Revolution Pro

Ár:   1630 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 8.

Kiszerelés:   3,4 g

A krémes és gazdagon pigmentált Revolution PRO Eye Elements hosszan tartó, matt felületet ad, ami tökéletes alapot nyújt a szem sminkeléséhez.

4 árnyalatban kapható

nemvagyokrobot

2020. szeptember 9.

Nekem bejött, hidratálóval kentem a szemem, lapos ecsettel hosszasan paskoltam a szemhéjamra ezt a primert, így szépen eloszlott, fedett, megfogta a szemhéjfestéket, a revolution mattító fixáló sray-vel megkoronázva nagyon tartós volt, nem ült bele a ráncokba, nem zsírosodott át. Én ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

danyadi77

2020. január 1.

Sokat nem tudok mondani róla, mert hamar beszáradt. Emlekeim szerint nem volt rossz. Viszont kukába került az Artdeco-val együtt. Tanulság, hogy soha többet tégelyes szemalap ( bar az Avonos még jó, es egesz hatékony is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

macooka

2019. április 19.

Update (2019.04.19.): Két csillagot mindenképpen le kell vonjak. 4-5 hónapnyi használat után elkezdett beszáradni az anyag, nehezen tudom felvinni bármivel is. Ha mégis sikerül, akkor nap közepére elkezd eltűnni a szín a szemhéjamról, a maradék pedig megül a ráncokban. Konkrétan a tégely felét így dobhatom ki :(

Szerintem semmi probléma nincs vele. Az alapozó vagy a folyékony korrektor simán megül a ráncokban, ez nem. Ha használom, láthatóan pigmentáltabbak a színek, amik szintén nem ülnek meg a ráncokban, nem lesz csíkos a szemem. Ujjal és ecsettel is nagyon könnyű felvinni és eloszlatni. Core árnyalatban használom és nem üt át egyáltalán a szemfesték alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

zsucci93

2019. február 26.

Nagyon nagyon szeretem, kár, hogy. Legvilágosabb árnyalat is picit túl sötét nekem. Volt régebben Mac paintpot-om, színre, állagra, tartósságra teljesen ugyanaz. Zsírosodik a szemhéjam (bármennyire is kellemetlen dolog) és egész nap szépen tartja a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate