Revlon

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: molnargnoemi, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Hajápolók

Anti-sima hatás, rugalmasság, simaság és fény, amit az új Orofluido Asia Zen Control Elixir biztosít. Egy ultra könnyű formula, amely kisimítja a haj felületét és azonnal egy páramentesítő bevonatot képez, ami szabályozza a haj simaságát, ugyanakkor rugalmas és hajlékony, könnyed a haj. Az Elixír tartalmaz UV-szűrőt, amely megvédi a hajat a napozás káros hatásaitól. Minden típusú hullámos, rakoncátlan hajra alkalmazható: egyenes, göndör vagy hullámos hajra is.

biankasheila

2019. szeptember 23.

Nagyon jó az illata és pont arra jó, amire való. :) Sokat nem szabad használni belőle, mert zsírosít, de ez nem meglepő, hiszen olaj.. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

melike_0817

2018. szeptember 25.

Szeretem az Orofluido családot, de ez az olaj olyan semmilyen. Valamennyire puhítja a hajat, de azért csodát nem tesz, az illata nem marad meg sajnos. Jobban működik nekem nedves hajba masszírozva. Nélküle is meglennék, de most már elhasználom ha megvettem, elég lassan fogy, ami egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

lauraszolloskei

2018. április 10.

Nagyon szeretem! Nagyon kevés elég belőle, nem nehezíti el a hajam és nagyon finom illata van. Hónapok óta használom, és alig hiányzik belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

2017. február 28.

A notino.hu-n vásároltam, 4000 Ft volt. :(
Tegnap (17.02.27.) használtam először, hajmosás után. Törölközőszáraz hajra vittem fel, kb. 20 cseppet.
Legközelebb nekem ettől kevesebb is elég, kb. 15 csepp. A hajam picit puhább és fényesebb lett, de továbbiakról majd később tudok írni. Hetente 1-2 alkalommal mosok hajat, minden hajmosás után tervezem használni. Az illata tényleg szuper, főleg hajra felvitelkor, mert az üvegbe szimatolva nekem elsőre picit tömény volt.
Jelentkezem, kb. 1 hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

A notino.hu-n vásároltam, 4000 Ft volt. :(
Jelentkezem, kb. 1 hónap múlva.

CeCeDrake

2016. május 18.

A sima orofluido akinek túl nehéz, de orofluido olajat szeretne, annak ez tökéletes lehet. Nekem ez sokkal jobban bevált, mint a sima. Egyáltalán nem nehezíti el a hajam, puha, fényes tőle! Az illata brutál jó 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

neakardtudnihogyki

2015. november 7.

A legkedvesebb fodrászom akihez járok (többek között ezzel is) szokta mindig ápolni a hajam ha megyek a hónapos frufru vágásra.. Isteni illata nem tudom hogy konkrétan ettől e vagy a többi ápolószer is közre játszik benne, de gyönyörűen fényes,puha,egyenes nagyon nagyon jó illatú és több itthoni hajmosás után is észrevehetően tényleg ápoltabb a hajam ettől az olajtól!
UI: közrejátszhat az is benne hogy Brasil cacauval meg van csináltatva a hajam, de ennek ellenére is érezhető még a plusz jótékony hatása ennek az elixírnek .. imádom itthonra is tervezek venni csak nem találom sehol, csak az origit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.