Réell'e

Ár:   199 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2019. január 17.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 4 hajmosásig tart. Ragyogó színek. Rövid hatóidő. A Réell'e hajszínező sampon ragyogó színről és selymes csillogásról gondoskodik. Egyszerű és gyors: használata olyan egyszerű, mint egy normál samponé. Minél hosszabb a hatóidő, annál intenzívebb színt kapunk. Hosszú hajhoz 2 tasak ajánlott.

5 változatban kapható

KezdoManias

2020. május 21.

Egy 300 Ft-os szupersztár!!! A karanténhelyzetre való tekintettel szereztem be - már régóta festik a hajam, de gondoltam, ha picit is árnyal az ősz hajszálaimon, es nem lesz feltűnő a lenövés, az már jó válságmegoldás lesz. És láss csodát: nem állítom, hogy teljesen betakarta a kb. 35%-nyi őszességet, de nagyrészt befogta a hajszálak felszínét.
Én is a csokibarnát vettem meg, és tényleg vörös a sampon. Ettől nem kell megijedni, meleg barna az eredmény. Igen, maszatol, es igen, szárít picit - balzsam nélkül melyik festék vagy sampon ne tenné, amit 20 percig fennhagynak? Szulfátmentes samponnal pedig viszonylag tartós is, tényleg bírja a 4-5 mosást. Egy pakolas persze nem árt utána. Ujravevős? Naná!!! Sőt, ha vissza is térek a normál kerékvágásba, a festést akkornis ritkítani fogom és ezzel hosszabbítom meg a fodrászok közötti időszakot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Brunettee

2020. február 19.

Megpróbáltam a lehetetlent. Csokibarna árnyalatot vettem meg, bízva benne, hogy tényleg valami hasonló színt fog produkálni. Meglepetés: nem így lett. Adott egy kis színt, de én a csokibarnától egy picit sötétebb színt várnék el. Katasztrófa kiimádkozni a tasakból. És akkor a legnagyobb baj, hogy szárít. De iszonyat módon. Egy éve jól bevált rutinom van, most csak a színezés miatt piszkálok bele, de ez volt a legrosszabb döntés. Kezelhetetlen szénakazal lett a hajam. Az viszont jó hír, hogy némi szín a második mosás után is látszik. Ugyanakkor nem teszek vele még egy kísérletet. De legalább az illata is elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

catyst

2020. február 7.

NEM NEM és NEM!!!! Utálok lepontozni egy terméket, de ez borzasztó amit tett az így is vékonyszálú hajammal. A szőkére esett a választásom, világosítás lett volna a cél (jelenleg sötétszőke a hajam) de brutál szétszárította a tincseimet, seprűsek lettek, nem győzöm tocsogtatni a balzsamba mosás után. Soha többet termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Airyn08

2019. december 13.

Én az ősz hajszálaim miatt vettem, mert festeni még nem szeretném állandóan amiatt, viszont az ősz hajszálak zavaróak. :) Több színt ki fogok próbálni, egyelőre csak vörös volt a barna hajamra, de remélem, egyszer egy barnát is elcsípek. Minden esetre gyönyörűen eltüntette az ősz hajszálakat úgy 3 mosásig, és egy kis színt is adott és életet lehelt az egyébként seszínűbarna hajamnak. Nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Judith09

2019. október 17.

Középszőke eredeti hajamra a csokoládé barna árnyalatot vittem fel.Hű..nagyon szép lett,bár nem olyan sötét mint a képen.Vöröses és mégis hamvas barnás az összhatás.30 percet hagytam fent.A hajam fényes lett tőle,nem szárított!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

NihanAli

2019. augusztus 28.

