Revlon

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. május 3.

Kiszerelés:   5,9 ml
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

• 100 %-ig viasz mentes gél formula
  • Plüss bársonyos applikátor
  • Krémes mangó és  vanília illat
  • Magas pigmentáltságú színek

1900 Ft - Revlon Ultra HD Matte Lipcolor, 630 Seduction
Ár: 1900 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapesten az Allee és a Corvin Plaza közelében , fizetés: Banki előre utalás esetén ajánlott levélként kibélelve, vagy személyes átvételkor készpénzben
pomme

2019. december 19.

A 610 Addiction árnyalat nagy kedvencem. "Vastagon" kenve egy dámásabb, elegáns cseresznyés-bogyós-fuksziás árnyalat. Leitatva olyasmi színe lesz mint a Mac púderhatású rúzsainak, ilyenkor cseresznyés-pinkes és olyan "poros" kinézete van, csak hogy továbbra is ilyen szuperértelmesen fogalmazzak :D Nem kell alá ceruza, nagyon szépen fed, nem csúszkál, de közben nagyon durván hidratál és konkrétan lemosás után puhább a szám, mint amikor felvittem.

Up: Egyszer láttam/olvastam valahol, hogy utazáshoz milyen sminkcuccokat ajánlanak az okosak, és aki hosszú útra indul, annak kizárólag olajos szérumokat ajánlanak hidratáló helyett, mert szanaszét fog száradni a fejük az úton. Ez amúgy tényleg így van, kopogósra szárad még a lencsém is egy jobb 11+ órás járat alatt, de azt be lehet csukni/ki lehet venni, szájra meg (ha tényleg sikkesen akarjuk végigtolni a tizensokórás transzatlanti/ázsiai utat, akkor) ez a szájkence egy kincs. Menő vagy, ottmarad, hidratál, szóval ha instagram-sztár vagy, akkor mindenképp fektess be pár színbe, mert még élőben is jól mutat (fotón meg pláne), és nem fog szikesre száradni a szád.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Pkiss

2019. augusztus 31.

A 630-as árnyalatot vettem meg és ez lett a kedvenc rúzsom. Nem szárít, könnyen használható, egyenletesen kopik. A matt hatása viszont elmarad, de nekem így tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Lina14

2019. június 12.

Nekem a 60 Embrace árnyalat van meg, ami egy világos nude rózsás szín. Nekem egy icsit vaskos az állaga. Ha egyszer megszáradt akkor nagyon tartós, azonban az olajos kaját azért ez sem bírja. Újraapplikálni elég macerás, nagyon vastag ahhoz hogy szépen üljön az ajkakon több rétegben. Szerencsére egy rétegben fed, így ez nem is nagyon szükséges. Az applikátora és az illata rendben van, szép a tubusa. Nem a kedven formulám, de nincs is vele különösebb gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

BelleDeJour

2019. május 4.

Martha Hunt tutorial videójában láttam, Seduction árnyalatban és mivel hasonlóak a színeink egyből megrendeltem vakon.
Szuper termék, nem szárítja a számat, rajtam nagyon tartós és nem ül meg a szám belső részén mint a matt rúzsok általában. Viszont! A Seduction árnyalat egy az egyben megegyezik a MAC Velvet Teddyvel. Ennek ellenére sem bántam meg a vételt, mert a Revlont könnyebb felvinni az aplikátorral és kellemesebb viselet, mint a MAC.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Lashes

2018. október 12.

