Revlon

Ár:   3390 FT   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2015. december 3.

Ár:   3390 FT
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Viaszmentes, forradalmi gél technológiájú ajakrúzs.Könnyed érzést és szebb színeloszlást biztosít, az ajkak puhábbá válnak, mint a tradicionális viasz-alapú rúzsok esetében.  Már egy rétegben tökéletes fedést eredményez, hidratál és ellenállhatatlan gyümölcs illattal vonja be az ajkakat.

Sinsi

2018. augusztus 21.

Ajándékba kaptam, nagyon finom illata és krémes lágy állaga van. Kellőképp pigmentált.
Kicsit kenődik. Összességében nem rossz rúzs de sokallom az árát. Ennyiért nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

majoreszternora90

2017. április 7.

A Müllerben vettem akciósan + kedvezményes kuponnal, így került a fent is látható ár uszkve felébe. A Rose nevűt vettem, ami egy szolid, melegebb rózsaszín árnyalat, olyan jolly joker rúzs szín.
Nekem egyáltalán nem gyümölcsillatú, de mivel a kódja szerint 2015 áprilisi gyártású, ezen annyira már nem vagyok meglepődve. Valószínűleg ezért is akarják kiszórni, mielőtt valaki teljes áron visszaviszi, hogy "fáradt" az illata.
A csomagolás pont olyan kis semmilyenke, mint a Maybellineké, de sajnos a belbecs azoknál sokkal, sokkal rosszabb. Ez a szín, ami nekem van, ugyan szépen terül, egy rétegben fed, és még kellemesen hidratál is, mégis olyan érzésem van, ha megnézem a szám, mintha ha valami régi, retró vaskos rúzst kentem volna számra, olyan egyenetlen, zsíroskás hatást keltő...hogy írjam körül....szóval kicsit olyan "útszéli" hatása van. Mázli, hogy nem egy élénkebb színt vettem, mert biztosan többet fel nem kenném magamra. Így a szín elfogadhatósága miatt nem érzem magamat kínosan. Revlon ide vagy oda, ez nekem nem illik a jól csengő márkanévhez, ez, ezer bocsánat, de százforintos boltba való.
Örülök, hogy nem adtam eredeti árat érte, akkor inkább egy L.O.V., ezerszer igényesebb és szebb, csak sajnos nincsen ilyen világos, de nem sápasztó,, hétköznapi rózsaszínjük. Szégyen egy ilyen nagy márkára nézve ez a drága gagyi,. :(

Upd. elajándékoztam az unokahúgomnak, tiniknek, játszadozni jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

Upd. elajándékoztam az unokahúgomnak, tiniknek, játszadozni jó.

beatrixkerekes

2016. november 10.

Tegnap erkezett meg, webshopon keresztul rendeltem es imadom. Szepen felviheto es pont annyira pigemtalt ami meg hetkoznap a feltuno de nem hivalkodo kategoriaba esik. Hidratal, tart es gyonyoru szin. Szamomra jobb mint a mac ruzsom. A csomagolassal sincs bajom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

cicafun

2015. december 3.

Hmm... nem is tudom hogy kezdjem.... Kezdem a negatívummal. A csomagolása botrányosan rossz kb. a százforintos boltokban kapható rúzsokét idézi. Képtelenség úgy rátenni a kupakját hogy a rúzs kilógó hegyét ne sértsd meg vele. Pozitívumként elmondható hogy nagyon jól pigmentált, egy húzással is szép színt lehet vele elérni, és egyáltalán nem szárítja az ajkakat. Nekem a HD Rose árnyalat van meg, ami egy szép hétköznapi rózsaszín. A tartóssága egy átlagos drogériás rúzsé, a fele ennyibe kerülő Rimmel ebből a szempontból jobban teljesít. Az illata kellemes gyümölcsös. A színfelhozatal a Müllerben eléggé gyengécskére sikeredett. Összességében kissé csalódás, picit jobb minőséget vártam tőle, mert azért drogériás viszonylatban nem a legolcsóbb rúzs. Nekem a L'oréal rúzsaim klasszisokkal jobban muzsikálnak. A csomagolása egyenesen borzalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice