Revalid

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás

A Revalid® hajnövekedést serkentő szérum 3% Redensyl®-t tartalmaz, amely fokozza a hajnövekedést, csökkenti a hajhullást és dúsabbá teszi a hajat. Két szabadalmaztatott molekulából áll, amelyek vörösfenyőből és zöld tealevélből származnak. Klinikailag bizonyított, hogy a 3%-os Redensyl® célzott hatással rendelkezik a hajhagymák őssejtjeire. 3 hónapos napi használat után akár 28 000 új hajszál nő. A svájci Alpokból származó egynyári üröm virágkivonat antioxidáns illóolajokat tartalmaz, amelyek kiegészítik a Redensyl® okozta újraaktiváló hatást. A kiegészítő aminosavak és a pantenol nedvesen tartják a hajat és a száraz fejbőrt, továbbá stimulálják a bőrsejtek megújulását.

Augmentin

2021. április 1.

A sampont használtam hamarabb. A frizurát nekem teljesen tönkretszi, ezért amikor otthon vagyok akkor öntözöm a fejemet vele, szó szerint, pár óránként, És bejött. Nagyon sokat javitott a hajamon, Nem hullik és sokkal, erősebb. Drága az biztos de jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 1.

Biamaki

2021. március 29.

Kb 4 hónapja használom ezt a szérumot. Olyan problémára használom, amit sajnos egy ilyen termék nem tud megoldási de a helyzeten némiképp javított. A meg lévő hajam gyorsabban nő, jobb az állaga és egy picit sűrűsödöt. Szerintem túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

kabocika

2021. január 30.

A kapszulát régebben már szedtem, most is újra elkezdtem szedni.Nagy lelkesedéssel vásároltam mellé ezt a nem éppen olcsó terméket. Pozitívum, hogy parabénmentes /szilikonmentes /szulfátmentes és az illata nagyon kellemes.

Sajnos a fentieken kívül egyelőre nem tudok más pozitívumot írni a termékről, viszont negatívumokat igen:

A használati útmutató szerint:
1. Alkalmazás: 3,5 ml (6 – 8 nyomásnyi) mennyiséget az érintett területekre minden nap – akár száraz, akár nedves hajra. Gyengéden masszírozza be a fejbőrbe. Ne öblítse le. Formázza haját a szokásos módon.
2. Ne zuhanyozzon, fürödjön, ne mosson hajat és ne szaunázzon a szérum használata után 6 órán belül, mert ezek hátrányosan befolyásolhatják az eredményt.

Tesztelésem eredménye:

1. Szívesen használnám minden nap, azonban olyan mennyiség folyik ki a flakonból, hogy nemcsak a fejbőrre, hanem a hajam tövére is bőven jut. A szérumtól a hajam jelentős mértékben átnedvesedik, újra kell szárítani, ha hajmosás után száraz hajon alkalmazom. Ezután a kevés hajam elnehezült és zsíros látványt nyújtott egész nap a hajtövemtől 1-2 cm-ig, amire ráfolyt a szérum :((
Esti hajmosás után ugyanez volt a helyzet, nedves vagy száraz hajra használva, mert másnap reggelre olyan volt a hajtöveknél, ahol a szérumot alkalmaztam (nemek a honlok feletti részen a legritkább a hajam)

A fentiek alapján KIZÁRÓLAG hajmosás után nedves hajra lehet használni a szérumot - reggel és este is, hogy utána megszáradjon. Számomra ez így kivitelezhetetlen, mert ha reggel használom akkor is olyan egész nap, mintha zsíros lenne és lelapul, ha pedig este használom, akkor másnap reggelre is ugyanez a helyzet. Max. szabadságon, táppénzen tudnám használni vagy korábban esetleg kismamaként vagy amikor kicsik voltak a gyerekek és séta közben nem találkoztam volna olyan sok emberrel az utcán a vállalhatatlan Revalid Regrowth szérummal kezelt hajammal:)

A viccet félre téve, lehet, hogy szépek az összetevők és hatásos a szérum, de a nagy méretű csepegtető okán számomra használhatatlan, ráadásul az alkalmazása után a két hajmosás közötti amúgy is kevés időt kibíró hajam vállalhatatlan (pedig ezt az időt régóta kitolni szeretném, nem csökkenteni..)
Ezért munkábajárás mellett számomra kivitelezhetetlen a termék mindennapos használata az ígért hatás ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 30.

A használati útmutató szerint:

Tesztelésem eredménye:

andi91

2020. augusztus 14.

Még télen kezdet el használni és nagyjából fél éven keresztül használtam minden hajmosás után. Nekem sokkal tovább kitartott egy üveg, mint 2 hét, még úgy is hogy alapvetően gyakran mosok hajat. Csak jót tudok mondani róla, pár hét után észrevehetően kevesebb hajam hullott és egy idő után rengeteg új babahajam is nőtt tőle. További pozitív hatásként pedig azt éreztem, hogy sokkal jobb a hajam textúrája, erősebbnek és dúsabbnak éreztem.
VISZONT: nagyjából fél év után abbahagytam a használatát, mivel elégedett voltam az eredménnyel és gondoltam innentől magától is meglesza hajam, de nagyjából 1-1,5 hónappal később megint elkezdett hullani a hajam, méghozzá nem is kicsit, ezért újra elkezdtem használni és hát úgy tűnik megint segít a dolgon. Szóval nekem sajnos csak addig segít, amíg aktívan használom, viszont akkor nagyon is, úgyhogy jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

BeesWorld

2020. június 4.

Bíztató 4 csillagot adok neki, eddig 4-5 üveggel vettem, és használtam el. Nem tudom 2 hét alatt elnyomni az egészet, mert akkor naponta moshatnék hajat, drága, de kíváncsi leszek valóban lesz-e eredménye. Nagyon nagy babahajnövekedést még nem tapasztaltam. Frissítek, ha a kúra végére érek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

kittykemolnar

2019. november 22.

Eddig jónak tűnik, még hullik a hajam 1,5 honap után, de kevesebb, és reneteg uj hajszálam van! Majd később update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol