Replay

Ár:   4160 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 160 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: wikke, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 160 Ft

Illatcsalád: gyümölcsös

Összetevők: málna, narancs, eper, szantálfa, musk

Ár: 4 160 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

kovacs.zsuzskacs

2013. március 9.

háááááát. kettős érzés. nyárias, könnyű, és elsőre megtetszett. aztán most meg tudtam szerezni nagyon jutányos áron, de valahogy nem találom azokat a jellegzetes jegyeket, amik első szaglásra megfogtak. még nem viseltem magamon, de biztosan teszek egy próbát május körül. érdekes, hogy az összetevők között málna és eper is szerepel, én ezt abszolút nem éreztem ki, de talán még nem ismertük meg egymást eléggé. eredeti áron is szemezgettem vele, szerintem van annyira eltalált és különleges illat, hogy megérje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

devcat

2013. január 28.

Nagyon szeretem, többször újravettem, imádom az illatát, Finom édes illat, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.