Én a csokoládé barna árnyalatot vettem az amúgy festett barna hajamra. Amikor kibontottam a tasakot meglepődtem, hogy vörös a benne lévő sampon de egyébként az illata nagyon kellemes volt. 20-25 percig hagytam rajta kicsit világosabb barna lett a hajam és ahol lenőtt a festék a hajamról és világos szőkés-barna volt a hajam azt inkább kicsit bordó vörösre fogta be de egyébként szerintem nagyon jól néz ki az összhatás! A hajam nem száradt ki tőle pedig nekem nagyon nagyon száraz a hajam inkább nagyon puha tapintású lett tőle. Legközelebb is veszek! Kiváncsi vagyok hány hajmosásig marad bent a szín a hajamba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Rchenge

2019. augusztus 16.

Természetes, mostmár középszőke extra vékonyszálú hajamra vettem világosítás céljából. Óvatosan próbáltam ki az első tasakot, mert a hajamon minden (az esőcsepp is!) meglátszik. Az 5-20 percig időtartamból 10-et mertem bevállalni, az eredmény finom puha haj lett, színe nem változott. Újravettem, 20 perc után az eredmény finom puha haj. Semmi más!
Ma vettem egy hasonlókat ígérő tasakot a konkurenciánál.... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Ma vettem egy hasonlókat ígérő tasakot a konkurenciánál.... :)

dwm

2019. augusztus 6.

A kupfer gold árnyalatot használtam a világosbarna hajamra... a leírás szerint fényszőke, világosszőke, illetve középszőke színű hajra való, de azért reménykedtem benne, hogy megfogja. Nem sikerült, max egy alig látható vöröses csillogást adott a hajamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

WednesdayAddams

2019. július 31.

Eleve vörös hajamhoz vettem két fodrász közötti színfrissítésnek a rézvörös árnyalatban, erre tökéletesen be is vált.
Én 5-6 naponta szoktam hajat mosni, és nagyjából minden második-harmadik hajmosásnál használom. Először egyszer átmosom normál samponnal, aztán kinyomkodom belőle a vizet, majd jöhet rá ez. Két tasakkal elég az én hajamra, pedig nagyon hosszú és viszonylag sok is. Ezután a hajam alsó felére pakolás is kerül, és így ücsörgök kb. 20-25 percet. Nagyon szép egyenletes, gyönyörű, ahogy én hívom "Weasley-vörös" - azaz teljesen természetes hatású - lesz tőle a sörényem, mióta használom rengeteg kérdést kaptam ismerősöktől, hogy mivel festem, idegenektől meg, hogy eredeti vörös-e a hajam, aztán mikor mondom, hogy nem, akkor teljesen le vannak döbbenve.
Egyébként jól habzik, nekem az illata is kellemes, picit szárít, de ezt egy jó pakolással orvosolni lehet. Kb. 2 mosásig igazán intenzív a színe, de szépen, egyenletesen kopik, és hálistennek nem ereszti a színét, amire pedig a vörös általában hajlamos.
Maga a sampon amúgy elég intenzív narancssárgás-pirosas színű, ami miatt kicsit aggódtam, lévén, hogy hófehér az egész fürdőszoba, de hálistennek semmit nem fogott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

SzNatasha

2019. június 28.

Én a gránátvöröset használtam mert mindig is vörös hajról álmodtam.
Eredetileg középbarna hajam van, de a loreal sunkiss jelly termékével kiszőkítettem így nem volt probléma.
Tökéletesen befogta a hajam, teljesen egyenletes lett. Imádtam.
Az illata is nagyon kellemes szerintem, bár a kommenteket olvasva erről elég megoszlóak a vélemények.
Az egyetlen problémám az volt, hogy nekem már 2 hajmosás után rengeteget kopott, így mivel hosszútávon szerettem volna vörös hajat nem érte meg.
Mivel a vörös elég intenzív szín így teljesen nem kopott ki 4 mosás után de ettől még meleg szívvel ajánlom mindenkinek.
Remélem tudtam segíteni 😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 28.

Én a gránátvöröset használtam mert mindig is vörös hajról álmodtam.
Tökéletesen befogta a hajam, teljesen egyenletes lett. Imádtam.
Remélem tudtam segíteni 😃

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.