Revlon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1015, az összetevőket feltöltötte: Szaszip, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Uniq One egy 10 az egyben hajápoló spray maszk. Ami számos előnnyel jár. Minden hajtípushoz alkalmazható. Egy egyedülálló koncepció a hajápolásban mely tíz hatást eredményez. Könnyed bánásmódot biztosít a hajnak. 10 előnyét minden hajtípusnál alkalmazni tudod. A Uniq One fényt és simaságot ad a hajnak. Ápolja a száraz töredezett hajat. Hővédelem a hajnak. Színvédelem UVA / UVB filter. Selymes és puha haj. Könnyebb hajszárítás és hajvasalás. Hosszan tartó formát eredményez. Lesimuló hajvégek. Tömeget ad a hajnak. Parfümös egyedülálló illat.Az egyetlen megoldás, ami a haj kezelhetőségét segíti.

hajnalkahudak

2020. január 13.

Nagyon jó a hatása. Fodrászom használja tőle vettem. Imádom hogy otthon is olyan puha selymes hajat tudok vele varázsolni mintha csak a fodrásztól jönnék. Az illatát pedig kifejezetten imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Fruzsi95

2019. december 4.

Évek óta csak ezt használom. Kizárólag. Mindent tud,amit 3-4termék tudna. Fantasztikus az illata. De ez a termék más illatban is szuper. A hajam fenyes,puha lesz rőle. Nem zsírosít. Én a kezembe nyomok 10et,és rákenem. 110%os nekem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

biankasheila

2019. szeptember 23.

Szőkítés során gyászosan leégetett, igazi hajmosás után sírvafakadós hajam van. Fél éve használom rá a revlon termékeket, sokat segített. Ezzel a termékkel gondom,hogy ha vizes hajra teszem, kicsit ragacsos lesz tőle, ha száraz hajra, akkor pedig zsírosodik. De összességében biztos, hogy ez is hozzájárul a hajam javulásához, de azért csodára nem képes. Hővédőnek, kifésülés könnyítőnek tökéletes. Az illatát kifejezetten szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

mintberry.crunch

2019. augusztus 18.

Az egyetlen hajápoló, amit már sokszor újravettem. Nedves hajra szoktam fújni egy keveset, nagyon jól hidratálja és puhítja a hajat, ugyanakkor nem lesz tőle nehéz vagy zsíros a végeredmény. Amit nem szeretek benne (bár valószínűleg sokan pont fordítva gondolnák), hogy egyenesíti is a hajat, én pedig szeretem, ha kicsit hullámos. A piros verzió illata szerintem is túl sok, de a kókuszos és a lótuszos tök jó (hatásban szerintem nincs különbség).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Sofi

2019. július 14.

Tényleg szuperjó, ráadásul notinorol szuper áron lehet rendelni. Puha, fényes lesz tőle a hajam, mondjuk én azért használok mellé egy pici hajolajat is, mert nem tudom ez mennyire hidratál önmagában. Én az illatát is imádom, nekem nem sok, és ami a legjobb hogy a vékony szálú hajam nem lesz túl lapos és puha tőle, tehát nem nehezíti el a hajam. Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Fufina

2019. május 6.

Hozza az összes felsorolt jó tulajdonságát, nálam abszolút befutó évek óta. :) Nem olcsó, de én heti 2-3 hajmosás mellett simán használom fél évig, (úgy, hogy most még párom is elkunyizza néha-néha hajszárításhoz :D ) így szerintem belefér. Az illata látom, sokaknak too much, én pl. nagyon imádom, egész nap tudnám szagolgatni! :) Ugyanezt a típusú hajbalzsamját használom a Revlonnak, és együtt nagyon szép eredményt hoznak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sunnyvagyok

2018. december 29.

A fodrászom használta a hajamra és teljesen el voltam ájulva tőle, így meg is vettem egy flakonnal.

Az ára picit magas, de egy professzionális márkától ez nem meglepő!

Használtam vizes hajra hajmosás után, de valahogy nem volt az igazi. Teljesen száraz hajra szoktam tenni pár pumpálásnyit és úgy formázom a hajam, mivel van benne hővédő, így remélem meg is védi a hajam!

Ami nagyon nagyon zavar, az az illata!
Nem tudom elviselni annyira erős! Nem merek mellette parfümöt használni!

Emiatt és a nem túl szép összetevői miatt csak 3*-ot kap. Újravenni nem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Az ára picit magas, de egy professzionális márkától ez nem meglepő!

Ami nagyon nagyon zavar, az az illata!
Nem tudom elviselni annyira erős! Nem merek mellette parfümöt használni!

Emiatt és a nem túl szép összetevői miatt csak 3*-ot kap. Újravenni nem fogom!

nyisike

2018. október 14.

Ez "A" hajápoló! Egyszóval csodaszer. Sokáig gondolkodtam rajtam, hogy mevegyem-e, mert őszintén szólvan kicsit drálottam és féltem, hogy nem fog bevállni. Aztán egyszercsak a barátnőm meglepett vele a születésnapomkor.
Sok mindennel probálkoztam már annak érdekében, hogy a hajam rendbe hozzam. Azt kell róla tudni, hogy nehezen kezelhető, zsirosodó, mégis nagyon száraz (főleg a végei), vastagszálú,hullámos, töredezésre és gubancolódásra hajlamos,
Ez az egyetlen egy hajápoló ami orvosolni tudta ezeket a problémákat. Minden hajmosás után használom, 7-10 fújást nyomok a tenyerembe és azt elolszlatom az egész hajamon, kivéve fejbőrömön ( derékig érő a hajam). Az eredmény puha, fényes, könnyen kifélülhető haj a következő hajmosásig (3 nap). Az egyetlen negativuma az illata, ami számomra túl erős. Nekem egy flakon kb, 6 hónapig elég. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Rebeka020

2018. október 1.

Nagyon jó az illata is, és a hatása is! Ezt csak imádni lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Nagyon jó az illata is, és a hatása is! Ezt csak imádni lehet!

Gabica28

2018. szeptember 19.

Halálosan nagyon jo!! Vizes hajamra szoktam fújni. Hajmosastol hajmosasig csillog-villog a hajam, puha, nem száraz a vége sem. Nem nehezíti el a hajamat, nem zsírosítja. Illata először kicsit erős volt, de nagyon megszerettem. Jó sok van benne, kb. életem végéig elég lesz.
Egy dologra viszont vigyazni kell!! Mégpedig, hogy nem szabad nagyon sokat a hajra fujni mert nagyon osszetapasztja, es száraz hatású lesz.. en már azt hittem, dobhatom ki, pedig nagyon szeretem. A fodrászom mondta hogy elég 2-3 fújás a tenyérbe és úgy szétkenni a hajvégeken. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.