Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   275ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2015. december 14.

Kiszerelés:   275ml
Kategória:   Samponok

45 napon át történő egyedülálló 2in1 hajápolás: sampon és balzsam, egy speciális formula minden fő színcsoporthoz.

A használata során létrehoz egy védőpajzsot a hajszálakon, valamint élénk színt ad a hajnak a következő szín szolgáltatásig. Biztosítja a hajat hidratáltságát. Nagyon hatásos a száraz és törékeny hajakra. A termék 45 napon át "védi" a haja színét a környezeti hatásoktól. Szulfát-mentes, és megvédi a haj színét minden környezeti hatástól. Szín védelem, ultra ragyogó haj, antioxidáns mentes, UV-szűrők, hővédő anyagok vannak benne és mentes a szulfátoktól.

naiva

2017. február 27.

Amíg vörös hajam volt, én is beruháztam egy ilyen samponra a fodrászom javaslatára. Az ő ajánlása szerint használtam, azaz kb minden 2. mosáshoz és kicsit rajta is hagytam. Nagyon szépen élénkítette illetve felfrissítette a hajszínemet két festés között. Általában hidegen hagynak a sampon illatok, azt sem bánom, ha illatmenetesek, de ez?! Hát ennek vmi elképesztően jó illata van, amit enyhén még 1-2 napig is éreztem a hajamon mosás után.
Az ára elég húzós volt, de mivel én már nem vagyok vörös, ha valaki ki szeretné próbálni, feltettem egyet az eladó termékek közé az eredetihez képest jutányos áron. Cserétől sem zárkózom el. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

greengirl115

2015. november 29.

Több, mint egy hónapja használom már, a hajam ammóniamentes festékkel van festve. A világosabb rézvörös árnyalatot sajnos nem tartotta meg nekem, most viszont mélyebb vörös színű a hajam, és nagyon szépen megmaradt a színe. Másfél hónapja lett befestve, de a színe még mindig gyönyörű vörös és szép fénye van (azt nem állítom, hogy nem kopott valamennyire a szín). Maga a sampon piros színű, nem igazán habzik és számomra kicsit nehezen leöblíthető. Elvileg úgy kellene használni, hogy először samponként, majd az öblítést követően ismét felvinni, rajta hagyni 2 percig (hogy kifejthesse hatását mint balzsam), és utána ismét alapos öblítés. A második lépést mindig kihagyom, viszont így is nagyon puhává és táplálttá varázsolja a hajam, ráadásul nem is lapul le tőle. Ráadásul az illata nagyon kellemes, a barátom mindig megdicséri, hogy milyen jó illatú a hajam. Összességében jó kis sampon, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lauric Acid ti I eu 4 1