Revlon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1015, az összetevőket feltöltötte: Szaszip, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Uniq One egy 10 az egyben hajápoló spray maszk. Ami számos előnnyel jár. Minden hajtípushoz alkalmazható. Egy egyedülálló koncepció a hajápolásban mely tíz hatást eredményez. Könnyed bánásmódot biztosít a hajnak. 10 előnyét minden hajtípusnál alkalmazni tudod. A Uniq One fényt és simaságot ad a hajnak. Ápolja a száraz töredezett hajat. Hővédelem a hajnak. Színvédelem UVA / UVB filter. Selymes és puha haj. Könnyebb hajszárítás és hajvasalás. Hosszan tartó formát eredményez. Lesimuló hajvégek. Tömeget ad a hajnak. Parfümös egyedülálló illat.Az egyetlen megoldás, ami a haj kezelhetőségét segíti.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. szeptember 29.

Csodaszer! Sok termék kapott már tőlem 5 csillagot, de amit valóban csodaszernek gondoltam, olyan nem sok van. Ez viszont az! Bob fazonú hajamra szárítás előtt kb 8 fújást teszek (4-4 mindkét oldalra), és hihetetlen! Minden egyes nap úgy nézek ki, mint aki most jött a fodrásztól, és minden nap olyan fényes a hajam, mintha egy samponreklámból léptem volna ki. Mindig átlagos volt a hajam, vastag szálú, dús, egyenes, de ennyi, semmi extra, semmi feltűnő nem volt benne. Viszont amikor először ezt használtam teljesen elájultam...soha életemben nem láttam még olyan gyönyörű, egészséges kinézetű és RAGYOGÓ hajat élőben, mint az enyém. És nagyon puha is, sokkal könnyebben kezelhető. El sem hittem hetekig. Nagyon élvezem a használatát. A nagyis illattal nem értek egyet, valóban határozottam inkább "profi fodrász" illatú, és ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Aliz79

2021. szeptember 8.

Első bejegyzés 2021. március:
4 alkalommal használtam eddig, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Először kicsit aggódtam, mert nem voltam biztos benne, hogy egy ilyen krémes terméket hogyan fogok kifújni a flakonból, de ezen gyorsan túllendültem sikeresen abszolválva.
Könnyen fésülhető a hajam tőle, erősnek érződik, nem szakadozik.

Nem szabad sokat tenni belőle (pedig néha kísértésbe esek), főleg a hajtövekre, mert akkor bezsírosodik a haj tőle.

Én vállig érő hajra 5-6 fújást engedek, főleg a közepére és a végekre, majd átfésülöm, de vigyázva, hogy a tövekre így se vigyem fel.

Nekem az illata is bejön. Olyan "fodrászos". Nem mondom, hogy nem erőteljes, főleg a hajmosás napján, de nekem ez rendben van.

Biztosan újraveszem, ha egyszer elfogy.

Az ára teljesen elfogadható (ha jól emlékszem 3.000 körül vettem Notino-n), szerintem 4-5(-6) hónapig elég lesz.

No, jöttem update-elni :) 2021.09.08.
Most fogyott el az első flakon, amit először 02.21-én használtam, azaz több, mint 6 hónapig használtam egy flakont, minden hajmosásnál. Jó, nem naponta mosok hajat, de heti 1-2x igen, néha, ha 1000 fok van, akkor esetleg 3x is.
Szóval így 6 hónap után fogyott el, most már hitelesebben tudom véleményezni, mint 4 használat után.
100%-ban elégedett vagyok vele, iszonyat jót tett a hajamnak, a kifésülés egy álom volt vele, semmi szakadás, semmi húzás.
A "fodrászos" illatát végig imádtam, nekem nagyon bejött.
Talán az az egy baj volt vele, hogy ahogy fogyott a flakonból, nem ért bele a krémbe a spriccelő szára és nehezebben jött ki belőle, de levettem a tetejét, kiütögettem egy mogyorónyit a tenyerembe, eloszlattam benne és úgy kentem a hajamba, szóval ez sem volt túl nagy gáz.
Sajnos időközben elcsábultam ugyanezen termék kókuszos változatára, remélem, az is jó lesz, majd véleményezem azt is.
De összességében kiváló termék, nagyon szerettem és ha elfogy (fél év múlva :D) a kókuszos tesója, tutira újraveszem ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Első bejegyzés 2021. március:
4 alkalommal használtam eddig, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Könnyen fésülhető a hajam tőle, erősnek érződik, nem szakadozik.

