Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily 220
Ár: 2000 Ft , Eladó: levianyu
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel,előre utalás esetén posta is megoldható
Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
ZsofiaLoren

2019. november 22.

Update:Imádtam. De tényleg. De sajnos kiütéses lettem tőle. Reménykedtem, hátha még van remény, mert tényel egy brutál jó alapozó lenne, de sajnos nekem nem vált be.. Így levonok 3 csillagot.

Már elég régóta szemeztem vele, egy hete pedig meg is rendeltem a makeup.hu oldalról. Annyira olcsó volt (1300-1600 Ft), hogy mivel nem tudtam dönteni 2 árnyalat közül, így a Buff és a Nude árnyalatot is megvettem.
Mindkettő nagyon világos, a Nude egy kissé rózsaszínesebb. Ma a Buff árnyalattal próbálkoztam és nekem teljesen passzol ez a szín. Felkenve azt gondoltam, hogy nem egy nagy durranás, de ennyi pénzért nem rossz. Nem teljesen matt, egészséges fényű a finishe.
A bőröm nagyon zsíros, bármit felkenve 10 perc múlva erősen csillog. Nem volt még olyan alapozóm, ami ezen segített volna tartósan.
Erre felkenés után egy órával belenéztem a tükörbe és AZTAAAA! Semmi zsírosodás. De nem is száraz a bőröm. Még púdert sem tettem fel.
3 órát bírt átfényesedés nélkül, ami számomra abszolút csoda. Most már 6 órája van rajtam az alapozó és tökéletesen tart. Egyszer kellett csak finom felitatnom a zsírt, de lényegesen jobb a helyzet, mint bármelyik alapozómnál.
Hosszú távú hatásról majd még updatelek, hogy a bőröm hogyan bírja. Mindenképpen ajánlom azoknak, akiknek erősen zsíros a bőre. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Ingi

2019. november 3.

Először megijedtem, mert mivel zsíros/kombi bőrre van, más állagra számítottam. Elég folyékony.
Viszont kevés is elég belőle, szépen fed, tartós (alig fénylik át, ami nálam kb először fordul elő!) és természetesen néz ki.
Nekem az ivory árnyalat van meg, ami jól passzol, végre egy világos szín, ami nem sárga..:D
Imádom ezt a pumpás kiszerelést is.

Ha továbbra is így marad, újravevős lesz (bár sztem évekbe telik, mire elfogy XD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Imádom ezt a pumpás kiszerelést is.

beauty7

2019. október 23.

Én nem mondanám a bőrömet sem zsírosnak sem kombináltnak, mégis nagyon bevált ez az alapozó. Szépen és természetesen fest rajtam, ilyen kevés gondom még egy alapozóval sem volt. Sosem érzem úgy hogy sok van rajtam vagy hogy épp kéne még egy réteget felkenni vagy újra kéne sminkelnem egy esti program előtt. Magában elég matt eredményt ad rajtam, és bár a legtermészetesebb mattot amit valaha láttam, én aláhidratálok és ragyogást biztosító primert használok, így érem el azt a hatást amit szeretnék. Púdert ennek ellenére mindig használok felé, a korrektor miatt muszáj, az alapozó épp elég tartós magában is. Szerencsére mostanra sikerült végre megtalálnom azt a púdert is ami kicsit sem rondít bele a természetességébe, tényleg csak még tartósabbá teszi az egész sminkemet. Fél éve használom ezt és nagyon nem tervezem lecserélni, egyedül azt sajnálom, hogy beszerzése a legtöbb árnyalatnak nem olyan egyszerű, ez persze nem von le semmit abból mennyire imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

2019. október 13.

A legjobb alapozót amit valaha használtam! Gyönyörű a végeredmény, nagyon tartós, egyáltalán nem fenyesedik át az arcom nap közben, 12 órát simán kibír és még akkor is szép! :) Az ára is nagyon baráti, pumpás is, a 150 buff árnyalat tokeletes nekem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

TimyeK

2019. október 12.

