Réell'e

Ár:   199 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2019. január 17.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 4 hajmosásig tart. Ragyogó színek. Rövid hatóidő. A Réell'e hajszínező sampon ragyogó színről és selymes csillogásról gondoskodik. Egyszerű és gyors: használata olyan egyszerű, mint egy normál samponé. Minél hosszabb a hatóidő, annál intenzívebb színt kapunk. Hosszú hajhoz 2 tasak ajánlott.

5 változatban kapható

NihanAli

2019. augusztus 28.

Én a csokoládé barna árnyalatot vettem az amúgy festett barna hajamra. Amikor kibontottam a tasakot meglepődtem, hogy vörös a benne lévő sampon de egyébként az illata nagyon kellemes volt. 20-25 percig hagytam rajta kicsit világosabb barna lett a hajam és ahol lenőtt a festék a hajamról és világos szőkés-barna volt a hajam azt inkább kicsit bordó vörösre fogta be de egyébként szerintem nagyon jól néz ki az összhatás! A hajam nem száradt ki tőle pedig nekem nagyon nagyon száraz a hajam inkább nagyon puha tapintású lett tőle. Legközelebb is veszek! Kiváncsi vagyok hány hajmosásig marad bent a szín a hajamba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Rchenge

2019. augusztus 16.

Természetes, mostmár középszőke extra vékonyszálú hajamra vettem világosítás céljából. Óvatosan próbáltam ki az első tasakot, mert a hajamon minden (az esőcsepp is!) meglátszik. Az 5-20 percig időtartamból 10-et mertem bevállalni, az eredmény finom puha haj lett, színe nem változott. Újravettem, 20 perc után az eredmény finom puha haj. Semmi más!
Ma vettem egy hasonlókat ígérő tasakot a konkurenciánál.... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Ma vettem egy hasonlókat ígérő tasakot a konkurenciánál.... :)

dwm

2019. augusztus 6.

A kupfer gold árnyalatot használtam a világosbarna hajamra... a leírás szerint fényszőke, világosszőke, illetve középszőke színű hajra való, de azért reménykedtem benne, hogy megfogja. Nem sikerült, max egy alig látható vöröses csillogást adott a hajamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

WednesdayAddams

2019. július 31.

Eleve vörös hajamhoz vettem két fodrász közötti színfrissítésnek a rézvörös árnyalatban, erre tökéletesen be is vált.
Én 5-6 naponta szoktam hajat mosni, és nagyjából minden második-harmadik hajmosásnál használom. Először egyszer átmosom normál samponnal, aztán kinyomkodom belőle a vizet, majd jöhet rá ez. Két tasakkal elég az én hajamra, pedig nagyon hosszú és viszonylag sok is. Ezután a hajam alsó felére pakolás is kerül, és így ücsörgök kb. 20-25 percet. Nagyon szép egyenletes, gyönyörű, ahogy én hívom "Weasley-vörös" - azaz teljesen természetes hatású - lesz tőle a sörényem, mióta használom rengeteg kérdést kaptam ismerősöktől, hogy mivel festem, idegenektől meg, hogy eredeti vörös-e a hajam, aztán mikor mondom, hogy nem, akkor teljesen le vannak döbbenve.
Egyébként jól habzik, nekem az illata is kellemes, picit szárít, de ezt egy jó pakolással orvosolni lehet. Kb. 2 mosásig igazán intenzív a színe, de szépen, egyenletesen kopik, és hálistennek nem ereszti a színét, amire pedig a vörös általában hajlamos.
Maga a sampon amúgy elég intenzív narancssárgás-pirosas színű, ami miatt kicsit aggódtam, lévén, hogy hófehér az egész fürdőszoba, de hálistennek semmit nem fogott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

SzNatasha

2019. június 28.

