Revlon

Ár:   4290   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: xixi, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   4290
Lelőhely:   Müller

Tartós, megbízható alapozó. Gyönyörű bőrképet ad akár 16 órán keresztül.

Ár: 1800 Ft , Eladó: Rejetke
Állapot: Egyszer kétszer próbált , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Ár: 1500 , Eladó: Blondyviki88
Állapot: Kb. Háromnegyedig van, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel posta
MissKenedy

2019. november 20.

Lassan 1 éve használom kisebb megszakításokkal rendszeresen. Van mindkét fajtából, de azért is ide írok véleményt, mert az én bőrömnek ez a megfelelő. Az olajos bőrre valót nyáron vettem elő gyakrabban, abból direkt sötétebb színt vettem. Így tudom kevergetni is. Viszont az sokkal sűrűbb állagú, számomra kényelmetlenebb.
Érdekes, mert szerelmes nem lettem rögtön, meg kell tanulni adagolni a szép eredményért, mivel teljes fedés is elérhető, óvatosan kell vele bánni, ha nem akarjuk, hogy messziről ordítson a smink az arcunkon. Tényleg EL-DW kistesó, csak kevésbé érintésálló, kevésbé tartós, cserébe kevésbé maszkos:) Ja és sokkal olcsóbb:) Igazából ha két színt rendel az ember a kevergetés miatt úgy sem horror. Az itt feltűntetett ár kicsit sem aktuális, én 2300 körül szoktam rendelni vagy Notinóról, vagy más oldalról.
Szivaccsal és ecsettel is szép eredmény érhető el, hétköznapokra szerintem az egyik legtökéletesebb alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

hambi

2019. július 4.

Második üveg EL DW-t akartam venni, de gondoltam most már kipróbálom ezt a ´dupe´-ot.
Holényi Zita youtuber ihletett, bár már hallottam jó véleményeket régebben erröl az alapozóról.
Általában ráfizetek a dupe keresésre, de most bejött. A színemet is eltaláltam a findation.com segítségével. Maga az alapozó nagyon szépen mutat és tartós, minden szépen rajta marad sokáig, bronzer, pirosító, púder, pedig nyári 35 fokban kezdtem a tesztelést :)
Nem fed annyira mint a DW, de jobb is így mindennapokra. Ha nem kimondottan extra full coverage-ra van valakinek szüksége, akkor ez egy tökéletes választás szerintem.
Nem tudom miért különbözik az INCI ennyire a két verzió között, de örülök, hogy nem a normál/száraz - ba jutott a retinyl palmitátból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

picitina

2019. január 24.

A jó vélemények hatására vettem meg.
Szörnyű!
Szín, állag, fedése tökéletes lenne...DE kegyetlenül megfog mindent. Soha életemben nem volt olyan, hogy ha levettem a felsőm (pl. bolban ruhapróbánál) akkor mindent megfogott a sminkem. Szinte olyan mintha soha nem "száradna meg".
Sajnos notino-ról rendeltem belőle 2 színt (télre és nyárra) , mivel le volt értékelve és bíztam a sok jó véleményben, de most már csak a pénzkidobást látom benne, főleg úgy, hogy minden pozitívumát megtaláltam egy Aliexpressz-ről rendelt 900 forintos olcsó alapozóban is, szóval amellett, hogy minden ruhádat megfogja, még drága is.
Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

A jó vélemények hatására vettem meg.
Szörnyű!
Nem ajánlom!

Katulin

2019. január 15.

Nem rossz termék, viszont annak ellenére, hogy száraz bőrre való, kifejezetten szárítja az amúgy is száraz bőröm. Korpás szeborrheás bőrre nem felel meg mindennapi alapozóként emiatt, hiszen hiába ad szép bőrképet, ha rendszeresen használva rontja a bőr állapotát. Bőrhibákat egyébként nem fedi el teljesen, így szükséges mellé egy korrektor is. 6-8 órát kibír, utána kezd fényesedni, orr és száj körül megfakulni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

pink sunrise

2018. október 17.

