Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

sparksy

2020. május 14.

UP.: BOTRÁNNYOS, nagyon nagyon sajnálom, ha valaki miattam vette meg. Egyszerűen förtelmes, kopik, malacrózsaszín lesz a fejem, nem fed. Nem normális, ha egy alapozó hirtelen így elveszíti a minőségét....

A lehetetlenül világos arcomra is jó, szépen, természetesen fed, én minden alapozót a nyx fixáló sprayevel rögzítek, így ezt is, de nap végére talán még szebb is mint a Mac alapozóm.
Folyékony, könnyen eldolgozható és nagyon olcsó.
DE a száraz foltokat sajnos ez is nagyon kiemeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Folyékony, könnyen eldolgozható és nagyon olcsó.
DE a száraz foltokat sajnos ez is nagyon kiemeli.

94vivo

2020. április 2.

Eleinte féltem, hogy jó lesz-e a szín, amit rendeltem, de szerencsére ezzel nem nyúltam félre. T-vonalban nagyon hamar átfényesedik a bőröm, ezért esett a választásom erre a verzióra. DE! miután felkentem ezt az alapozót, kiderült, hogy mégiscsak vannak száraz részek ezen a területen, amiket tökéletesen ki is emelt. Tehát így, hogy alapvetően olajosodik a bőröm ezeken a területeken, bőven alá kell hidratálni, különben egyáltalán nem lesz szép a végeredmény. A fedése amúgy szuper ezért az árért, az alapra kell odafigyelni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

cicafun

2020. március 24.

A 150-es Buff árnyalat van meg, ami tökéletesen passzol a világos, meleg tónusú bőrömhöz. Az alapozó állaga viszonylag folyékony, vizes szivaccsal könnyedén eldolgozható, egy rétegben is szépen fed, tartós, nincs élettelen, kopogós matt hatása az én normál bőrömön sem. Jó termék, egyetlen hátránya, hogy csak online rendelhető, ami nem könnyíti meg a színválasztást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

patvik

2020. március 17.

UPDATE: Hát nem tudom mit mondhatnék. Eleinte imádtam, valószínűleg azóta változott a bőröm, mert már kicsit sem kompatibilisek. Sok olvasgatás és kutatás után rájöttem, hogy alapjában véve nekem nagyon dehidratált a bőröm, ezért olajosodik rettentő gyorsan. Ez az alapozó kiemeli ezeket a szabad szemmel észre sem vehető dehidratált részeket, borzasztó csúnya, csak azután kezd valahogy kinézni rajtam, miután kezd olajosodni a bőröm. Akkor pár óráig szép, utána meg egyszerűen csak elszeparálódik az olaj miatt, akárhogy is fixálom, vagy akármilyen primert is használok. Többet nem venném újra sem ezt, sem semmilyen matt alapozót.

Ez az alapozó az eddigi legjobb amivel valaha dolgom volt. Fedésben közepes, de szerencsére tökéletesen eltakarja a bőrhibákat, illetve építhető is kedv szerint. Nagyon szépen megmarad napközben egy kis púderrel, nincs maszkos hatása. Nem szárad teljesen mattra, van egy egészséges fénye, pont ettől olyan gyönyörű az arcon. Ezentúl nem kísérletezek más alapozóval az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

SchmitterBettina

2020. február 12.

Sikerült elsőre jó árnyalatot választanom, ami nem könnyű , mert a drogériás fények, hát nem éppen természetes fények. Olajos, tágpórusú bőröm van. Egyenlőre nagyon tetszik, jó fedése,szép a végeredmény, használok alá primert és így nem is fénylik át egész nap,de azért még nincs is az a nagy meleg. Ez majd később kiderül, hogy bírni fogja e a melegebb időt. Többször nyúlok ez után, mint a drágább alapozóim után. Most még kapja az 5 csillagot , aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

dlms.trk

2020. február 7.