Én a gránátvöröset használtam mert mindig is vörös hajról álmodtam.
Eredetileg középbarna hajam van, de a loreal sunkiss jelly termékével kiszőkítettem így nem volt probléma.
Tökéletesen befogta a hajam, teljesen egyenletes lett. Imádtam.
Az illata is nagyon kellemes szerintem, bár a kommenteket olvasva erről elég megoszlóak a vélemények.
Az egyetlen problémám az volt, hogy nekem már 2 hajmosás után rengeteget kopott, így mivel hosszútávon szerettem volna vörös hajat nem érte meg.
Mivel a vörös elég intenzív szín így teljesen nem kopott ki 4 mosás után de ettől még meleg szívvel ajánlom mindenkinek.
Remélem tudtam segíteni 😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 28.

Én a gránátvöröset használtam mert mindig is vörös hajról álmodtam.
Tökéletesen befogta a hajam, teljesen egyenletes lett. Imádtam.
Remélem tudtam segíteni 😃

ramy1014

2019. június 24.

2 színt próbáltam a mai napon ki, egy egy kis tincsen, mivel az itteni vélemények miatt nem mertem rá bízni a hajam, még akkor sem, ha “kosható”.Ombre hajam van, tehát számítottam arra, hogy nem egységesen fogja befogni.
Először a 8.03 bourbon színt próbáltam, ez a szőkített részt egyáltalán nem fogta be, viszont a barna részen én úgy vettem észre szépített, kicsit karakteresebb, mélyebb színe lett.Adott egy kis fényt is neki, de mást nem nagyon csinált.Igazából picit többet vártam ettől a színtől.
A következő, amit próbáltam a 6.7 schoko braun volt, amivel ugyanígy vegyes érzéseim vannak.A szőkített rész vöröses, pirosas árnyalatú lett, ami nekem nem tetszett, mert nem ezt akartam elérni vele, viszont akinek ez tetszik, és akit nem zavar, annak jó választás lehet.A sötét részt szép sötét barnára fogta, tehát akinek egységes hajszíne van és sötétebb, annak bevállhat.
Más negatívumot nem találtam bennük, én nedves hajon használtam és 20 percig hagytam rajta, egyáltalán nem folyós, ha nem úgy akarjuk használni mint egy festéket (hiszen nem az, hanem egy sampon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

blondie0310

2019. április 30.

A sötétszőkét vettem. Alig egy leheletnyi árnyalatot változtatott a hajamon, ami alapvetően festett világos szőke volt és eredti sötét szőke. Azaz nem jó semmire. Az illata jó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Ginatural

2019. február 13.

Bourbon árnyalatot vettem középszőke hajamra, hogy adjon neki egy kis arany-mézes beütést, de sajnos szín változást nem tapasztaltam. Samponnak nem volt rossz, de előtte megmostam rendesen. Nem tudom, hogy próbálkozzam-e még más színekkel, mert gondolom akkor a világosabb sem csinálna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

riaraven

2019. január 16.

Nem a legszerencsésebb ez a tasakos megoldás, ráadásul az állaga elég folyós, emiatt nehéz vele bánni. Bevallom, én sűrűbbre számítottam, így elég csalódott voltam, mikor felbontottam a tasakot. Az extrém színek világában tett hosszadalmas kalandozásom után decemberben festettem ismét barnára a hajam, de sajnos a tavaly ősszel szőkített tincseimet nem mindenütt fogta be rendesen a festék, és ezt szerettem volna korrigálni ezzel a hajszínezővel. Most némi halvány vöröses árnyalatot kapott a hajam, bár a 6.7 (csokibarna) árnyalatot használtam. Azért kap két csillagot az ötből, mert az illata egészen kellemes, ammóniamentes vegán termék és az ára igen kedvező. Újravenni biztosan nem fogom, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

kdori01

2018. december 15.

A kb. 10 centivel váll alá érő hajamra két tasakot vettem, így bőségesen elég volt. A csokibarna árnyalat nem sokat sötétített a szőkésbarna hajamon, viszont nagyon vöröses árnyalatot adott neki. A hajam először fura szagú lett, viszont ez elég gyorsan elillant és puhává, fényessé is tette. Ennyi pénzt mindenképp megért, a szag miatt vonok le egy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.