Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rANey, Módosítva: 2019. január 30.

Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   Rossmann, online

A termék egy szemhéjalapozót, 3 szemhéjfestéket, 2 szemöldök formázására alkalmas port és egy highlightert tartalmaz.

12 változatban kapható

aalexaa

2019. január 31.

Notinós rendeléshez kaptam ajándékba Sagittarius árnyalatban. Ritkán sminkelem a szemhéjamat, inkább rúzsos vagyok, úgyhogy már rég rájöttem, hogy nem érdemes palettákat vennem, mert nem használom ki. Először el is akartam adni, de aztán csak hajtott a kíváncsiság, kipróbáltam. Én a primert elfelejtettem használni (ezek szerint jól tettem), a szemöldökpúder pedig túl sötét nekem, de a szemhéjpúderek és a highlighter isteniek. Sosem próbáltam "minőségi" szemhéjpúdereket, max essence-sleek-revolution vonalon mozogtam, de azt kell mondanom, hogy ez az eddigi legjobb. Nagyon pigmentált, könnyen satírozható, a színek tényleg olyanok felkenve is, mint a palettában. A kedvencem pedig, hogy egyáltalán (!!!) nem potyog, az a halálom, amikor kezdhetem újra az alapozást mert tele lesz az arcom csillámokkal. Na, ez ott marad, ahová kenem. A színek gyönyörűek, még a türkiz árnyalat is kihasználható, nagyon megy a zöldes-türkizes hajamhoz. A primer helyett szerintem is jobb lett volna egy matt satírozószín, illetve ebben a palettában nagyon sötét mindkét szemöldökpor, jobb lett volna, ha az egyik fele világosabb. Összességében örülök neki, biztosan nem vettem volna meg, de nem bánom, hogy hozzám került. A tejes árát szerintem nem éri meg, de akciósan jó kis kompakt paletta, totál bénaként is könnyen és gyorsan lehet vele nagyon szép sminket készíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

macooka

2019. január 31.

A Capricorn paletta van meg nekem.
Gondoltam úgy tudom igazából kipróbálni mit tud ez a paletta, ha csak ezt használom a szemsminkem elkészítéséhez. Nem szeretem a csak csillogós sminket, ezért a szemöldökre szánt port is bevetettem a szemhéjamra. A csillogós színek egyébként gyönyörűen pigmentáltak, és teljesen jól fel lehet applikálni ecsettel is a színt mindenféle potyogás nélkül, ezért jár a hatalmas piros pont, mert ilyennel nem sűrűn találkoztam még.
Természetesen először feltettem a primert is. Elég furcsa állaga van, "elhomályosítja" a bőrt, és a szem alatti vénákat emiatt nem lehet látni, ezért bejött. Az ezzel kapcsolatos boldogságom idáig tartott, mert még nem végeztem a teljes sminkemmel, amikor MÁR nem volt semmi a szememen, helyette minden begyűlt a kis ráncocskákba. Sejtettem, hogy a primer lehet a ludas, ezért másnap kipróbáltam egy normális primerrel (ez is Revolution, csak a tégelyes) és tökéletesen működött, a szemfesték végre tartósan a szememen maradt. Konkrétan a a kis palettában lévő szemhéjalapozó lecsúsztatja a sminket a szemhéjadról, ahelyett, hogy ott tartaná (ami a dolga lenne végül is). Jó lett volna, ha tesznek egy matt színt is a primer helyett.
A szemöldökre való festék nagyon jól működött, egész nap fent maradt, a szín is teljesen jó.
A highlighter is nagyon pigmentált, az én fehér bőrömön nem az igazi az aranyos csillogása, de mint belső szemzug highlight, nagyon jól működik számomra is. Sötétebb bőrön csodálatos lehet.
Összességében 3, mert az ötlet amúgy jó, a színek nagyon jól működnek, viszont a primer teljes pénzkidobás, ez pedig szerintem megengedhetetlen egy ilyen árú palettánál (3-4 színért sokallok azért közel 3000 Ft-ot). Most mondjuk pont leárazás van a Revolution oldalán, 1.5 EUR körül adják őket, ennyiért viszont nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

A Capricorn paletta van meg nekem.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.