Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Keratin protein összetevője erősíti és tömeget ad a vékony szálú és gyenge hajnak.  A fehér rész ápol és kondicionál, a zöld rész tartalmazza az anti-oxidáns és hajtömegnövelő elemeket. Puha, fényes, azonnal kifésülhető, gyönyörű haj.

mesikevagyok

2017. január 5.

Nem rossz, de legalább 2 ponttal jobb a Schwarzkopf moisture kétfázisú termék (a kék színű). Így ez nem kaphat max 5 csillagot. De ennek is jó az illata. Azonban a Schwarzkopf egyelőre verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

egyedszilvi

2014. szeptember 7.

Tökéletes!A legjobb a göndör hajamnak!Csak ezt a terméket használom évek óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Tökéletes!A legjobb a göndör hajamnak!Csak ezt a terméket használom évek óta.

ljudith78

2013. április 29.

Én az illatába szerettem bele, nem az a tömény parfümös, mégis érezni, hogy minőségi termékről van szó. Én dúsító hatást nem reméltem tőle, bőven beértem volna, ha csak egy klassz ápoló kifésülő spray, de felülmúlta minden várakozásomat :)
Talán kinevettek, de hajvasaláshoz is szoktam használni, mert a legtöbb általam használt hővédő spraytől ragacsos, alig kifésülhető a hajam. Már harmadszor vásároltam újra (ez ritka nálam, mert szeretek kísérletezni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

varga.stella

2012. december 12.

A fodrászom ajánlotta, mert iszonyatosan vékonyszálú a hajam. Az első használat után nem hittem a szememnek. Sosem láttam a fejemen ekkora hajtömeget. :) Nagyon szuper! Sajnos szárítja a fejbőrömet, de ráfogtam, hogy a megújítjó folyamat része, mert szerintem így van. Kb. 10 használat után a túl száraz érzés is elmúlt. Azonban a hajam normál körülmények között simán kibír 1 hetet mosás nélkül, anélkül, hogy lelapulna (persze esős-párás időben túl nagy csodát nem kell várni, de azért valamennyire dús marad a haj).
Viszont amikor nem fújom be a hajtövemet vele, sajnos ugyanolyan "kevésnek" tűnik a hajam, mint korábban.
A dúsító samponok, balzsamok, amiket eddig használtam a nyomába se érnek. Nálam abszolút sikertermék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Felületi hártyaképző és hajfixáló polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.