Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

1500Ft Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
Ár: 1500Ft , Eladó: ILOVEMAKEUP1
Állapot: 3-4x használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta/foxpost
Ár: 1500 vagy csere , Eladó: crystalline
Állapot: Új egyszer próbált, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott levélként 830 Ft, MPL automatába 945 Ft

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Haracsimoncsi

2021. június 8.

Pénztárca barát és nagyon szépen működik! 2 színben használom (nyári - téli verziókra) és mind a kettővel nagyon elégedett vagyok. Legtöbbször primer nélkül teszem fel, egész nap bírja minden gond nélkül és nincs kellemetlen érzés a bőrömön, ott marad ahova felkenem. Szeretm az adagolóját, 2 pumpa már nagyon szép eredményt ér el, nem kínódok a túl sok- túl kevés mennyiséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

lilowada

2021. május 24.

Már vagy 2-3 éve, hogy rátaláltam erre az alapozóra és nagyon meg vagyok vele elégedve. A Buff árnyalatban használom a hulla fehér börömre, ami teljesen jól működik számomra. Tartós, szuper fedése van és jól építhető, egy kis púderrel pedig bírja rajtam egész nap. Emlékszem nagy megváltás volt anno rálelni erre az árnyalatra és minőségre a sok drogériás híg és sárga alapozó után. Ár-érték arányban is nagyon jó, pláne, hogy a Notino-n állandó akció van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

DeTi

2021. május 10.

Számomra ez a tökéletes alapozó, mert jól építhető a fedése, nem ül bele a pórusokba, tartós és nincs semmi maszk hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Mancika133

2021. március 29.

A netes vásárlásnak köszönhetően nem találtam el a számomra megfelelő árnyalatot,de árnyalatszabályozóval kikeverve mégis ki tudtam próbálni párszor. Nincs nagy összehasonlítási alapom,de ez az első alapozóm,ami egész nap matt marad,ennek nagyon örültem.Kellemes viselni is és könnyen eldolgozható,ennek ellenére nekem nagyon maszkhatású, beleül a pórusaimba, ráncaimba,nem mutat szépen a bőrömön. Nagyon szeretném szeretni,lehet,hogy teszek még egy próbát a megfelelő árnyalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

WednesdayAddams

2021. március 13.

Imádomimádomimádomimádom.

Nagyjából két hónapja jöttem rá, hogy miért nem találtam eddig soha olyan alapozót, ami illeszkedett volna a bőrtónusomhoz. Mindegyiknél azt éreztem, hogy vagy túl pink, vagy túl sárga, még a neutrálisnak kikiáltott árnyalatoknál is. A nyakam és a kezem is határozottan zöldnek tűnt minden alapozó mellett, és az istennek se tudtam rájönni, hogy miért.

Aztán a YouTube algoritmus megszánt és feldobott egy videót az "olive" - azaz zöldes - tónusú bőrről. Minden, amit elmondtak a videóban tökéletesen illett rám, zöldes-szürkés bőr, amiről gyakran hiszi a tulajdonosa, hogy meleg árnyalatú, mégis a meleg árnyalatok pocsékul mutatnak rajta. Behatárolhatatlan színű erek - ez minden bőrtónusról szóló tesztben megzavart eddig -, ugyanis az enyémek nem kékek, nem is egyértelműen zöldek, hanem inkább türkiz színűek, némi lilával megspékelve. És még ezer és egy dolog, ami mind illett rám, aki nem hiszi járjon utána.

Szuper, kiderítettem, hogy Shrek és Casper szerelemgyereke lehetek, hamvas és fiatal bőröm leginkább egy három napos vízihulla színét idézi. Király. De hogy a búbánatba fogok én olyan alapozót találni, ami passzol ehhez?

Na az internet istenei ismét megszántak, egy cikkben rátaláltam az infóra, miszerint ennek az alapozónak a "Buff" elnevezésű árnyalata a Szent-Grál a hozzám hasonlóan zombi-színezetű egyének számára. Megvettem, izgatottan felkentem és bumm, több mint 10 év sminkelés után az első alapozóm, ami tényleg 100%-osan passzol a bőrömhöz. Nem pink, nem sárga, nem narancssárga, nem szürke, hanem egy az egyben a bőröm színe. Hurrá!

Az már csak hab a tortán, hogy a formulára se lehet panasz. Közepes, de építhető fedés, nulla maszk hatás, nagyon könnyűnek érzem az arcomon és látványra mintha nem is lenne rajtam semmi, csak mintha kiválasztottak közé tartoznék, akik tökéletes bőrrel tengetik mindennapjaikat.
A tartósságára sincs panaszom, meglepően jól bírja a strapát a zsíros bőrömön és nap végére is csak egy kis természetes bőrfénye lesz. Ha kopik is, azt számomra láthatatlan módon teszi.

Hozzám hasonló, világos bőrű zöldikéknek kötelező darab, de egyébként is bátran ajánlom mindenkinek, aki zsíros(abb) bőrrel van megáldva, nálam konkrétan megelőzte az örök kedvenc Double Wear-t. Vegyétek, vigyétek, szeressétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Imádomimádomimádomimádom.

Anheszenamon

2021. február 20.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, mindig szívesen nyúlok érte. Az árához képest szuper minőséget nyújt. Nekem a 220 Natural Beige árnyalatban van meg és tökéletes a színe. Tartós, nem fénylik át egy óra múlva, bár én mindig fixálom púderrel a kritikus területeken. A fedése közepes de építhető. Nekem egy rétegben is elég, és szépen is mutat. Ecsettel és blenderrel egyaránt jól és szépen eldolgozható. Ha kombinált vagy olajos bőröd van bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Timi0102

2021. február 8.

Szeretem ezt az alapozót, könnyű állaga van, nagyon szépen mutat a bőrön. Közepes fedése van, de megfelelő mennyiséggel akár lehet magas fedésű is. Nem oxidálódik és a nap végére szépen is kopik. A mindennapokra használom, teljesen megvagyok vele elégedve. Az én zsíros bőrömön ő is sajnos egész hamar átfényesedik, de ezért nem vonok le pontot. Annyira kell figyelni, hogyha vannak a bőrön szárazabb részek, azokat hajlamos kiemelni, ilyenkor nem érte nyúlok. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

fblnk

2021. január 30.

Nagyon tartós, viszont ezzel együtt az én bőrömet kiszárította a nap végére, pedig alapvetően olajos a bőröm, és alá is hidratáltam. A fedését gyenge-közepesnek mondanám. Plusz nálam azért okozott egy-két pattanást is... Nem vészesen rossz, de azért én inkább tovább keresgélem a tökéletes alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

szannamari85

2021. január 27.

Ennyi pénzért ez egy tökéletes alapozó! Hetekig állt a szekrényemben, mert a drágábbakat használtam, hogy rám ne romoljanak, majd egyszer mégis kipróbáltam. Fú... sok-sok high end alapozót lever. Szép a bőrön, természetes hatású, tartós, és elég jól bírja a napot átfényesedés tekintetében. Nincsenek extra bőrhibáim, 1 pumpával doszt elég az arcomra, nagyobb dózisban nem tudom mennyire természetes. Egyik kedvencem lett, ha nem a kedvencem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Noncs

2021. január 1.

Ez egy nagyon jó alapozó kombinált bőrre. 150 Buff árnyalatot használom,ami egyáltalán nem oxidálódik. Könnyű eldolgozni, közepes fedése van és egész tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.