Biztosan újraveszem, ha egyszer elfogy.

No, jöttem update-elni :) 2021.09.08.
A "fodrászos" illatát végig imádtam, nekem nagyon bejött.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

Ez egy csodaszer!! De tényleg! Hullámos, száraz, "drót" hajam van. Ha nem vasalom ki egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Hajmosás után, hajászítózás előtt szoktam felvinni a hajamra. Már hajszárítás után is érzem hogy sokkal puhább (ami eddig egyetlem hajápolónál sem volt így). A vasalás sokkal könnyebb vele (gőzölős hajvasalót használok), vasalás után pedig elképesztően puha és fényes tőle a hajam. El sem hittem először hogy tényleg ennyire jól ápol. Egy szóval fantasztikus termék.
Egyetlen hátránya hogy az illata szerintem elég kellemetlen mert túlságosan erős, alapból nem szeretem az erős illatokat viszont ez hamar elillan úgyhogy egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

rekav11

2021. május 20.

Nem rossz, jó az illata, tán valamennyi fényt és puhaságot is ad, de a Hélia D hajolaja nekem sokkal jobban bevált. Nekem az a csodaszer. (A Hélia D viszont már majdnem az a kategória, ráadásul sokkal olcsóbb is.) Nekem ár-érték arányban ez nem az a kategória, ami újravevős. Hezitálok a 3 és a 4 csillag között, nekem inkább három, de anyukám nagyon szereti, így felfelé kerekítek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Chitainscores

2020. december 18.

Ez tényleg csodaszer! Szőkített gyorsan zsírosodó vékonyszálú hajam van. Sajnos a sok vasalás megtette az eredményét és későn kaptam észbe. Volt Olaplex kezelésem, professzionális pakolásokat használok és mégis csak ez után a hajápoló spray után érzem, hogy végre puha a hajam és nem akadozik a hajvégeknél. Én most másodjára vettem újra és nem éreztem, hogy elnehezítené a hajam holott bizonyos termékeknél már előfordult. Az Illata is nagyon finom. Abszolút number one termék számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

zsannaorban

2020. december 8.

Nagyon szeretem, a pakolással együtt használom. Hosszú távon is hatékony, nem “szokja meg” a haj, de óvatosan kell bemérni a mennyiséget, mert elnehezítheti a hajat. Hatása abszolút 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Csillag2812

2020. november 29.

Nálam abszolút 5 csillagos termék! Lassan fél éve használom, hajmosás után vizes hajamra teszek 4-5 pumpányit a tenyerembe, majd eloszlatom a hajamon. Még mindig van belőle úgy 2-3 hónapra való, szóval elég gazdaságos a kiszerelése. Sokkal puhább és fényesebb, jobban kezelhetőbb lett a hajam, nagyon finom az illata is. Csak ajánlani tudom ezt a terméket. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Vikkinca

2020. október 21.

Az illata jó,érezhetően puhább,könnyebben kezelhetőbb lett tőle a hajam,de nem tartom csodaszernek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

MalinaZs

2020. február 17.

Fantasztikus illata van, mely sokáig érezhető. A szárítás vége előtt teszek a hajamra 3-4 fújást és utána én leszek ARANYHAJ!:) Ragyog, selymes, könnyű az egész frizura. És nem csak a mosás napján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

hajnalkahudak

2020. január 13.

Nagyon jó a hatása. Fodrászom használja tőle vettem. Imádom hogy otthon is olyan puha selymes hajat tudok vele varázsolni mintha csak a fodrásztól jönnék. Az illatát pedig kifejezetten imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.