Egy kolléganőmet faggattam hogy mit használ, mert mindig szép matt rúzsban dolgozott. Feltűnt, hogy nem cserepes az ajka és nagyon tartós, a kopása is egyenletes volt. És végül elárulta a titkát: Revlon Ultra HD :)
Nem is kellett több, még aznap beszereztem az Embrace árnyalatot :) Mivel nekem rúzst sem kell használnom ahhoz, hogy cserepes legyen az ajkam, azért voltak fenntartásaim - főleg hogy már túl vagyok jó sok matt rúzs próbáján és nekem csak a szájfények nem szedik szét a számat :S
Nos, el kell hogy mondjam, tényleg viselhető egész nap! Gyönyörűen fed, pigmentált, nem fali vakolat, beleolvad az ajkakba és nagyon fincsi illata van. Ami szintén pozitív, nem kell ceruzát használnom, a rohanós időszakban is tökéletesen elég az applikátorral szépen felkenni (már sietősen is megy :P). Nem lesz csókálló, ami azt jelenti, hogy kb ajakápoló szinten marad az érzete és a tapintása. Matt fénye van, emellett megmarad a természetessége is. Tehát ha valaki a meszelt falra vágyik mattság tekintetében, akkor nem lesz jó választás. Nekem sokkal jobban bejön ez és tényleg nem szárít jobban, mint egy szájfény. Szóval több árnyalat is tervben van :)
Csillagot nem vonok le a nagyszerűsége miatt, viszont nagyon sok benne a szilikon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Minocska

2018. augusztus 10.

Most már, hogy immáron két árnyalatban is megvan (Flirtation és Seduction) bátran kijelenthetem, hogy az összeset megvenném, ha jól állnának a színek. Az egyik legjobb, sőt, ár-érték arányban a legjobb matt folyékony rúzs, amit próbáltam. Igen matt. Sokan írják, hogy nem az, és ha az ember a termék saját applikátorával viszi azt fel, akkor tényleg nem az, viszont ha ujjal dolgozom el, akkor egyből matt a végeredmény. Tartósságát tekintve nem kiemelkedő (ivást bír, azzal semmi gond), viszont számomra a legjobb tulajdonsága, hogy noha még az Estee Lauder matt rúzsok (és igen, a Dior is) beülnek a szám belső felén abba a rettenetes sávba, ahonnan aztán csak körömmel lehet levakarni még olyankor is, amikor az ajkaimon már régen nincsen rúzs, ez a termék nem. Gondolom ez a tartóssággal van összefüggésben, de inkább legyen kevésbé tartós, mint hogy sávos legyek. :) Illatos, ez nálam minusz pont, viszont nem irritál, úgyhogy megbocsátható (mellesleg eszményi torta illata van.... :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

fdooori

2018. február 24.

egy álom, kedvenc rúzsom jelenleg. Finom illat, könnyű eldolgozni, tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

egy álom, kedvenc rúzsom jelenleg. Finom illat, könnyű eldolgozni, tartós

nika15

2017. augusztus 28.

Nagyon szeretem őket. Eddig egy árnyalat van meg belőle, de biztos, hogy más színeket is befogok szerezni. Nagyon fontos, hogy nem szárítja az ajkakat, amit imádok benne, mégis egész tartós, igaz, így sose kell tőle várni, hogy "csókálló" legyen, mert nem fog kopogósra száradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

matanee

2017. augusztus 20.

Most már büszke tulajdonosa vagyok három színnek, mindháromért odáig vagyok. Nem lesz természetellenesen matt soha - a NYX matt rúzsokkal néha volt ilyen problémám -, de nagyon szép finis lesz az eredmény. Nem szárítja a szádat, pont ettől a formulától amitől nem lesz teljesen matt, ettől fogja hidratálni a szádat egész nap. Egyenletesen kopik, és eszméletlen jó az illata. Teljesen szerelmes vagyok, legszívesebben minden színt kipróbálnék, nagy kár, hogy itthon még nem beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Cathi

2017. július 22.

Egyáltalán nem az, amit ígér. Ultra matt??? Hol? Mikor??? A sleek folyékony rúzsa ezerszer jobb, megbántam , hogy megvettem.
A 2 csillagot csakis az illata miatt kapja. Senkinek nem ajánlom, aki tényleg matt folyékony rúzst szeretne. A sleek vagy a nyx lingerie tényleg az, aminek nevezik: folyékony MATT rùzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.