketéből váltottam barnára, 1 alkalom szőkítés már megviselte a teljesen egészséges hajam. 4 alkalommal használtam a terméket a termékcsalád többi tagjával együtt (sampon, balzsam) és látványos a javulás! Plusz pont, hogy hiába borsos árúak, de megéri, mert nem kell belőlük sok.
Persze a teljesen elrört végeket már nem menti meg semmi csak az olló,viszont rengeteget segített a hajamon, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Fanny20

2020. május 11.

Legjobb hajpakolás! Rengeteg félét próbáltam már, ez a legjobb mindközül! Puha, fényes haj, kevesebb töredezett hajvég!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

SimonKrisztike

2020. április 28.

Semmit, de semmit nem csinál a hajammal!
Többszőr, kitartóan újrapróbáltam, de semmi...😐
TÚL folyékony az állaga egy pakoláshoz képest, az én vastagszálú hajamnak olyan mintha rá sem kennék semmit, pénzkidobás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Semmit, de semmit nem csinál a hajammal!
Többszőr, kitartóan újrapróbáltam, de semmi...😐

meguntam96

2020. január 3.

Samponjával és balzsamjával együtt használom, de nekem nagyon elnehezíti a hajamat. 2-3 nap után már zsírosodik a hajam, ha ezt is használom, míg sampon-balzsamnál akár 4-5 napot is kibír. Én úgy tapasztaltam, hogy semmivel nem tud többet mint egy drogériás vagy más olcsóbb hajpakolás. Számomra ez egy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

jdangyal91

2019. november 17.

Szuper termék! Féltem az ára miatt de a sok pozitív vélemény hatására engedtem a csábitásnak .Nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Flami

2019. október 30.

Nagyon jó pakolás. Egyet már elhasználtam, most kezdem a következőt.
Minden hajmosás után rajta hagyom kb. fél órát a hajamon.
Miután leöblítem, és kicsit megszárogatom törölközővel, tupírfésűvel! is úgy ki tudom fésülni, mint az álom.
Egyáltalán nem kell húzni, tépni, mint kés a vajban, úgy siklik a fésű.
Maximálisan megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

Nagyon jó pakolás. Egyet már elhasználtam, most kezdem a következőt.
Minden hajmosás után rajta hagyom kb. fél órát a hajamon.
Egyáltalán nem kell húzni, tépni, mint kés a vajban, úgy siklik a fésű.
Maximálisan megéri az árát!

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 16.

Nagy szerelem számomra, hétről hétre csodát tesz a hajammal tövétől a végéig. 🦄
Egy alapos tisztítást követően törülközőszáraz hajra viszem fel. Tovább szoktam fent hagyni, bár az én hajamon minden maszk jobban teljesít 30-60 perc közötti hatóidő alatt. 😅
Öblítés után következik a balzsam (megintcsak törülközőszáraz hajra), majd hajban maradó ápolás, hővédő és szérumok. Az eredmény: selymesen puha, hosszú hófehér haj, amit rengetegen dicsérnek - köztük a fodrászom is! 🥰❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Nagy szerelem számomra, hétről hétre csodát tesz a hajammal tövétől a végéig. 🦄

Sunnyvagyok

2018. december 29.

10 év fekete haj után két szőkítés után váltottam balayage ombre festésre, ami igencsak megkínozta a hajam, független attól, hogy volt használva smartbond a szőkítésnél.

A fodrászom felhívta rá a figyelmem, hogy nagyon magas minőségű hajpakolókat használjak a tartós eredmény érdekében, illetve azért, hogy ne törjön ripityára a hajam, ezért sok sok nézelődés után erre a pakolásra esett a választásom.
Az ára kicsit borsos, a mennyiség nem egy “tyűha”, de nem kell belőle sok a hátközépig érő hajamra.
Én minden mosás után használom, érezhetően puhább és selymesebb a végeredmény. A szőkített részekkel csodát nem tud tenni, ami tönkrement az tönkrement, de a pakolásnak köszönhetően nem törik a hajam, úgy, mintha nem használnám!

Az illata diszkrét, finom.

Összességében elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Az illata diszkrét, finom.

Összességében elégedett vagyok vele!

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.