Nagyon szeretem ezt az alapozót!A száraz-normál bőrre valót választottam,külföldi youtube összehasonlító videókban még a problémásabb bőrűek is inkább ezt dicsérték ,mint a zsíros bőrre való változatot."Beauty sale blog" Edittől rendeltem,és ő volt olyan aranyos hogy beszerezte az általam kívánt "Buff 150"árnyalatot.Ez az ivory mellett a másik legvilágosabb árnyalat,a különbség annyi hogy míg az Ivory eléggé rózsaszínes árnyalatú ,a Buff inkább megfelel semleges,vagy sárgás tónusú bőrhöz.Én ritkán találok tökéletes színű alapozót magamnak,de ez teli találat lett! :) Az elején kínlódtam az üvegével,gondoltam más is így lehet vele,ezért rákerestem hogy ki milyen megoldást talált erre a kis kellemetlenségre,hogy nincs pumpája.Ahogy láttam,van aki átteszi egy már üres pumpás alapozós üvegbe,de amit én választottam az az avonos (zöld pumpás) hajvég ápoló olajos üveges megoldás.Tökéletesen illeszkedik ,jól rá lehet csavarni.Igaz,egy órát kínlódtam a pumpa kimosásával,de megérte,most sokkal szívesebben nyúlok ehhez az alapozóhoz sietős reggeleken is :) Azelőtt reggel korán,kávézás előtt,nem igazán láttam képesnek magam hogy anélkül meg tudom oldani a kiöntős üvegből az alapozást,hogy ne öntsem ki egyből a felét,vagy keveset,de a ruhámra :)
Nagyon sok swatchot lehet találni a színválasztékról,érdemes előzőleg megnézegetni,így egyáltalán nem ér kellemetlen meglepetés a színt illetően.Én biztos újra veszem :)

Update: Már nem is tudom hogy hányszor vettem újra... Utoljára Notino - ról rendeltem,ráadásul akciós áron, pumpás változatot.
Múlt héten a 14 éve nem látott haverommal bandáztunk,és miután kifogytunk az ötletekből, egyik nap termálozás lett a program (spontán fürdőruha vásárlás, stb :) A lényeg,hogy ez az alapozó volt rajtam,és tusvonal (Kat von D) és maybelline spirál (vízálló változat, gondoltam ha esik az eső stb, az a biztos). Persze, ha tudom hova megyünk
nem lett volna semmi smink.... Háromtol este hétig termáloztunk, sőt, csúszdáztunk mint az 5 évesek :D az elején percenként kérdeztem nem e hasonlítok már a Kiss együttes tagjaira, de nem.... Hősiesen bírta az alapozó is, a tus is... A spirál a végén picit megadta magát, minimálisan, de azért sok panaszom nem lehet arra sem. Meglepődtem hogy mennyire jól bírta az alapozó, pedig néhány pattanásom is úgy gondolta megtisztel a jelenlétével, ha már úgyis 14 évvel ezelőtti dolgokon nosztalgiáztunk, nem maradhattak ki a buliból... Ajanlom továbbra is , az alapozót (és a tust is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

mindenfelhasznalofoglalt

2018. február 21.

110-es Ivory árnyalatban rendeltem meg remélve, hogy az én világos bőrömhöz tökéletes lesz. Sajnos túl rózsaszín, és még nekem is világosnak bizonyult.
1-2 óra után elkezd kopni az orromról és az arcom többi részén is darabos lesz. Én csalódtam ebben a termékben, sokkal jobbra számítottam, lehet azért voltak nagyok az elvárásaim, mert rosszat még nem nagyon olvastam róla.
A csomagolása praktikus, pumpás fejevan.
Próbáltam ecsettel és blenderrel is felvinni, de sajnos nekem nem jött be.
Más alapozóval keverve (ami meg túl sötét lett) szép színt tudok elérni, elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

A csomagolása praktikus, pumpás fejevan.
Próbáltam ecsettel és blenderrel is felvinni, de sajnos nekem nem jött be.

rk98

2017. április 9.

ha van tokeletes alapozo... kulfoldon szereztem be anno egy ilyet es most ajandekba kaptam ismet, es ez szamomra tenyleg az etalon a sok alapozo kozt. fedes kifogasolhatatlan, atlagos, nem izzados napokon szinte egyaltalan nem kopik. nem fenylik at, nem ul meg a rancokban, nem maszkos. sajnos a valtozekony anyagi helyzetem illetve a termek ritkasaga a lakohelyem kornyeken nem fogja mindig engedni, hogy ilyet vegyek ujbol, ha elfogy, de igyekszem ugy alakitani, hogy ugyanerre tudjam potolni az alapozot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

sztankoa

2017. január 2.

Azt hittem, hogy a Clinique alapozómat nem tudja semmi überelni, de annyi jó véleményt olvastam róla, hogy gondoltam, itt az ideje kipróbálni. Itt vettem egy Krémmániás hölgytől, és bár vak vétel volt, számomra tökéletes a színe, (medium beige) jól fed, szép lesz tőle a bőröm, nem szárít, a kritikus részeken nem fénylik, zsírosodik a bőröm, még nap végére sem. Túlzottan nem zavar, hogy nem pumpás, bár ha már kevés lesz benne, biztos szükség lesz valami praktikára, de emiatt nincs benne rossz érzet vele szemben, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Szindia

2016. november 12.

