Réell'e

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ariiratku, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzív hajfesték, mely akár 24 hajmosásig is kitart, emellett ragyogó, könnyed megjelenést biztosít.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. június 15.

Festetlen, “seszínű” barna hajam van, Csokoládébarna színt használtam. Semmi érdembeli változást nem látok, pedig 25percig fent volt. Talán kicsit jobban fénylik, ha nagyon nézegetem mélyebb barna lett a hajam. De nem biztos. Nem veszem újra, mert csalódás volt nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 15.

Andi888

2019. április 20.

Gondoltam ha egy festék olcsó, akkor az rossz is,de kiváncsi voltam mit tud a bevált Schwarzkopf után. Jóval többet. Nekem fekete a hajam, nem tudom a többi színnél hogy szuperál, de több mint elégedett vagyok ilyen ár mellett. Egyrészt a kesztyű erősebb és jobban kézre áll, mint a többi márkánál. Másrészt nem csöpög a festék össze-vissza és adagolóflakont is mellékelnek. Tökéletes fedést adott, pedig nekem a halántékomnál és a választékomnál már őszesedik a hajam. Gyorsan beszínezi a hajat, bőven elég 25 perc nekem. Iszonyat bársonyos lett a hajam és szép csillogó, igazi fekete a fekete, nem sötétbarna, mint sok más gyártónál. Ez a hűvös, lilás fekete, pont amit szerettem volna. Abszolút újravevős, iszonyat megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Nirriti30

2018. november 24.

Imádom! A 6.7 Schokobraun árnyalatot használtam a világosbarna hajamra,( előtte a réell'e ugyanilyen árnyalatú hajszínező samponjától, ami egyébként egy nagy kalap sz*r volt, még volt egy enyhe vöröse beütése a hajamnak) a halántékomnál van egy pár ősz hajszálam.
Elsőre nem lett az igazi a színe, nem mertem az ajánlott 20 perces hatóidőnél tovább fent hagyni, de azért nem lett rossz, másodjára fent hagytam egy órát kb. gyönyörű szép lett, van egy enyhe sötétvöröses beütése erős fényben, de nem zavaró, sőt külön tetszik, hogy nincs az a paróka hatása, szép természetes, az ősz hajszálakat is abszolút befedte.
A használata nagyon egyszerű, bár nekem nem ment csak úgy, hogy a választékokba nyomtam és összefésűltem, ecsettel csináltam, mindig nyomtam egy keveset egy tálba, de ahhoz képest, hogy soha nem festettem még magamnak hajat, nagyon gyorsan végeztem vele.
A váll alá érő, elég sűrű hajamra elég volt egy doboz, bár elég szűkösen. A bőrömet nem fogta be egyáltalán, nem is csípett, viszketett a fejem közben.

A hajfénykúrába pedig, amivel utána be kell kenni a hajat, nem tudom mit tesznek, de soha semmilyen balzsamtól nem volt még ilyen puha és selymes a hajam, igazán árulhatnák külön is, elég sok is volt, hagytam egy negyed adagot máskorra is.

Talán az egyetlen negatívum, hogy a színezőkrém tubusa az a régi fémes fajta, na lehetetlen belőle kipréselni mindet.

Hogy tényleg tartja e a színét 24 hajmosásig, arról nem tudok nyilatkozni, azért eléggé eresztette a színét.

Egy dologért nem fogom többet használni, legközelebb tartós hajfestéket veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Egy dologért nem fogom többet használni, legközelebb tartós hajfestéket veszek.

b5bea

2018. augusztus 7.

A 8.3 Goldblond árnyalatot vásároltam meg. Hiába olcsóbb más hajfestéknél pár száz forinttal, ha semmi intenzitása! Szomorú vagyok, mert az árnyalat nagyon tetszett, gondoltam kipróbálom. A hajtőnél hajmosás nélkül (!!) eltűnt a festék, az ősz hajszálaimat el sem színezte, a szőkített részen is alig látszott vmi. Általában csak fél tubus festéket szoktam elhasználni 1-1 festésnél, de ő úgy van kialakítva, h egy adagoló edényben kell összerázni - ami praktikus és tényleg jól használható (félre is tettem :D), de ennyi a pozitívum. Szóval most az első festés utáni hajmosásnál úgy nézek ki, mint aki be sem festette a haját... Csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin