Redken

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Hetente egyszeri használata segít megőrizni hajad természetes pH-értékét. Kiegészíti a pH Bonder szalonszolgáltatás használatát az erősebb, ellenállóbb, de egyben selymesebb és fényesebb hajért. Hatása nem tűnik el, folyamatosan dolgozik, így negyedévente történő alkalmazása elegendő. Minden kémiailag kezelt hajon alkalmazható.

esztertesztel

2020. december 17.

Szintén lookfantastic-ról rendeltem, és minden forintot megért. Én kb. 20 percig hagyom fent, és nagyon finom selymes lesz a hajam a használata után.
Nincs nagyon durván töredezett hajam, ha fáj is inkább vágatok belőle, aztán próbálom az ilyen szuper hajápolókkal rendben tartani.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

oaxaca

2020. július 6.

Nagyon szuper! Egyszerre több új Redken terméket használok és a kb 5 centi letört hajvégemet, aminek eddig halogattam a levágatását “meggyógyították”. 10 csillagos!!!

Update: rájöttem közben, hogy ez a legjobb az összes redkenes ápoló termék közül. Ez egy csoda termék! Én csak 1-2 percet hagyom a hajamon, hajtövekre nem rakok és így is nagyon jól működik. És nehogy Magyarországon vegyétek meg, lookfantastic-en 5600ft ingyenes szállítással. 13.000 forintot nem tudom hogy van képük elkérni itthon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

csicsi86

2020. július 3.

150 ml úgy kb 13000 Ft körül van most beárazva a hazai webshopokban. Heti egy használat mellett elég volt 5 hónapig és még van a flakonban 1-2 használatra való. Nálam csak ő volt eddig képes megzabolázni a vastag és festett hajamat. Megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin