Revlon

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2022. március 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• 24 órán át tartós
  • hibátlan és matt véghatás
  • krémes textúrája tökéletesen simul a bőrre
  • elfedi az arcbőr hibáit, és egységesíti annak megjelenését
  • magába szívja a felesleges zsírt és mattá teszi az arcbőrt
  • zsíros és kombinált bőrre alkalmas
  • SPF 15 – napsugárzással szemben védi az arcbőrt
  • olajok nélkül – a matt véghatásért

16 árnyalatban kapható

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily- 180 Sand Beige ill.110 Ivory
Ár: 1600 Ft színenként , Eladó: nitaposta
Állapot: mindkettő 1-szer próbált, júliusban felbontott, Helyszín: Budapest IX., fizetés: személyes átvétel, Foxpost (plusz kltsg.), posta (plusz kltsg.)
Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - 24 hrs
Ár: 1000 , Eladó: Mirko
Állapot: a colorstay felirat aljáig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Budapest belső kerületeiben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NettiKadar

2024. március 21.

A fedése nekem több rétegben is kevés, egyébként 1 pumpányi elég belőle. Könnyen el lehet dolgozni, kicsit folyósabb állagú.
Viszonylag tartós, és pár óráig nem is fényesedek ki vele, viszont a kicsit szárazabb részeket kiemeli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 21.

vvvani05

2024. február 2.

Teljesen matt nem marad, viszont nekem tartós, nem kényelmetlen viselni, nincs maszk hatás, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 2.

missorsi

2024. január 25.

Zsírsoabb, tag pórusú bőröm van, amit ebből ki lehet hozni arra tökéletes ez az alapozó, de nekem ezt a Catrice HD is tudja, és azt könnyebb beszerezni drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 25.

Sz_Réka

2024. január 4.

Egy youtube guru és az itteni vélemények hatására vettem meg. Elvileg pont az én kombinált bőrömnek találták ki, de nem vált be. Nagyon szárít, beleül a ráncokba és foltosra kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 4.

TimyeK

2023. november 23.

Körülbelül egy hete az itteni vélemények hatására vásároltam 2200 Forintért ingyenes szállítással. A Buff és a Medium beige árnyalatot rendeltem meg, mivel nem tudtam eldönteni, hogy melyik szín passzol majd hozzám. Az előbbi iszonyatosan hókadt, világos szín, az utóbbi viszont picit sötétebb a bőrömnél, így keverve pont megkapom a bőrszínem. Nagyon szép, természetes mattos hatást kelt, nem maszk hatású, még rétegezve se, nem ül bele a ráncokba nem oxidálódik és nem csomósodik össze pár óra elteltével. Ami nálam hatalmas csoda, hogy nem, vagy csak nagyon sok idő elteltével fényesedik át a bőröm és leginkább csak az orromnál picit, míg a korábbi alapozókkal mindig úgy néztem ki 4-5 óra viselés után, mintha zsíros bödönbe dugtam volna a fejem. Nem vagyok púder rajongó, nem szívesen tömítem el a pórusaim napi szinten, így ez a matt hatás nagyon jól jött. Csomagolásával elégedett vagyok, a fényvédő plusz pont benne, bár én is használok 50 faktoros matt krémet alá.

Update: időközben használtam más alapozót is, az EL DWbe beleszerettem, de rá kellett jönnöm, hogy mindennapi használatra számomra nem ideális. Így ismét visszatértem a Revlonhoz. Igaz nem adja azt a highend finisht, de így is nagyon szép bőrképet produkál, és a DW-vel ellentétben nem szárítja szét az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

cherry19

2023. október 1.

Megtaláltam életem (jelenlegi szakaszának) alapozóját.
Annnnyi mindent próbáltam az elmúlt 13-4 évben, sok nagyon jót is köztük, ez a kis drága mindet übereli. Tavaly év vége felé rámjött, hogy akarok végre találni magamnak egy alapozót, ami mind árnyalatban, mind tartósságban, mind mattításban, fedésben tökéletesen az, amire szükségem van. Próbáltam az UD StayNaked-et, a Revolution IRL filtert, Catrice HD liquidet, EL Double Wear-t...de ez a legjobb.
A 150 Buff a tökéletes matchem. Soha ennyire tűpontosan illeszkedő árnyalatot nem találtam és kikeverni se sikerült magamnak...és ez segített rávilágítani a tényre, hogy zöldes/olivás az altónusom. Úgyhogy világos, melegbe hajló oliváknak csak ajánlani tudom!
Jó az állaga, nem túl híg, nem túl vaskos, szivaccsal tökéletesen eldolgozható (nem használok folyékony formulákkal ecsetet). Sosem maszatos, másfél pumpányival nem is maszkos, viszont a fedése is gyönyörű. A 100-as fedési skálán szolid 75, ami hétköznapokra tökéletes, korrektorral kiegészítve minden ilyen igényem kielégíti. Van idő manipulálni, egyes matt alapozókkal ellentétben nem szárad fél perc alatt betonbiztosra és foltosra.
Egész nap kitart, nyilván egy kicsit megkopik, ahol karózni szoktam a tököt, de ez természetes. Finishe természetes matt, minimális fénnyel, ami könnyen kezelhető púderrel, mint a minimális átfényesedés is, ami olyan 5 óra viselés után következik be. Csak ajánlani tudom, már egy tartaléküveg is van itthon belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 1.

Megtaláltam életem (jelenlegi szakaszának) alapozóját.

Beauty88

2023. április 3.

Álmaim alapozója az EL DW, de ár-érték arányban győzött a Revlon. Talán jobban is mattít, bár egy hajszállal kevésbé tartós. DW-ből a Pale almondod használom, Revlont vakon rendeltem a Fresh beige árnyalatban és teljesen jó lett a szín. Akinek zsíros bőre van imádni fogja, persze azért alá kell hidratálni. Érdemes figyelni a notinot, mert nagyon kedvező áron beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 3.

Ejszakaikoboldmaki

2023. április 1.

Abszolút korrekt alapozó, sokkal jobb,mint a drogériások többsége, nekem a színe nem passzol teljesen egyik világos árnyalatnál sem, de vállalható. Bírja a gyűrődést, bár a napszemcsi nyomot hagy sajnos ezzel is az orromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 1.

posagi

2023. január 27.

Kedvenc alapozómat (Bourjois Air Mat) megszüntették, kerestem, hogy mivel tudom helyettesíteni. 15 éve használtam és hiába kacsingattam ki időről-időre, mindig visszatértem hozzá és mivel megszűnt, keresnem kellett valamit. Sok mindent próbáltam, ami alatt nem fénylik ki a fejem (nyilván az aláhidratálásnál kezdődik), de ez az ami a legjobban hasonlít és szerintem zseniális az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 27.

ThEster17

2023. január 11.

Szép a fedése, és ennek a színe illeszkedik eddig legjobban a se nem sárgás se nem rózsaszín de nem is semleges bőrszínemhez :D . Tartósnak mondható, viszont nekem kis idő elteltével beleül mindenhova. Nincsenek nagy pórusaim, de lemosásnál úgy kell kierőszakolni belőlük a terméket, hogy megelőzzem az eltömődést. Nekem emiatt pattanásokat okoz, úgyhogy a jó tulajdonságok ellenére, sajnos elválnak útjaink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Methylparaben i I ta I par 0 0