Reminiscence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 5.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml

Jegyek: cédrus, pacsuli, szantálfa, vetiver, vanília, tonkabab, labdanum, tolu-balzsam, pézsma

♀ ♂ Reminiscence Patchouli - fújós
Ár: 900 Ft - 5 ml /// 1500 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
fújós - Reminiscence Patchouli
Ár: 5 ml / 10 ml 1.200 Ft / 2.000 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Verona5

2021. október 16.

Földes, zöldes, kicsit karcos, kicsit meleg igazi finomságos pacsuli kombinációra bukkantam. Önmagában kissé különc, tuti nem jön szembe semmi ilyen illat ebben a cukorkavilágban. Rétegezni is kiváló, most pl. a Valentino Donna Acqua mandulás gurmadusommal próbáltam ki - fenségesen elegáns illatfelő lett a végeredménye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 16.

x

2021. március 25.

A legszebb pacsuli, amit valaha szimatoltam. Mély, összetett, gazdag árnyalatokkal, komplex, szerethető. Leginkább csokis, dohos, földes, ezt árnyalja némi gyantás ámbrás balzsamosság, minimálisan a zöld legsötétebbje is beköszön, de csak hogy árnyalja az összképet. Elképesztően sokoldalú. A testápolójával együtt vettem, és leginkább azzal is fogom használni, hogy erősödjön és tartósodjon. Trükkösek persze, mert amellett, hogy egyértelműen pacsuli, annyira, hogy egy illatjegyes parfümnek hittem, igazában több jegy szerepel benne, mégis kifejezetten a pacsulit rakják benne össze sokoldalúan, izgalmasan. Majd amikor lesz alkalmam előkeresni az Arthes pacsuliját, össze akarom hasonlítani őket, mert az is szép és gazdag illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

abodri

2021. február 3.

Nagyon ritkán találkozok ennél különlegesebb illattal. Múlt és jelen egyszerre. Nehéz megfogalmazni. Kicsit hasonlít a Calaj Love Toxin-ra, emléztet a Gaultier2-re is.
Nem tudom szavakba önteni. Imádom a megfejthetetlen illatokat, és ez az!
Ez a parfüm simán belefér a luxusparfüm kategóriába.
Aki hozzászokott és szereti a manapság divatos édes, egysíkú, "minden parfüm egyforma" stílushoz, annak nem való ez az illat és nem is fog tetszeni neki.

Végtelenül egyedi illat, nem tudom elképzelni, hogy divatillattá válik. Nem fog. Az utcán nem fog szembejönni velünk :)

Én is érzek benne csokit.
Ha erdőben sétálnék magamon ezzel a csodával, tökéletesen beleolvadnék a természet illataiba. De mégis megvan benne az a plusz, amitől parfüm!
Rendkívül tartós!
Leszáradás után bújik elő az igazi arca. Azt mindenképp érdemes megvárni a véleményalkotással.
Számomra szívet melengető, spirituális különlegesség, érdekes energiákat mozgat meg.

Egy nagy üveges kiszerelést használok, ezért az ajándékba kapottat meghirdetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 3.

Nem tudom szavakba önteni. Imádom a megfejthetetlen illatokat, és ez az!
Ez a parfüm simán belefér a luxusparfüm kategóriába.

Én is érzek benne csokit.
Rendkívül tartós!

Egy nagy üveges kiszerelést használok, ezért az ajándékba kapottat meghirdetem.

chamo

2021. január 1.

Balzsamos, földes, zöld, csokis, nem öreganyám pacsuliparfümje. 10+ óra tartósság. Egy esős, késő tavaszi délután egy faházban elkészült csokis keksz, egy finom likőr mellett a szabadban elfogyasztva. Done.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

kundus

2017. november 3.

Külföldről rendeltem, a szállítási költség duplája volt a parfüm árának, de még így is nagyon nagyon megérte. Párom is rájár, nekünk ez a tökéletes pacsuli illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Odil

2014. november 30.

Nagyon potens, gyönyörű minőségű fás-vaníliás orientál, ami a fás-vaníliás orientálság kvintesszenciáját viszi, és nem ad hozzá különösen többet. Ez az illat az alap, amit imádok a Prada Amberben (az vibrálóbb, több arcú) és a Calvin Klein Obsessionben (az nehezebb, dívásabb, leginkább a túlélési képességet próbára tevő nyitánnyal). Őszintén meglepett, hogy nincs benne benzoin, a tonka-vanília-tolu (a tolu itt nem elég markáns ahhoz, hogy vizeletszagú legyen) összecsengése kísértetiesen ugyanolyan. Tehát Woodstock/ 80's goth pogány isteneket és természetet imádós földpacsuli, meg ez az édes, vaníliás, állatias kavarc szantállal és egy éppen-hogy-ott-van, jellegtelen virágocskával. Balzsamos, sötét, természetes, erotikus, uniszex, önálló, büszke.
Ilyen illatot képzelek egy kívülálló, erős, bevehetetlen és szabad szarvas karakteréhez, ami kecsesen megfordul a tisztás másik oldalán, és nyíltan, felvetett fejjel a szemembe néz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)