TÖKÉLETES!!!! Imádom !
Azt hittem sosem fogom ezt mondani egy termékre sem de ez .... a legjobb amit valaha használtam !!! És azert megfordult az arcomon egy- ket márkásabb Ja es ezzel együtt drágább darab ...
Na most, az én bőröm kegyetlenül zsíros !!! Volt, hogy félóránként kellett újból fixálni . De óránként biztos. Akinek hasonlo tudja mennyire kellemetlen tud ez lenni ... Illetve nap végére lekoptak, vagy összeálltak pacákba a fejemen .
De ez csodálatos ! Nyilván az olajos zsíros bőrre valót vettem. Első használat utan kicsit kételkedem,és úgy voltam vele úgy sem bírja ki ! Hát kibírt egy egesz napot úgy, hogy EGYSZER SEM fixáltam újra !!! Mellesleg gyönyörű a bőrön . Természetes és nem nehéz viselni . Persze azert figyelni kell mennyit tesz magára az ember mert a kevés is kellően jól fed ! Egy hete használom azóta kibírt egy egész bulizós estét . Jól bírja az esőt és a magas páratartalmat. Nem csalódtam ! Engem még az sem érdekel, hogy nem pumpás. Egy 300ftos kis pipettával megoldható ez a probléma ! De akár az Ecset végével is :)
Ajánlom! Nagyon nagyon ! 4200ftot bőven megér . Simán alázó kategória a nagy márkáknak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

TÖKÉLETES!!!! Imádom !

zsanmisel

2016. augusztus 19.

Elfogyott az itteni,egyik nagy Krémmánia-kedvenc alapozóm,az Astor Perfect Stay 24H,alapozó és primer volt egyben.Mivel mindig Krémmánián nézek körül először,akármilyen smink-arc-szépségápolási terméket is szeretnék megvenni(megjegyzem,a Krémmániának hála,több mint 2 éve nem vettem még olyan terméket,amit ki kellett dobni,vagy egyátalán rossz lett volna),most is így tettem.Először a Bourjois Healthy Mix Radiance alapozójára esett a választásom,végül a rossz(pattanást okoz,nagyon hamar átfényesedik,stb.)vélemények hatására jobban körülnéztem,és megláttam ezt.Rossz véleményt nem is olvastam róla,szimpatikus volt az egész,úgyhogy megrendeltem Iparfümériáról,abban a tudatban,hogy nemcsak csodaszer,hanem még pumpás is.Hát,nem lett pumpás sajnos,de erről nem az alapozó tehet,viszont csodaszernek csodaszer.A kombinált/olajos bőrre valót rendeltem meg,bevallom,az én bőröm inkább kombinált,de több benne a száraz,normál rész,mint az olajos,viszont féltem,hogy a normál/száraz bőrre való kifényesedne,úgyhogy maradtam a kombinált/olajosnál.220 Natural Beige árnyalatban rendeltem meg,tökéletes a színválasztás,annyira az én árnyalatom,mint talán még egy alapozóé sem.Ha felkenem,annyira könnyű,mint egy arcápoló,és matt! Nem maszkos,nem ül bele a ráncokba,hanem szép,egészségesen matt arcbőrt eredményez! Nem kell hozzá púder.Hosszú órák után is csak annyi "átfényesedés" van,hogy természetes hatása van.Bírja a meleget,mint a bivaly.Komolyan.Nem kell rá púder,és mégis hosszú órákat kibír a 30 fokban,úgy,hogy a helyén marad.Gyanítom erre rásegít az én bőröm is,bőrhibám semmilyen sincs,de zsírosabb bőrűeknek is elég egy vékony réteg púder,és a hatás ugyanolyan.Olyan,mintha a bőrömön nem lenne semmi.Csak egyszerűen tökéletes.Tényleg tartós,tényleg matt.Könnyű eldolgozni.Az adagolójával nem vagyok kibékülve,de csak azért,mert pumpás adagolóra számítottam,itt is azt olvastam,hogy már pumpás,illetve az Iparfümérián is pumpás képpel volt kint az alapozó.De ha ügyesen csinálja az ember,nincs baj a kiöntésével sem.Nagyon szép egyenletes az egész,nem irritál.Habkönnyű viselet.Az árát maximálisan megéri.Én mindenkinek csak ajánlani tudom,mert nem kicsit jó alapozó,hanem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Serica
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!