REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 25.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató, gélalapú szérum, ami újrahidratálja az arcbőrt, csökkenti a pigmentált sebhelyeket, és megnyugtatja a bőrt. Erőteljes antioxidáns, csillogáscsökkentő és a DNS-sérüléseket javító hatással is bír.

Ár: 2000 ft-tól , Eladó: megamelon
Állapot: Új, használt, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, utalás, személyes
misspeterpan

2018. február 9.

Nagyon bevált, sokkal szebb lett a bőröm. Az illata nagyon erős, de én bírom a naturálisan intenzív illatokat. Hatását tekintve nagyon megéri megvenni, főleg az igazán aknés bőr esetén. (Tinamuban lehet kapni Magyarországon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

lejlova

2014. január 27.

El kell meselnem, hogy en ezt a termeket Becsben vettem meg (közel lakom a hatarhoz). Mar jo elöre szetolvastam magam a Renröl, teljesen beleszerettem az egesz filozofiajaba, atnyalaztam ezer velemenyt a neten, szoval rakeszultem, mielött kiadok ra 30 eurot. Nagynehezen megtalaltam ezt a szalonszeru helyet, es amikor belestem a kirakaton, egy csomo kosztumos, oltonyos nöcit, hapsit lattam ott, tonnanyi Renes szatyorral. Alig mertem bemenni, mert ugy tunt, hogy ez valami zartkoru hepaj. Az is volt, a Ren londoni csapata volt ott treninget tartani. Mondtam, hogy oke nem is zavarnek, majd jövök maskor, erre a föguru azt mondta, hogy neeem,nem, akkor segit nekem valasztani. Kb fel orat töltött el velem, mindent vegigmutogatott, faggatott a börömmel kapcsolatban. Nagyon kedves es verprofi volt. :) Na bocsanat, szoval ezt a szerumot valasztottuk ki, mert pattanasmegelözö, nagyon durvan hidratal es gyogyitja a hegeket. Mindez teljes mertekben igaznak bizonyult. Mar egyszeri hasznalat utan is lathato volt a kulonbseg. HIHETETLEN! Kezd bababöröm lenni, komolyan: halvanyulnak a hegek, elmult az összes pattim, azota se jott ki uj, es pihepuha a böröm. Eleg draga de ugy latom es ugy olvastam, hogy nagyon sokaig eleg, 8-9 honapig, ahogy magamat ismerem en ezt kihuzom egy evig is. Szerelmes vagyok a Ren-be es nem hiszem, hogy kibirom, hogy ne vegyek majd meg valamit töluk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

KATA0824

2013. október 30.

Nagyon szépen visszahidratál az este folyamán mikor reggel felébredek nagyon puha az arcom. Tele van természetes anyagokkal és a pattanas megelőző hatása is jól működik. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

UnVraiAnge

2011. június 17.

A legjobb Barátnőm tapasztalatait tudom csak elmondani, én személy szerint nem használtam ezt a krémet; de a forrás megbízható:) Ő az egész ClearCalm3 termékcsaládot használja és állítása szerint nem is fog soha többé mást. Neki igen aktív aknés bőre van, de az elmúlt 3 hónapban 80%-os javulást tapasztalt mióta rendszeresen használja a termékeket. A régi hegeket is sikerült igen szépen elhalványítania és azóta is ha van pattanása az nagyon gyorsan és nyomtalanul el is tűnik pár nap alatt. Kellemesen hidratál, de nem hagy zsíros érzetet maga után valamint nagyon finom illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 17.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.