Repetto

Ár:   €53, €81 és €106   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lauran, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 18.

Ár:   €53, €81 és €106
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml

Kiadás éve: 2014

Fej: cseresznyevirág, szilva

Szív: narancsvirág, rózsa

Alap: borostyán, pacsuli, vanília

Tubereuse

2017. november 26.

Néhány éve egy nemzetközi balettművészeti magazinban láttam egy egész oldalas hirdetést a Repettoról. Nádszál karcsú balerina rózsákkal, és spicc-cipőkkel telizsúfolt szobában a tükörben nézi magát...

Sok asszociációm volt lévén, hogy a híres spicc-cipő gyártó Repetto alkotása. Bőr, por, savanyú felhangok az izzadtságra hajazva, púder ami pézsma és ámbra keveréke es rengeteg aldehid.

Nos, az EdT és az EdP esetében is elmaradt a varázs. Egyszerű lineáris gyümölcsös illat az első, míg az utóbbi fejfájdító virágözön.
A várt légies csoda ezúttal elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

A várt légies csoda ezúttal elmaradt.

Yolanda

2015. szeptember 23.

Már hosszú-hosszú ideje keresek egy finom, cseresznyevirágos parfümöt, de mindegyik mű volt vagy illékony. A véletlen sodorta utamba ezt az illatot, és rendkívül boldog vagyok, mert nagyjából ilyet kerestem. Finom cseresznyevirág egy kis Miss Dior Chérie-vel bolondítva. Amit én használok edt, de ennek ellenére tartós, a bőrömön 4-5 óra viszont a ruháimon addig érezni, még mosásra nem kerülnek. (A neten olvastam, hogy létezik edp változatban is, az sem lehet rossz.) A családom egyik nőtagja megérezte rajtam, és az volt az első mondata hozzám, hogy "Ez meg mi? Mert nagyon jó!" És tényleg az! Egyedi, különleges. Mióta ilyen kellemesen meleg az idő, ezt fújom a leggyakrabban, nyáron nekem sok volt. Úgy tudom itthon nincs forgalomban, de ha valakinek módjában áll kipróbálni valahol, semmiképp ne hagyja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

lauran

2013. november 6.

A balerinacipős ház illattal jelentekezett ebben az évben. A koncepcióhoz hűen, az illat könnyed, kifonumult, légies, gyümölcsös-virágos. Nálam a fejjegyben található körte dominálja végig az illatot, bár némi rózsát is kiérzek, viszont az alapjegyek ámbrás vonulata picit eltörpül a bőrömön és a tartóssága sem a leghosszabb. Számomra picit hasonlít az illat a Burberry Beat-hez, de természetesen sokkal légiesebb. Magától értetődő, hogy törékeny hölgyeken tudom elképzelni, akiknek légies mozgásához ez a finomság társul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.