Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Müller

Hosszabbító és dúsító szempillaspirál.

Ár: 1500 , Eladó: RagdollCat
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

csevi22

2017. október 15.

Egy ideje már használom, szeretem nagyon. Nekem szépen meghosszabbítja a szempilláimat, viszont jobban szétválaszthatná őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

csill87

2017. május 25.

Ah, nem szeretem. Inkább használom az olcsó Lovely citromsárga spirálját, mint ezt. A legnagyobb bajom vele az, hogy nem választja szét eléggé a szempillákat, nem olyan szép a hatás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

bomberoo

2016. november 29.

A pillákkal sok minden nem csinál, nem hosszabbít, nem dúsít. A lemosása szenvedés, semmilyen sminklemosó/micellásvíz nem távolítja el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

molnarjazmin

2016. november 22.

a pixiboxban volt nekem benne. Már 3 hete használom napi rendszerességgel. Előtte mindig szilikon keféset használtam, ez volt az első ilyen szőrkefés spirálom. Az előzőhöz viszonyítva nem nem dúsít, de sokkal hosszabb a szempillám. Nem csinál drasztikus hatást, inkább ilyen természetes hatást lehet vele érni. Hétköznapra tökéletes, buliba lehet nekem egy kicsit kevés :) 4* csak az miatt mert nem dúsít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Pudi

2016. november 10.

Nagyon megörültem, amikor megérkezett a Revlon márka is kicsiny országunkba, hiszen a külföldi beauty bloggerek meghozták a kedvem a termékekhez. Hatalmas várakozásaimat hatalmas csalódás követte :(
Kezdem a pozitívummal (1 van neki): tényleg éjfekete!!
És akkor a csúf valóság: nem férek oda a pilláimhoz az otromba kefével, ahova meg mégis, oda rengeteg festéket pakol fel. Az én alig-pilláimat nem nehéz hosszítani, hiszen bármilyen apró változás feltűnő, de ez nem hosszabbította, nem dusította. Konkrétan semmit nem csinált a csomosításon túl :D Vicces is egyben, ismerjük be. Szépen lepergett kb 3 óra alatt a szemem alá egy része, a szemem sarkában pedig elfolyt. Tény, hogy este a lemosással nem kellett sokat bíbelődni.
Egy szó, mint száz: a valaha próbált LEGROSSZABB spirálom. (Próbáltam már a Lovelytól a Chanelig elég sok fajtát.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Kezdem a pozitívummal (1 van neki): tényleg éjfekete!!

Stelly02

2016. november 4.

Magában nekem ez a szempillaspirál nem igazán vált be de más termékkel jól működik. Aki szereti az éppen látszik hogy van rajta valami szempillákat annak tökéletes lesz. A tartóssága nagyon jó, ha egyszer felkenem úgyis marad, viszont lemosásnál könnyen lejön, újra nem venném de használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Alanine, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Phytantriol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

Alanine a I h

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Phytantriol h I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.