Revolution

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: titkoskuss, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Kiszerelés:   9 x 1,2 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Színes és ragyogó, intenzíven pigmentált csillámos szemfestékeket tartalmazó paletta.

3 változatban kapható

Revolution Pressed Glitter Palette / 1.600.-
Ár: 1.600.- Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: Néhányszor swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Belváros vagy 3. kerület), postán maradó vagy Foxpost automatába

FeNi

2019. január 30.

Gyonyoru szinek vannak benne nagyon tartos es pigmentalt glitterek.Mindenkeppen primerrel kell hasznalni es tokeletes a vegeredmeny.Nedves kis ecsettel szoktam felvinni apro utogeto mozdulatokkal a szemhejamba kisse potyog de egyaltalan nem veszes.Eltavolitasa is egyszeru hamar lejon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

BlazonIsle

2018. december 17.

Oda meg vissza vagyok ezért a palettáért! A karácsonyi céges vacsora volt a "béta-verziója" és nem okozott csalódást. Az applikáláshoz nem a márka csillámragasztóját, hanem az Essence glitter primert használtam és így is tökéletesen működött. Nem potyogott, nem mászkált a szemhéjamon és nem is csomósodott. Kellett kis idő, mire kitapasztaltam, hogyan tudom kivarázsolni a csillámokat az ecsetemre, viszont onnan már minden oké volt. A Soph által a márka oldalán bemutatott look-ot igyekeztem másolni és szerencsére sikerült elérnem az ígért hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

fanniblue

2018. október 18.

Hát sajnos ez csalódás volt kicsit :( nagyon nagyon szép a paletta és ujjon gyönyörűen terül a glitter de ujjról bőrfelületre kenve már sajnos nagyon hézagos és darabos. Össze vissza potyog. Ezzel szemben a 300 ft-os Ázsiacenterben vásárolt Meis glitterpaletta például gyönyörűen egységesen terül ujjról kenve. Olyan mintha ebből (illetve lehet csak az én példányomból) kispórolták volna a zselét amitől jól kenhető. Így sajnos nagyon körülményes szépen használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.