Szerencsére sikerült tökéletes színt venni elsőre (natural tan)
Rengeteg alapozót használtam már, nagyon zsíros a bőröm, viszont sok helyen száraz is, tág pórusok, hajlamos pattanásokra is... Szóval nem egy leányálom.
Másfél hete használom ezt az alapozót, általában 13 órát van rajtam, ennyi idő alatt szerintem nincs olyan ami nem kopik valamennyire.
Használok alá Revolution szérumot primerként, fixálom púderrel is, de határozottan sokkal később kell korrigálni, mint az eddigieket.
Nekem a fedése is tökéletes, nem maszkos egyáltalán.
Jó érzés eloszlatni a bőrön, flat kabukival is, blenderrel is, kézzel is. Minddel más finish érhető el, mindegyik szép összhatást nyújt.
Jól tartja a bronzert, highlightert, pirosítót.
Még a szemhéjpúdert is egészen tűrhetően, de arra a R del young szemhéjalapozója nálam a favorit.
Egyszóval, most ő a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Szerencsére sikerült tökéletes színt venni elsőre (natural tan)
Nekem a fedése is tökéletes, nem maszkos egyáltalán.
Jól tartja a bronzert, highlightert, pirosítót.
Egyszóval, most ő a kedvencem.

svirag

2020. január 19.

A fedésével megvagyok elégedve viszont, hiába használok alatta primert + fixáló sprayt egyszerűen pár óra után az orromon és a államon összeáll foltokba .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

HeyGirl

2020. január 13.

Sajnos számomra sem válik be úgy néz ki.. Felkenve egész jó, majd pár óra után darabos/foltos lesz. Néhol pattanásom jött elő ami a termék használata előtt nem volt jellemző. Próbálkozok vele még, de eddig számomra nagy csalódás. 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Dorable

2020. január 13.

Az itteni pozitiv velemenyek eredmenyekent vettem meg.Nalam is az Estee Lauder DW a legjobb alapozo,de kerestem vmi konnyebb verziot. Nos ez tenyleg szinte ugyanaz,csak light kiadasban. A fedes tokeletes. DE nekem ket nap alatt olyan mely pattanasokat okozott es miutan egy napra lealltam a hasznalataval, nem is jott ki ujabb. Sajnos nagyon gyanus, hogy ettol jottek elo a piros göbök. Bar csodalatos lenne,de igy nekem hasznalhatatlan. 😞

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

ZsofiaLoren

2019. november 22.

Update:Imádtam. De tényleg. De sajnos kiütéses lettem tőle. Reménykedtem, hátha még van remény, mert tényel egy brutál jó alapozó lenne, de sajnos nekem nem vált be.. Így levonok 3 csillagot.

Már elég régóta szemeztem vele, egy hete pedig meg is rendeltem a makeup.hu oldalról. Annyira olcsó volt (1300-1600 Ft), hogy mivel nem tudtam dönteni 2 árnyalat közül, így a Buff és a Nude árnyalatot is megvettem.
Mindkettő nagyon világos, a Nude egy kissé rózsaszínesebb. Ma a Buff árnyalattal próbálkoztam és nekem teljesen passzol ez a szín. Felkenve azt gondoltam, hogy nem egy nagy durranás, de ennyi pénzért nem rossz. Nem teljesen matt, egészséges fényű a finishe.
A bőröm nagyon zsíros, bármit felkenve 10 perc múlva erősen csillog. Nem volt még olyan alapozóm, ami ezen segített volna tartósan.
Erre felkenés után egy órával belenéztem a tükörbe és AZTAAAA! Semmi zsírosodás. De nem is száraz a bőröm. Még púdert sem tettem fel.
3 órát bírt átfényesedés nélkül, ami számomra abszolút csoda. Most már 6 órája van rajtam az alapozó és tökéletesen tart. Egyszer kellett csak finom felitatnom a zsírt, de lényegesen jobb a helyzet, mint bármelyik alapozómnál.
Hosszú távú hatásról majd még updatelek, hogy a bőröm hogyan bírja. Mindenképpen ajánlom azoknak, akiknek erősen zsíros a bőre. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.