Körülbelül egy hete az itteni vélemények hatására vásároltam 2200 Forintért ingyenes szállítással. A Buff és a Medium beige árnyalatot rendeltem meg, mivel nem tudtam eldönteni, hogy melyik szín passzol majd hozzám. Az előbbi iszonyatosan hókadt, világos szín, az utóbbi viszont picit sötétebb a bőrömnél, így keverve pont megkapom a bőrszínem. Nagyon szép, természetes mattos hatást kelt, nem maszk hatású, még rétegezve se, nem ül bele a ráncokba (nem mintha lenne rajtam) nem oxidálódik és nem csomósodik össze pár óra elteltével. Ami nálam hatalmas csoda, hogy nem, vagy csak nagyon sokára fényesedik át a bőröm és főleg csak az orromnál picit, míg a korábbi alapozókkal mindig úgy néztem ki 4-5 óra viselés után, mintha zsíros bödönbe dugtam volna a fejem. Nem vagyok púder rajongó, nem szívesen tömítem el a pórusaim napi szinten, így ez a matt hatás nagyon jól jött. Csomagolásával elégedett vagyok, a fényvédő plusz pont benne, bár én is használok 50 faktoros matt krémet alá. Egyébként kicsit csalok, a Bourjois Healthy Mixszel keverve használom, ami egy lány, selymes, folyékonyabb formula, a Revlonnal keverve csodás eredményt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Evelyyn

2019. október 12.

Valaki tudja esetleg, hogy ebben a fényvédő fizikai vagy kémiai? Nem találom az összetevők között. Régebben egyszer már megvettem, amikor még nem pumpás volt. Mintha már textúrája is lett volna, sokkal sűrűbb volt és nem is vettem akkor újra. Ajánlották videóban és gondoltam kipróbálom ezt a pumpásat és nagyon tetszik. Catrice HD-t használtam évekig de ez fényévekkel jobb. Még munka után is vállalható, ami nálam nagy szó mert kombinált bőröm van, nagyon hamar elmásznak róla a dolgok néhány helyen viszont száraz. Nem emeli ki a száraz részeket, nem mászkál, de ezt úgy, hogy nem matt a végeredmény, hanem szép természetes. Buff szín van meg, sárgás a bőröm de nagyon világos, végre ez a szín télen sem fog elütni. (nagyon sokszor a nagyon világos színek csak rózsaszínesben elérhetőek a drogériás alapozók közül) Egyedül a parabén nem tetszik benne és komedogén összetevő is van benne. Kiderül hosszú távon mennyire tűri a bőröm. A fényvédő benne öröm (főleg ha kiderül hogy fizikai), 50es fényvédőt használok alapozó alá, de ha csak munkába megyek és tudom, hogy onnan csak haza, akkor nem teszek külön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

StellaStar95

2019. szeptember 26.

Kedvenc alapozóm, már a sokadik csomagolást "fogyasztom". Ár-érték arányban a legjobb. Nagyon egyszerű felvinni és eldolgozni, szépen alkalmazkodik a bőrhöz. A natural beige árnyalatot használom, és tökéletesen passzol. A homlokomon picit átfényesedik, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Kriszta180222

2019. szeptember 17.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, bár kicsit féltem hogy fog remekelni az én normál, inkább vízhiányos bőrömön, de pozitív csalódás volt. A színnel jócskán mellélőttem, de ez az én balf****gom volt, nem a termék hibája. A fedése az csodálatos, az eddigi legjobb fedésű alapozóm. Szépen terül, nem foltos, nem emeli ki a száraz részeket. Nálam kb. 5-6 óra után kezdett kicsit átfényesedni púder használata nélkül, így számomra ez is rendben van. Szó ami szó, ár-érték arányban nálam most ő a No.1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

mateszkati

2019. szeptember 3.

Nekem jobban bevált mind az Estée Lauder DW. Bár ez is átfényesedik (viszonylag hamar), de valahogy szebb börképet ad nekem, mint a DW. Egyelöre maradok ennél, mert bár nem tökéletes, de jobb, mint bármi, amit eddig használtam.
Hozzáteszem, én minden nap sminkelek, kivéve, ha tényleg nem teszem ki a lábam a lakásból. Szóval elég sokat nyom a latba a minöség. Ezt most egyelöre megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

postareb

2019. augusztus 22.

Aztaa!...volt az első szavam, miután kipróbáltam ezt a terméket. Holényi Zita youtuber ajánlására - és az utána itt elolvasott nagyon pozitív vélemények hatására - vásároltam meg az alapozót a 150 Buff árnyalatban, akciós áron (2340 Ft). Az elején egy kicsit féltem, hogy nem jó árnyalatot fogok választani az online nézelődés során, de úgy voltam vele, hogy egy próbát mindenképp megér, mert tényleg szuper véleménnyel voltak róla és most ráadásul még akciós is. Hát nagyon jól tettem! Már az illata is nagyon magával ragadó volt számomra, nagyon könnyű felvinni és nagyon szép eredményt értem el vele. Visszatérve a színéhez, nekem abszolút tökéletes volt ez a színválasztás. Egésznap helyt állt, nem mászott el, nem ült bele a ráncokba. Jelenleg ez az abszolút kedvencem. (-:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.