Revolution

Ár:   €11.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 19.

Ár:   €11.99
Kiszerelés:   18 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

18 magasan pigmentált hideg tónusú, sötétebb árnyalatokat tartalmazó paletta, Halloween-i témával.

Ár: 3000 Ft , Eladó: macooka
Állapot: 2x használt, Helyszín: Ceglédbercel, fizetés: Posta/Foxpost, személyes átvétel

Skylin

2021. december 6.

Gyönyörű színek, kiváló minőség. Ha nem használok alá szemhéjpúder alapot, akkor egy idő után sajnos maszatolódik, de ezért nem vonok le csillagot. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Saranhuone

2021. december 5.

Szinte minden évben megveszem a Halloween palettákat és idén sem volt kivétel. Ezt különösen vártam, mert tartalmaz világosabb, szürkés lila árnyalatokat, amik eddig hiányoztak a meglévő palettáimból. Ez a darab is hozza a megszokott minőséget, nekem ezek a fémdobozos paletták nagyon beváltak, igaz nincs rejtett vagy más szempontból problémás szemhéjam. Nyx szemhéjalappal kenek fel mindent, azzal egész nap tart, nélküle nem próbáltam. Szeretem, gyakran használom, igazából minden egyes színt ki tudok használni belőle. A fekete különösen dicséretet érdemel, valóban fekete és nem mutálódik szürkévé felkenéskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).