Revlon

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Mélyápoló maszk roncsolt hajra

A keratinnal dúsított maszk mélyen behatol a hajszálakba, és belülről segít helyreállítani azok szerkezetét. A nagyszerű összetevők segítenek megszüntetni a haj fizikai sérüléseit, és a hajat egészségessé, könnyen alakíthatóvá és életerőssé teszik.

• Sacha-Inchi olaj - Segít a hajszálak regenerálásában. Lágyabbá és simábbá teszi a hajszálakat, így azok jobban ellenállnak a károsodásnak.
  • Acai Berry Extract - Az antioxidánsokban gazdag kiegészítő, amely elengedhetetlen az egészséges és szép hajhoz. Superfood néven ismert és segít megvédeni a hajat a szabad gyököktől.
  • Murumuru vaj - Ez a nagyszerű kivonat táplálja, átalakítja és hidratálja a hajat. Zsírsavakban gazdag, segít a kutikula egyenesítésében, és térfogatot és teljességet teremt a hajszálaknak.
  • Keratin és aminosavak - Mélyen behatolnak a hajszálakba, és segítenek helyreállítani azok szerkezetét.

Ár: 3500 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: a képen látható, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

Nyonyika

2021. április 4.

A samponjával együtt csomagban 13 euróért rendeltem, azt gondolom, hogy maximum ennyit is ér ez a 2 termék együtt. A samponnál már írtam, hogy az illata jó, bár nem az én világom és nagyon erős, intenzív is. 3x használtam eddig, szóval van még bőven, de eddig nem győzött meg, nem is hiszem, hogy majd a tubus végére fog csoda történni. Persze mindenkinek más a haj szerkezete és más mértékűek a problémák is, nekem elég csúnyán töredezik a vége, hiába nem használok már szerintem másfél éve hajvasalót. Szóval a lényeg, hogy ettől sem lett olyan a hajam mintha a fodrásztól jöttem volna. DE , hogy mondjak egy pozitívumot is, nekem tök jó hajtő emelő hatása volt, vagyis egészen jó volumene lett a hajamnak, ami azért tetszik benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Bettina0225

2021. január 22.

Csoda! Nem gondoltam volna, hogy ilyen puha lesz tole a hajam. Nagyon jo illata van amit masnap is lehet erezni. Nem kell belole sok, ugyhogy egy ideig eleg lesz. Kb.10 percig volt a hajamon. Dus vastagszalu hajam van. Hajszaritas kozben ereztem, hogy sokkal puhabb a hajam. Aki szeret hajmaszkokkal kiserletezni, annak mindenkeppen ki kell probalnia. Ujravevos.☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Heli

2021. január 18.

Ma reggel használtam először. Elsőre az állaga meglepett, meglehetősen sűrű, de könnyű volt felvinni.
Baromi puha lett a hajam és nagyon jó illata van. A zsírosodásról nem tudok mit írni még és lehet nem is én vagyok ennek megítélésére a megfelelő ember, mert sajnos alapból gyorsan zsírosodik a hajam. Egyelőre egyáltalán nem nehezítette el a hajamat, szóval szerintem nem lesz baj vele. Ár-érték arányban megérdemli az 5*-ot, 2400 Ft volt a 250ml. Minden tekintetben veri a drágább (pl. Kerastase) társait.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

gabipalfy

2020. szeptember 19.

Én imádom, fodrászom javaslatára kezdtem használni, és így több flakon elhasználása után, azt tapasztalom, hogy a hajam egészséges és nem töredezik, emellett isteni az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Fruzsina0620

2020. szeptember 8.

Én is végül beruháztam rá, de sajnos nem nyűgözött le. Nagyon finom és kellemes illata van, de konkrétan számomra más pozitív hatása nem volt. Nem lett sokkal puhább a hajam. Samponnal és a balzsammal használtam, de úgyse volt hatása. Szerintem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Andrea1992

2020. július 25.

nekem sajnos csak az első egy két alkalommal vált be utánna nagyon el nehezítette a vékony szálú hajamat. ha nem jól oblitem ki akkor zsíros marad és lapos. az illata nagyon jó de észre vettem, hogy a nyakam kipattog tőle. sajnos az ára drága a tudáshoz képest így nem fogom újra venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Catwalk

2020. május 29.

Nagyon jókat olvastam róla, így sokat is vártam el. Sajnos nagy csalódás volt. :( Vekonyszálú, szőkített hajam van, nekem nagyon elnehezítette ez a pakolás. Nagyon alaposan ki kell mosni, mert ha pici is marad a hajon, lapos és zsíros hatású lesz, viszont elmaradt az az extrém selymes, hidratált hatás, amit vártam. Az illata kellemes. Nem éri meg az árát (számomra).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 29.

Marcsa44

2020. április 22.

Számomra az illatát leszámítva semmivel többet nem nyújtott mint a drogériás pakolások! Ennyi pénzért biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

oaxaca

2020. április 1.

Jobb mint egy drogériás, de a Redken és Kerastase közelébe nem ér! Ha valaki ennyit kiadna egy pakolásért, ne ezt vegye. Abszolút nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

anikoszekely

2020. március 18.

Eddigi legjobb hajpakolás, illatát imádom, utána hajvasalás után napokig egyenes és puha marad a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sorbitol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1