REN

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy, cukoralapú bőrradír a testre, mely hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és bársonyossá, üdévé teszi és finom rózsaillatúvá varázsolja a bőrt.

illatvarázs*

2016. június 7.

Csodás testradír. Pont olyan az állaga, annyira durva és szemcsés ahogy én szeretem ill. szerettem volna, mert én amíg nem ismertem meg ezt a terméket, addig csak vágyakoztam, hogy találjak egyszer egy ilyen testradírt. Ez elég durva és szemcsés, hogy valóban leradírozza az elhalt hámsejteket, de véletlenül sem lépi át az a határt amikor már összekaristolja a bőröm. Az igazi csoda csak a radírozás után következik! Az új, friss bőr, hihetetlen puha lesz, mert olyan a radír összetétele, hogy olajba van belekeverve a szemcsés cukor, így plusz testápoló használata már nem is szükséges, mert vékony rétegben ápolja, hidratája a bőrt a finom rózsaillatú olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

juditkaa70

2016. január 3.

Nagyon jó testradír. A jobb és hatékonysága miatt én szintén a Kent kefével használom. Bársonyos,puha bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

miamano

2014. június 17.

Szerintem nagyon jó kis bőrradír, ugyan általában a Kent-nek a keféjével szoktam a radírozást megoldani, de kozmetikumok közül bőrradírként nálam eddig ez vált be a legjobban, aztán lehet, hogy olcsóbban is lehet hasonló hatású radírt találni, de amiket eddig én próbáltam azoknak a szemcséik meglehetősen kisebbek voltak és túl sok értelmét nem láttam. Ezzel érzem, hogy finomabb tapintású lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.